sestdiena, 2013. gada 30. novembris

Lush: sulīgie augļi

Principā tāda veida ķermeņa kopšanas līdzekļi kā cietie sviesti mani ne īpaši uzrunā, bet Lush veikala meitenes tā sakārdināja, ka nolēmu mēģināt. Iegādājos plāksnīti ar nosaukumu "Sulīgie augļi" un, protams, arī metāla kastīti, kur jauko pirkumu ielikt. Ak, jā, oriģinālais nosaukums angļu valodā ir Each Peach (and Two's a Pear).
Sviestam (es negribu to saukt par eļļu) piemīt spēcīga augļu-citrusu smarža, uzmundrinoša un dzīvespriecīga, saglabājas ilgi, man netraucē, bet kādam var likties arī asa. To arī apstiprina ražotājs, sakot, ka šis produkts aizdzīs prom rudenīgu un drūmu garastāvokli. 

Lietot var jebkā un jebkur. Man visvairāk patīk pēc vannas vai pirts, kad uz sakarsušā ķermeņa sviests izkūst, pārvēršoties eļļa. Patīk arī lietot kā palīglīdzekli masāžai - par šo variantu vīrs burtiski spiedz! Patiesībā, lietojot šo plāksnīti, ķermenim ir jābūt karstam, es neredzu citu variantu, jo aukstās rokas plāksnīte vienkārši nekusīs un lietošanas prieka nebūs. 

Sviests ādu baro un mitrina tikpat labi kā klasiskās eļļas, atšķirība ir tajā, ja šo ir ērti paņemt arī līdzi (ja tāda nepieciešamība) un arī uzglabāšanā ir ērtāk - nekrājas "taukainās" pudelītes, kas visur atstāj savas pēdas. 

Sastāvs ir maksimāli dabīgs: Fair Trade Organic Cocoa Butter, Shea Butter, Perfume, Avocado Butter, Mango Kernel Butter, Lime Oil, Safflower Petals, Citral, Geraniol, Citronellol, Limonene. 

Mana plāksnīte jau iet uz beigām un esmu pieskatījusi jau citu vietā, labs ziemas un apkures novārdzinātās ādas līdzeklis!

Cena: plāksnīte ~4.50Ls, kastīte laikam 1.50Ls/

Kā Jums patīk šādi līdzekļi? Ir kāds mēģināts?10 comments:

 1. Man savulaik bija King of Skin - ļoti patika. Ziemas periodā īpaši labs :)

  AtbildētDzēst
 2. Cik ilgam laikam pietika vienas plāksnītes?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hm, es tā burtiski neesmu skaitījusi, bet kādām padsmit. Uzreiz arī jāsaka, ka es neesmu taupīga, es klāju ļoti daudz, ļoti intensībi, īpaši masāžām, tad lai rokas "peld".

   Dzēst
 3. šis izskatās un izklausās kā jauka dāvana - pirts mīļotājiem ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, pilnīgi noteikti, pirts mīļotājiem veikalā būtu no kā izvēlēties.

   Dzēst
 4. Izlasīju nosaukumu, ieraudzīju bildi un siekalas mutē saskrēja! :D Man arī ne īpaši patīk kūstošie sviesti, bet šis izskatās labs, būs jāpaprasa Ziemassvētku vecītim (sev)! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir, ir labs. Tie ir forši, kad ķermenis ir karsts, tāpat vien tur īsti nekas nesanāks.

   Dzēst
 5. Man kaut kad līdzīgs ir bijis. Bet tagad domāju un absolūti nespēju atcerēties ražotāju. Kopumā patika, lai arī ķēpa paliela. Manuprāt, tas tāds izņēmumu gadījumiem ne ikdienai.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man sensenos laikos bija no Stenders, toreiz arī nepatika, jo nezināju īsti kā lietot!

   Dzēst