piektdiena, 2013. gada 8. novembris

Ķermeņa eļļu divkauja.

Smidzināmās ķermeņa eļļas: Garnier Ultimate Beauty Oil Skin Perfector un L'oreal Sublime Body Royal Nutrition Extraordinary Dry Oil.
Sākšu ar Garnier pilnveidojoša eļļa, kas baro un mitrina, tajā ir piecas reizes vairāk barojošo vielu kā ķermeņa losjonam (protams, tā taču ir eļļa!). Sastāvā ir arganas koka, makadāmijas, mandeļu un rožu eļļas -  iedomājieties to skaisto aromātu, ja kāds vēl atceras Naomi Campbell Exult smaržas, (ak, skolas gadi), tad ziniet, smarža ir ļoti līdzīga.

Citi rakturojumu ir kā smidzināmām eļļam - viegla, šķidrāka kā parastā eļļa, brītiņš paiet, kamēr tā iesūcas, bet nav tik smaga kā parastā eļļa. Noteikts pluss ir ērts iepakojums un viegli spiežams dozators.

Sastāvs:

L'oreal īpaši sausā eļļa sausai un ļoti sausai ādai, kas mitrina ādu 48 stundas. Sastāvā ir koriandra, gurķenes, upeņu kauliņu un aprikožu eļļas. Un atkal aromāts, šoreiz arī vēsture un citas Naomi Campbell smaržas - Naomagic vai arī jaunās YSL Manifesto

Pēc sajūtām eļļa ir tiešām krietni sausāka nekā Garnier, bet arī nebūs īsti piemērota fiksām rīta procedūrām, tā ir drīzāk tāda laiskā dienas vai vakara procedūra, kas neapšaubāmi sagādā baudu.

Sastāvs:
 
Par divkauju: tāda īsti nesanāk, abas lieliskas, pilda savus pienākumus, patīkami smaržo, arī cenu līmenis ir aptuveni vienāds (4.50-5Ls par 150ml), vienīgi Garnier eļļai tiešām ir mazliet ērtāks iepakojums, visādi citādi varu ieteikt abas.

Esat mēģinājušas kādu no šīm? Kā patīk?


23 komentāri:

 1. Gribu vienu no šīm - kurai jaukāka un izteiktāka smarža?
  Es paņēmu Loreal krēmu un man nepatīk, ka minerāleļļa sākumā sastāvam. Šīm sastāvs foršāks.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Abām ir jaukas un diezgan izteiktas smaržas, bet manam degunam izteiktāka ir Garnier.

   Dzēst
  2. Kādu sliktumu nodara minerāleļļa?

   Dzēst
  3. Šeit ir ļoti labs raksts par minerāleļļu - http://www.labmuffin.com/2012/03/is-mineral-oil-dangerous-part-2.html
   Principā minerāleļļa nav slikta. Tā "sēž uz ādas" un darbojas kā aizsargs ādai, kas neļauj ūdenim izplūst no ādas. Bet ja ir ļoti sausa āda, kurā ir maz ūdens, tad tai ir maza nozīme. Tāpēc vispirms ādai jādod kkas mitrinošs, un tad var likt minerāleļļu saturošu līdzekli, lai "ieslēgtu"mitrumu ādā. :)

   Dzēst
 2. Man ir Loreal. Jā, kad uzsmidzina, liekas, ka tā ir tāda ''sausa'' eļļa. Taču sajūtas pēc uzklāšanas ir sajūsmas vērtas un āda ir dikti, dikti maiga. ļoti patīk Loreal jauninājums.

  AtbildētDzēst
 3. Man ļoti patika Caudalie dievišķā eļļa :) Tagad domāju ko vēl pamēģināt :D

  AtbildētDzēst
 4. Gribu izmēģināt L'oreal, nu ļoti mani vilina. Man kā reiz nepatīk smidzināmie ķermeņa produkti, man pirksts nogurst spiest to pumpīti :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, bet tad Tev jāpērk Garnier, jo L'orealam tiešām tāds ciešs tas pumpītis, Garnier tieši otrādi - nesagādā problēmas.

