pirmdiena, 2013. gada 9. septembris

Etude House: Primer Basecara

Ar nosaukumu, kuru skaļi skandināja un par kuru klusi ķiķināka mans vīriets: "Lash Perm", nu, Jūs apmēram varat iedomāties, kādā virzienā viņs domāja un cik tālu tā doma sniedzās.
Tā ir skropstu tušas baze, kura, kā sola ražotājs, darīs daudz labu lietu: stiprinās skropstas, avelkot katru skrpostiņu ar vaska un polimēra kārtiņu, padarīs tās garākas un apjomīgākas, atvieglos skropstu tušas noņemšanas procesu, bet paildzīnās un uzlabos tušas noturību. Patīk, ka sastāvā ir gan bišu vasks, gan sojas eļļa, gan citi dabīgie vaski, tātad cerība, ka līdzeklis stiprinās skropstas, ir tiešām reāla.

Iepakojums ir liels (10g) un mīlīgs, ota ir izliekta, lai labāk atliektu skropstas un pats līdzeklis ir pelēks, tekstūra atgādina vasku, tajā ir nelielas šķiedras, kuras es izvēlētos, lai nebūtu, bet vispār tās netraucē, nekādu papildus bonusu, šķiet, arī nesniedz.
Man patīk kā šī bāze nofiksē skropstas, tās uzreiz kļūst atliektas, stingras kā vēdeklis, nesalīp. Šis izliekums nofiksējas uzreiz un turas līdz, protams, kosmētiku noņem. Patiesībā esmu sajūsmā kā izskatās šīs līdzeklis uz acīm pat bez visas tušas. Ja man būtu pietiekoši melnas skropstas, es lietotu tāpat.  Šķiet, ka apjoma palielināšanai tas daudz nelīdz, bet garums, manuprāt, ir druscītiņ lielāks.
Šeit var redzēt transform''aciju no acs bez kosmētikas, tad ar bāzi, tad ar bāzi un tušu:Tuša gan nekļūst noturīgāka. Tās, kas man "pandojās", taisīja pandu arī ar bāzi, toties noņemšana gan ir vieglāka, tuša noslīd kā zīda zeķītes no kājām. 

Varu salīdzināt arī ar Lancome Cils Booster, bāzi, kas deva vairāk apjoma, taču nebija tik lieliska izliekuma noturēšanā. Visādi citādi abi produkti ir līdzīgi un labi.

Rezumējot, varu pateikt, ka produkts patiks tām meitenēm, kurām no dabas ir jācīnās ar taisnām skropstām. Šis tiešām varētu darboties lieliski.

Iegādāties var e-bay plašumos par aptuveni 11 dolāriem.

15 comments:

 1. Oho, gribu!

  Es Tava vīra vietā jau būtu iepakojumam kaut ko piezīmējusi klāt, lai jautrāks raksts! :D

  AtbildētDzēst
 2. man ir k.kas līdzīgs no Dior (paraudziņš) visu laiku domāju, vai man vajag pirkt pilnu versiju vai ne :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ak, es tieši domāju pirkt Dior pēc Lancome, bet nu tā kā uzsēdos uz korejiešiem, tad iegādājos šo! Nezinu, man tiešām patīk bāzes, man šķiet, ka gan skropstas izskatās mazliet labāk, gan arī tiek aizsargātas (es ceru).

   Dzēst
  2. jā, skropstas ar Dior sanāk milzīgas, mani tik tas attur, es nezinu cik bieži man tādas patiktos :)

   Dzēst
 3. Tiešām, pat bez tušas izskatās iespaidīgi :)

  AtbildētDzēst
 4. Oho, izskatās jau nu pilnīgi kā mākslīgās super +15 mm skropstiņas būtu uzliktas. Patiešām glīši sanāca! :)

  AtbildētDzēst
 5. Neizlasītu rakstu - dzīvotu kā līdz šim un pat nenojaustu, ka man "steidzami vajadzīgs šis produkts"

  AtbildētDzēst
 6. Tiešām efekts ir pamanāms, izskatās lieliski, arī bez tušas! Vēl viens produkts, kas jāpievieno wishlistam! :)

  http://monasdzivessikumi.blogspot.com/

  AtbildētDzēst