piektdiena, 2013. gada 25. oktobris

Maybelline Diamond Glow acu ēnas.

Metālisks un dārgakmeņu spīdums pārņem rudeni, pārņem mani, līdz šim topā esošais matētais atkal iet otrā plāna (noteikti, lai pēc laika atgrieztos). Šoriez par jaunumiem atkal ir parūpējies Maybelline, radot Diamond Glow ēnas krēmveida pūdera tehnoloģijā.
Šoreiz no piecām dažādām paletēm, kuras visas ir valkājamas, es izvēlējos Nr. 06 ar nosaukumu Coffee Drama. Siltā gaismā toņi izskatās šādi:
 

Pats gaišākais tonis ir pat ne perlamutrs, bet puscaurspīdīgs ar daudziem maziem spīdumiem un zaiguļiem. Momentā piedod acīm starojošu izskatu un svinīgumu. Otrs tonis ir izteikti silts ar vara "piesitienu". Trešais ir vēss un ceturais ar satīna finišu ir nepārspējams dūmakaino acu radīšanai.
Bildē bez bāzes augšā un ar - apakšā. Ar bāzi ēnas turas ievērojami labāk.


 Uz acīm divu minūšu variants - ēnas klājas labi un iztušējas viegli, līdz ar to itin nekādu problēmu.Koptēlā šoreiz ar akcentu uz acīm:

Varu teikt, ka ēnas man ir iepatikušās un bailes no pārāk spīdīgām ēnām uz acīm pat mazliet pārvarētas, tiešām nesanāk kliedzoši-spīdīgi kā es biju to iedomājusies. Gribu iebāzt pirkstu arī citos toņos, paskatīties un pamēģināt. 

Kā Jūs izturaties pret spīdīgām ēnām?21 komentārs:

 1. tieši meklēju ēnas kā 3. tonis. Varbūt vari kaut ko ieteikt?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. skaistumadienasgramata, vari paskatīties šeit, nedaudz līdzīgi swatchi (raksta vidū apm.): http://www.makeupbyjoyce.com/2012/08/swatches-comparison-urban-decay-new_13.html :)

   Dzēst
  2. Paldies, Signe! :) Tieši tas, kas vajadzīgs!

   Dzēst
  3. jā, tur ir tāds tonis. Bet es labprāt mono ēnu nopirktu, jo tie divi pārējie noteikti tiktu daudz mazāk lietoti.

   Dzēst
  4. Man arī dikti patika tas 3. tonis :)

   Dzēst
 2. spīdumi man patīk, ja ar mēruun prātu. kā arī, spīdumi pie4dod kļūdas, ja kaut kas sanāk ne tā - uzliek kaut ko mirdzošu , iztušē un kļūda labota :D

  AtbildētDzēst
 3. Skaisti toņi, man gan šobrīd vairāk topā matētie. :) Man no šīm ir metāliski zilās, kaut kā vēl neesmu atkodusi, kā zilas ēnas vislabāk piestāvētu zilām acīm, man vēl jānobriest! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, ar tiem spīdumiem ir forši, ka defektu ātri var pārvērst par efektu! :)

   Dzēst
  2. Tā bija atbilde Artai!


   Signe, jā, zilām acīm ir foršas zilās ēnas ar tādu zaļumiņu nevis pelēcīgumu.

   Dzēst
 4. Man nepatīk lēti mirdzošas, metāliski izteikti spīdīgas ēnas. Īpaši traki uzskatās fotogrāfijās- it kā plakstiņi būtu sasvīduši :)) Vēl tās ( vismaz man) mēdz pabirt, un tad spīguļi pa visu seju. Līdz ar šo visu tādas pat neskatos.
  Droši vien gaumes lieta un arī vajadzīga prasme uzklāt.
  Tev, kā vienmēr, izskatās skaisti. :)

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ha ha, sasvīduši plakstiņi, labs! :D
   Man nepatīk, kad tas baltais spīdums izskatās bildēs pārāk balts, īpaši zem uzacu kaula, uzreiz kā tāds transvestīts.

   Par komplimentu paldies.

   Dzēst
 5. Uzreiz izceļ tavu acu krāsu!
  Super!

  AtbildētDzēst
 6. Patīk trešais un ceturtais tonis, bet pārējos divus visticamāk nelietotu. Vispār, man jāsāk domāt par paleti, kuru varu sakombinēt pati, jo šobrīd man ir daudzas, kurās tiek lietoti labi ja divi toņi, bet pārējie stāv neaiztikti.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, visticamāk kāds no tiem. Vai arī - jāpērk tādas gatavās paletes, kur visi toņi noderīgi.

   Dzēst
 7. Smuki! Man ar tas 3. visvairāk iepatikās, bet toņi visi skaisti. Es neteikšu, ka viņas ir baigi mirdzošas, ir bijušas arī trakākas. :) Bet tā man patīk visu veidu ēnas, tikai viss atkarīgs no tā kāds ir mans noskaņojums. :D

  Skatos, ka meitenes sūdzas par to biršanu. To var viegli novērst tad ja vispirms krāso actiņas, nobirušo smuki pēc tam notīra nost un tad tikai klāj tonālo krēmu utt. Vienkārši, bet efektīvi. :)

  AtbildētDzēst
 8. Man vienmēr arsinālā spīdīgās ēnas, matētās laikam nekad neesmu lietojusi. Bet paletīte izskatās tāda veiksmīgi neitrāla. Trešais tonis īpaši vilina, bet neesmu pārliecināta, vai uz sevis tādu lietotu.

  AtbildētDzēst
 9. Es no spīdīgām izvairos, šķiet, ka uzsver visus nemsukumus, nogurumu un vispār der tikai pavisam jaunām meitenēm. Manējās ir ar satīna finišu, dažreiz matētās.
  Bet tev šīs izskatās ļoti labi! :)

  AtbildētDzēst
 10. Kāpēc Tu raksti blogu, bet neesi izveidojusi kanālu Youtube? Tu būtu laba "bjūtīblogere"!

  AtbildētDzēst