   Dzēst
 5. Man velniņš dīda nopirkt to Garnier eļļu. :D

  AtbildētDzēst
 6. Man ir Attirance sausā ķermeņa eļļa, nu dikti patīk.. ļoti taupu uz vasaru, bet tā vien gribas visu laiku zieķēt :D
  Laikam, kad beigsies mana tagadējā, būs jāpamēģina kāda no šīm - Loreal vai Garnier :)

  AtbildētDzēst
 7. Es gan neesmu ietojusi Attiranci, bet šīs tiešām iesaku pamēģināt.

  AtbildētDzēst
 8. Man patīk Garnier eļļa ļoti, bet gribu pamēģināt ar to L`Oreal, kad āda būs nedaudz sausāka, jo liekas, ka citādi tā būs man pa treknu. :)

  AtbildētDzēst
 9. Tādu Garnier eļļu pat nebiju ievērojusi, laikam reklāmas nekāds dižās nebija. Gar L'oreal eļļu siekalojos jau pāris nedēļas, un nevarēju saprast, ir vērts pirkt vai ne. Tagad laikam jānopērk :))
  Man ir tā, ka nepatīk, ja stāv entie līdzekļi plauktā - parasti izlietoju vienu (piem., ķermeņa krēmu), un tad pērku jaunu - pavisam citu. Soreiz laikam nāksies pasteigties, kamēr Drogās atlaides..
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, par Garnier kaut kā mazāk runu, bet abas eļļas labas!
   Ir cita iespēja - gaidīt nākamās atlaides. Drogas ir tas veikals, kurā es sen pērku tikai tad, kad ir atlaides, protams, ja tā nav kaut kāda super-mega nepieciešamā prece.

   Dzēst
 10. Man ir Loreal eļļa. Nu nē, nav mans ādas mitrināšanas līdzekļu veids.
  Jāizsmidzina pa visu ķermeni un tikai tad var izzieķēt. Citādi, ja smidzinu pa ķermeņa daļām, tad ar saeļļoto plaukstu vairs nespēju dizatori piespiest.
  Smarža sākumā šķita uzkrītoša, vēlāk apradu,
  Katrā ziņā atstāšu kā līdzekli pirms ballītēm, jo kādu laiku, kamēr iesūcas, saglabā ādas mirdzumu. Man iesūcas ļoti lēni.
  Ikdienai labāk losjonveidīgie līdzekļi.

  AtbildētDzēst
 11. Man ir Loreal eļla. Nopirku to līdz ar reklāmas rullīšu parādīšanos TV. Mana āda ir ļoti sausa un principā man ļoti nepatīk ziest uz ādas body lotion, it īpaši no rīta, kad man nav laika pēc tam ilgi staigāt pusplikai pa māju, gaidot kad viss sasūcās. Šī eļļa iesūcās minūtes laikā, pleķu uz drēbēm man nepaliek. Protams vajag draudzēties ar veselo saprātu un zīda blūzīti mugurā uzreiz nevilkt. Tā kā man problēmas sagādā kājas, tās ir tik sausas, ka novelkot vakarā melnas zeķubikses, to iekšpusē paliek balts pūderītis, kas ir manā dienas laikā noberzusies sausā āda. Eļļa tiešām mitrina, tur sūdzību nav. Bet kas manam degunam uzreiz neiepatikās - kā eļļa sāk smaržot, kad uz mana ķermeņa pavadījusi darba dienu. Pirmo stundu aromāts ir dievīgs, bet pēc tam....Tā nomāc manas Hugo Boss smaržas. Smaržo viss, sākot ar drēbēm un beidzot ar gultas veļu un pidžamu. Manam degunam tā smarža nepatīk. Tāpēc eļļu lietoju tikai kājām un dupsim :)

  AtbildētDzēst
 12. Izmēģināju abas eļļas un manai arī ļoti, ļoti sausajai ādait tomēr labāk patika Garnier eļļa. Ja pirmajā brīdī abām ir it kā vienāds rezultāts uz manas ādas, tad āda ilgāk bija maiga un mīkste pēc Garnier eļļas.

  AtbildētDzēst
 13. Es arī lietoju loreal...man nekādu pretenziju pret viņu produktu nav bijis. Āda patīkami zīdaina un pabarota. :)

  AtbildētDzēst