pirmdiena, 2013. gada 16. septembris

Bourjois Color Boost Glossy Finish Lipstick tonī Orange Punch (#03).

Jā, jau katram sevi cienošam ražotājam ir resnā lūpukrāsa - zīmulis. Tagad arī Bourjois. Ražotājs piedāvā četrus toņus, visi ar mitru spīdumu, 10h mitrināšanu, komforta sniegšanu lūpām un pat SPF 15!

Es noteikti nebiju domājusi pirkt toni, kura nosaukumā būtu pieminēts apelsīns, jo tādas krāsas man nepiestāv, bet beigās tieši šo arī iegādājos, galvenokārt jau tādēļ, ka zīmulis lieliski pieskaņojas dabīgam lūpu pigmentam, līdz ar to ārā nelec un nekliedz. Un arī gluži apelsīns tas nav, drīzāk spilgts korallis.
Roka un lūpas:

Par tehniskām kvalitātēm. Zīmulis ir mīksts un uzklājot uz lūpām atgādina saldo krējumu - ļoti maigs, patīkams. Sajūtas ir visnotaļ pozitīvas, jo es jūtu mitrināšanu, nevis lūpkrāsu. Pirmais slānis diezgan ātri iesūksies lūpās, tāpēc tādam glancētākam un košākam efektam nepieciešamas 2-3 kārtas, bet, atkal, uzreiz un pārāk trekni smērēt nevajadzētu, jo tad lūpukrāsa var mazliet ietecēt lūpu rieviņās.

Par noturību runājot, kā parastai lūpukrāsai, kādas 3h un kafijas pauze, tad pazūd spīdums, paliek mazliet pirmenta un mitrinātas lūpas.

Koptēlā:

Esmu ļoti apmierināta ar produktu, jo tas apvieno ne tikai dekoratīvās kosmētikas īpašības, bet arī kopjošās, turklāt lieliski pielāgojas. Domāju, vai tik nevajadzētu ķert arī citus toņus. \
Pašlaik Drogas klienta kartes īpašniekiem cena 8.57Ls.

19 comments:

 1. Viņi tās cenas uzskrūvējuši, bet izskatās, ka ir vērts pamēģināt. :)

  AtbildētDzēst
 2. Man šķiet, ka nav lūpu krāsas, kas tev nepiestāvētu..tiešām.

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti, ļoti patīk! :)
  Koptēls vispār fantastisks! :)

  AtbildētDzēst
 4. jā šo es noteiktu gribu vismaz apskatīties dzīvajā, nu ļoti jau glaimojošās atsauksmes :) Tev piestāv, man kā reiz liekās, ka šādas tekstūras ir lieliskas eksperimentiem :)

  AtbildētDzēst
 5. Nu man jau arī šķiet, ka Tu lūpu krāsām un spīdumiem esi ļoti pateicīgs modelis, viss labi izskatās, arī matu krāsai šis ļoti piestāv. :)

  Šoruden visi šie apelsīnu oranžie ir ļoti modē, sākumā šķita, ka nav priekš manis, bet patiesībā ir pat ļoti ok, gribu pamēģināt, paldies par atsauksmi. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai, paldies! :)

   Pamēģini, es gribu nopirkt Catrice, bet gaidīšu to kolekciju, Match Point man kkā ne visai.

   Dzēst
 6. Paldies par rakstu, Bourjois ir firma no ''dārgā'' gala, kas man ir iepatikusies un pēc ilgas domāšanas (cenas dēļ) esmu iegādājusies jau vaigu sārtumu un acu ēnas. Ļoti patīk, šķiet, ka esmu atradusi savu ražotāju.
  Šodien arī iegādājos (tiesa gan, bez šī raksta nebūtu iegādājusies) Color Boost Glossy Finish Peach on the Beach tonī 04. Patīk un nenožēloju! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man šķiet, ka Bourjouis pieder tam pašam koncernam, kam Chanel, bet cenas uzskrūvētas, tiesa šad tad Kolonnās/Douglasos ir ļoti labas atlaides.

   Kā tas tonis? Neizskatās tāds kā ar baltās krāsas piedevu? Es to skatījos arī, bet nodomāju, ka tas tāds vairāk balts.

   Dzēst
  2. īsti labi neprotu noraksturot kosmētiku, bet, manuprāt, nē. Man vispār vairāk piestāv rozīgie toņi, šis patīk. Ātri uz lūpām pamēģināju, izskatījās smuki, maigi rozā.

   Runājot par šiem zīmuļiem, man ir arī no Catrice, tas diemžēl nepatika.

   Dzēst
 7. Vispār ļoti simpātiski uz Tavām lūpām šis resnulis izskatas. Es skatījos visus toņus, bet sapratu, ka neviens nav īsti mans līdz galam. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Man gan, Zanda, šķiet, ka Tev tas pats spilgtākais der, kas atgādina ķirsi un aveni kopā.

   Dzēst
 8. Burvīgi izskaties un bourjois zīmuļi tieši dizainā patīk vislabāk no visiem redzētajiem :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paaaldies! :)
   Man atkal šķiet, ka visi vienādi, tikai ražotājs atšķiras. :)

   Dzēst
 9. Nopirku pēc Tava ieteikuma- esmu sajūsmā! :)

  AtbildētDzēst