trešdiena, 2013. gada 25. septembris

Guinot Bust Firming "Youth Care" Youth Firming Serum

Man patīk "krēmiņi" katrai ķermeņa daļai. Tādēļ šōdien par serumu krūšu un dekoltē zonai no profesionālā franču zīmola Guinot. Izmantojot Kolonnas skaistumkopšanas salonu piedāgājumu, Guinot dienu ietvaros līdz pat oktobra beigām var iegādāties dažādus produktus ar atlaidi līdz pat 50%.
Serums ir paredzēts krūšu un dekoltē zonas nostiprināšanai, jaunības un elasticitātes atjaunošanai, tas satur 56 aktīvās vielas, perlamutra mirdzumu arī vizuālam efektam.

Pati nopietnākā problēma ar manu deklotē ir ārkārtīgi sausa āda, kuru slikti "ņem" barojošie sejas krēmi, bet eļļas, piemēram, dienas laikā es nevaru atļauties lietot, kā tad es tāda spīdīga, eļļaina, iegrilēta un ar izgriezumu ieradīšos savā vīriešu kolektīvā, pareizi? :D

Šim serumam irtam atbilstoša tekstūra un liels skaits atstarojošo daļiņu, kas uzklātā veidā piedod ādāi skaistu vizuālo efektu, taču āda nezaigo kā ar pelramutru noziesta.

Arī lietošanā tas ir feins. Pirmkārt jau dozators vienmēr "izdos" nepieciešamo porciju un arī nespļausies. Man parasti pietiek ar divām "devām". Bez taukaina vai lipīga blakusefekta tas lieliski mitrina dekoltē zonu, novērš sausuma radīto diskomfortu, kas ir tieši tas, ko es meklēju. 

Kā Jums patīk Guinot zīmols? Kas ir mēģināts?

7 komentāri:

 1. "kā tad es tāda spīdīga, eļļaina, iegrilēta un ar izgriezumu ieradīšos savā vīriešu kolektīvā"- hm, man liekas, ka viņiem patiktu, iespējams "celtos" darba produktivitāte! :)
  prieks, ka krēms patīk!
  KK.

  AtbildētDzēst
 2. Piekrītu anonīmam - pajautā kolēģiem, vai viņiem nebūs iebildumu? :D
  Ja nav noslēpums, cik tieši maksāja šī labā manta?
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 3. Nu tad beidzot īsts ciču krēms :)
  Par Guinot iespaids labs, bet sen neesmu neko lietojusi

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai ne! :D

   Man patīk Guinot smarža, tāda dārgā salona kosmētikas smarža! :)

   Dzēst
 4. Mmm smarža gan ir laba Guinot produktiem un joprojām sajūsminos par' Guinot Radiance Masku, vienreizējs produkts :)

  AtbildētDzēst