ceturtdiena, 2013. gada 19. septembris

Maybelline Big Eyes skropstu tuša.

Maybelline jaunums - skropstu tuša lielām acīm ar divām otiņām. Patīk arī Fēliksam, nevarēju to mazo snīpi dabūt ārā no kadra!

Ražotājs sola, ka ar birstīti augšējām skrpostām (lielāko), tās tiks paceltas un atdalītas, bet mazo birstīti varēs skaisti nokrāsot mazās skropstas un palielināt tās it kā skatītos caur palielināmo stiklu.

Tuša ir forša un skropstas nesalipina, arī nomazgājas labi! Mazā birstīte tiešām ir hīts, man sanāc feinas apakšējās skropstas, kuras ikdienā tiešām ir grūti glīti nokrāsot ar lielo otu - atdalītas beidzot un garas. Augšējai otai arī nav ne vainas, bet man tomēr šķiet, ka tā labāk kalpos meitenēm ar šauro seju, jo maniem platiem vaigu kauliem un dziļi novietotām acīm likās, ka birstītes kātiņš ir par īsu un mazliet pietrūkst garuma tieši ārējo augšējo skropstu labākai izcelšanai, ko var mazliet manīt arī bildē. Man patīk treknāki ārējie kaktiņi.

Kopumā: forša ideja. Mazā birstīte kā saka "wi wi wiiii" forša!

Kā Jums? Jau izmēģinājāt?

6 komentāri:

 1. Man šī tuša šķita kā parasta tuša. Manas augšējās skropstas īpaši neizcēla. Vienīgais pluss protams mazā birstīte apakšējām skropstām.

  AtbildētDzēst
 2. Varēji Fēliksu uzkrāsot. :)
  Es laikam kāpšu sev pāri un izmēģināšu silikona birsteles. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viņam pašam garas skropstas un no dabas :)
   Šitām nav silikons!

   Dzēst
 3. sen vēlējos to pamēģināt, tagad būs jāpērk :))

  AtbildētDzēst
 4. Par to nepietiekamo efektu augšējām skropstām, es Tev pilnīgi piekrītu. Man arī gribās tādu wow! efektu, bet nekā. :(

  Kāds bumbulīts Tev tas suņuks! ^^

  AtbildētDzēst