sestdiena, 2013. gada 14. decembris

La Prairie Silver Rain EDP.

Vēl viens no maniem jauniem aromātiem - La Prairie Silve Rain.
Ilgi negribēja bildēties, bet še tas skaistulis:
Aromāts, ko 2004. gada radīja La Prairie nams pieder manai iecienītai austrumu ziedu smaržu grupai. Samržas ar ļoti sarežģītu, piesātinātu kompozīciju. Siltās bāzes notis - vaniļa, pačūlija, muskuss, Agara koks, tonka pupiņas, izceļ ziedu kompozīciju - rozi, magnoliju, jasmīnu, ko papildina cukurs un plūmes. Tam visam mazliet skābuma no zaļiem āboliem, kazenēm, kuriem austrumniecisku noti dod anīss un koriandrs.

Man aromāta burvība un vēstījums paslēpts flakonā - smaga sudraba lietuslāse, kā pirmie lietus pielieni tropu mežos - tie nokļūst uz lapu kokiem, uz zemes, uz cilvēku pleciem un galvām, patīkams un pat mazliet vēss lietus, bet īsta veldzējuma tas nesniedz. Arī šis aromāts ir tāds, kur savijās saldie austrumi un skābie augļi, vienbrīd tas ir kā cukurvate, citreiz ziedu klēpis.

Izcils, augstprātīgs, iedomīgs, ass, bagāts aromāts, kas var būt iedod gan dažus gadus klāt īstajam vecumam, gan "pieraksta" pāris nulles bankas kontā. Izcili noturīgs, bet pirmās stundas ar to ir mazliet grūti sadzīvot tieši intensitātes dēļ. Parasti es iepūšu drēbēs vienu devu jau iepriekšējā vakarā un tad rīta pusē aromātu var "uzvilkt". Ja tas ir ķermenis, tad arī jutīsiet to pēc mazgāšanās, bet drēbēs - līdz pat divām nedēļām.

Cena: 107Ls/50ml, Stockmann. 

4 komentāri: