ceturtdiena, 2013. gada 26. septembris

Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Eyeshadow Base

Diemžēl palietojot ilgāku laiku emu vīlusies savā iepriekšējā BeYu acu ēnu bāzē (atsauksme bija laba), viss bija lieliski, bet tā vienkārši pārstāja uz manis darboties, tieši otrādi sataukoja manus plakstiņus, tāpēc meklēju citu. Un atkal neņēmu visu ietektās, bet apstājos pie Estee Lauder Double Wear, jo zinu, ka šīs sērijas tonālie līdzekļi un konsīleri tiešām vienmēr paliek savā vietā. Ķobītis atrodams Stockmannī un maksā ~18Ls par 7ml.
Jā, iepakojuma ķobītis arī ir vienīgais bāzes mīnuss. Tā jau tam nav ne vainas, bet man patiktu mazā izspiežamā tūbiņa. Pati bāze atgādina miesas krāsā iekrāsotu pastu, tajā it kā ir dzeltenīgs pigments, bet uz ādas tā nav manāma nemaz, vienkārši saplūst ar ādas krāsu, kas nozīmē, ka uz plakstiņiem varēs likt arī kaprīzākus zīmuļus un papildus neko nevajadzēs. Arī jūtama nav nemaz, it kā vispār nekā nebūtu.

Melnajā rāmītī varat mēģināt saskatīt:


Par efektu: zīmuļus notur lieliski un kā jau augstāk teicu, neviens nemanīs, ka uz plakstiņiem izņemot zīmuli ir vēl kas. Arī acu ēnas padara noturīgākas košākas (kā jau visas bāzes to dara), bet šai ir papildus bonuss - bāze ļauj ļoti brīvi iztušēt visu ēnu toņus savā starpā, nevis tos "pieķer" tā, ka tie drīzāk sanāk krāsainie pleķi. 


 Tā tāda klasiska bilde: bez bāzes un ar bāzi, izmantojus savu Chanel Fascination paleti.Tātad domāju, ka šo bāzi arī droši var pieskaitīt pie jau eksistējošā topa (MUFE, UD, Too Faced, Palladio) un ceru, ka arī pēc ilgāka laika tā neliks man vilties.

14 comments:

 1. Izskatās laba. :) Man gan BeYu bāze joprojām patīk, efekts tāds pats kā ar Too Faced, kura man ir visu laiku lielākais mīlulis, tiek galā ar maniem taukainajiem plakstiņiem, vienīgais BeYu daudz ilgāk žūst, sanāk diezgan ilgi gaidīt pirms ēnu uzklāšanas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Varbūt man vairs nav tik daudz pacietības gaidīt vai no rītiem gribas ilgāk pagulēt! :)

   Dzēst
 2. Forši, ka bāze ir nemanāma! :) manējo var izmantot kā korektoru :D

  AtbildētDzēst
 3. man bija šī bāze, atdevu māsai, jo nelietoju :)
  it ka jau normālā bāze, bet man bija MUFE un UD bāzes.. Piekrītu, lietot nav visai ērti.

  AtbildētDzēst
 4. Atbildes
  1. http://www.palladiobeauty.com/products/herbal-eye-primer

   Bet kur meitenes pērk, ak, es neatceros, bet pajautā Rīgas Metro autorei, viņai zinās.

   Dzēst
  2. Prasīju. jo man ir šāds http://www.palladiobeauty.com/collections/foundation/products/rice-powder
   bet tāds, pilnīgi nekāds. līdz ar to nebija intereses vēl ko no šīs firmas mēģināt. Tagad to bāzi piefiksēšu.

   Dzēst
 5. Mana mīļāka ir NYX HD Acu ēnu bāze. Ēnas paliek savā vietā visu dienu!
  Dažreiz 7 no rīta taisu make-up(u) un vakarā ap 22 ņēmu nost. Un pat ap 10 vakarā ēnas tik un tā, ka svaigi uzklātas...un pa vasaru, kad bija karsts laiks - arī nav ne vainas!
  Ļoti iesaku izmēģināt.

  AtbildētDzēst
 6. +1 NYX HD acu ēnu bāze

  AtbildētDzēst
 7. Zini, es Tev pilnīgi piekrītu par BeYu bāzi. Biju sajūsmā, bet pagāja laiks un bāze sāka taisīt visādus pigorus, vienkārši nedarīja vairs to, ko sākumā.
  Tad es izmēģināju Catrice un esmu par to sajūsmā. Pēc tekstūras, iepakojuma veida un krāsas viņa ir tie;si tāda pati kā šī. Citreiz, kad nelieku ēnas, uzlieku tikai bāzi un staigāju, un tik tiešām neviens nemaz nepamana, ka man uz tā plakstiņa kaut ka vēl ir. Kā jau Tu minēji piemēru. ;)
  Ja kādreiz gribēsi kādu vēl bāzi pamēģināt, noteikti iesaku Catrice! ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nopietni? Tev arī! Nē, nu traks vispār! Tā tūbiņa bija liela un šķita tik labs darījums...

   Par Catrice - es jau sen to medīju piemājas Drogās, bet tā arī nesanāk nomedīt, vienmēr tukša vietiņa.

   Dzēst