ceturtdiena, 2013. gada 15. augusts

Vai arī Jums tā gadās?

Šodien man bija vienkārši "fantastiska" diena, tik "fantastiska", ka es nespēju sevī turēt to izgāšanos virkni un dalos ar Jums.
Tātad, dienas ķēriens ir Ebay rotas, vidējā izmēra matu virtulis, gliemju slienu gēls ar dažādiem BB paraudziņiem (viens BB ir domāts vīrietim, interesanti) un Martini vakara noslēgumam,

jo savu kāju es ārpus mājas šodien nesperšu, baidos, ka pazaudēšu galvu un nezināšu atpakaļ ceļu.

Rīts bija sācies it kā labi, pēc plāna, bet, izejot ārā mēs ar Fēliksu satikām riteņbraucēju, kurš, brauca ar piesietu suni. Fēliksam riteņbraucējs un svešs lielais suns ir ienaidnieks kubā, tādēļ, viņš metās mani tā aizstāvēt, ka lielais suns pārbijās un nolēma skriet uz otru pusi. Riteņbraucējs, protams, gar zemi lamādamies! Pirmais.

Pēc tam es aizbraucu uz darbu. Atbraucot, es atskārtu, ka pašu svarīgāko un šodienai nepieciešamo dokumentu es atstāju mājās uz galda. Nu neko, griezos riņķī, lai brauktu uz mājām. Piebraukusi pie vārtiņiem es sapratu, ka man rokās ir tikai telefons un KABINETA atslēga. Mājas atslēgu man nav, suņi arī durvis neprot atvērt! Otrais.

Griezos atkal uz darbu, šoreiz pārbaudīju, vai man ir līdzi visas atslēgas. Aizbraucu uz mājām, paņēmu dokumentu, pie reizes izņēmu pasta paziņojumus. Iebraucu pastā, atbraucu uz darbu. Bāc, man nav kabineta atslēgas!!! Cik labi, ka darbā ir arī universālā atslēga. Savas es atradu mājās. Trešais.

Tas taču nebūs viss! Strādāju, sagatavoju visu nepieciešamo, domāju, ka vajadzētu aizbraukt atkal uz pastu, lai nosūtītu ierakstītu vēstuli. Atbraucu uz pastu. Darbiniece, protams, jautā, kam tad sūtīsiet. Tāds stulbuma brīdis, adrese nav līdzi! Zvanu, adresi man pasaka un uzdod vienu mazu jautājumu: "Reģistrācijas apliecības kopiju pievienoji?" Atkal stulbuma brīdis, vispār bija ārā no prāta kaut kas tāds! Protams, neko nenosūtīju! Ceturtais un piektais.

Atbraucu uz treniņu - botas nav! Sestais!

Šodienas bilance - stulbā skriešana un nulles rezultāts, tagad pat smieklīgi liekas!

Es pat nezinu, kā man tas izdevās bez starpgadījumiem tikt līdz veikalam un nopirkt vakaram Martini, pat piezvanīt māsīcai un uzaicināt uz vakaru divatā, bet viss, ārā no mājas es vairs nerādos! 

Kā ir ar Jums, gadās tik stulbas dienas?

P.S. AAAaaaa, es atkal aizmirsu, tagad man var sekot iekš Facebook, esmu izveidojusi atsevišķu bloga profilu, tā kā, lūdzu! Es ceru, ka šis links darbosies!  Kārtējo reizi, neesmu tajās lietās vēl visu sapratusi un apguvusi!

34 komentāri:

 1. Ak velvetmimosa, Tu esi neapbrīnojama! :D Galvenais, ka māki par sevi pasmieties. :)
  Lilcha.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aha, pēc kādas trešās reizes man bija dusma, pēc tam jau pinkšķis! Bet tagad tiešām lasu un smejos! :D

   Dzēst
 2. Nu traka diena Tev! :)
  Man arī dažkārt tāda sajūta, ka vadātājs piemeties un tad nu visas dienas laikā neveicas nu ne par ko! :)
  Kārtīgi izbaudi vakaru!

  AtbildētDzēst
 3. Ui, gadās :)

  Man tikai jautājums - kas, pie velna, ir gliemju slienu gēls un kādiem nolūkiem viņš domāts?? :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Gadās, gadās!

   Aziātiem tās gliemju slienas ir tagad baigais hīts, mitrinot reizes labāk nekā hialuronskābe,neizraisot alerģijas, atjauno, izlīdzina un tālāk pēc saraksta! Redzēsim!

   Dzēst
 4. Padalīsies ar selleri no kura pirki kaklarotu ar lapiņām? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Protams, vai man žēl! :)
   šeit būs links tieši uz rotiņu:
   http://www.ebay.com/itm/200813106766?var=500093062139&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

   Atnāca ātri, sūtīju 1. augustā.

   Dzēst
 5. Superīga Tev diena! :D Bet viss ir labs, kas labi beidzas :)
  Man šodien solījās būt kaut kas līdzīgs, bet beigās visi augstākie kaut kā par mani apžēlojās un pat CSDD teorijas eksāmenu, ar 3 lukturu un 3 alkohola promiļu jautājumiem, es nokārotoju. Un tam par godu man ir jaunas kurpes, jaciņa un Asti pudele :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ooooo, malacis, atliek mazājais - braukšana! Un tad sveicināta lielo meiteņu dzīvē! :D

   Dzēst
 6. Nu gan gadās... Man arī dažreiz tā ir, bet reti. Snail School gliemezis, las īju, ka viens no labākajiem gēla tipa)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vakardien uzsmērēju 2x, šorīt, pagaidām pēc iedarbības ļoti atgādina hialuronskābi.

   Dzēst
 7. Ir tādas dienas, bet labi, ka ne pārāk bieži. Galvenais, ka beigās par to visu var pasmieties, jo nekas traks noticies, tomēr, naf! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tieši tā! :)

   Nekas nebija noticis, itin nekas, tikai daudz kustību! :D

   Dzēst
 8. Tava diena, man atgādināja dienu, kad mājās no darba nācu kājām 16 km :D
  Sīkumus neklāstīšu, bet sanāca tā, ka vajadzēja vienā sestdienā obligāti būt darbā (kolēģi cēli atpūtās, jo manā pusē maija pirmā puse ir reāla laiskošanās),aizgāju līdz darba pastkastītei, biju pārliecināta, ka kabatā ir darba atslēgas...bet izrādījās, ka mājas...Centos rast dažādus risinājumus, bet ātrākais kāds varēja būt ofisā tikai pirmdien, piedevām arī tikko biju nomainījusi telefonu, kur, protams, nebiju iekopējusi svarīgākos numurus. Tā nu cēlā gaitā nosoļoju 2.5h 16 km, jo izrādās, ka te nav pieņemts stopēt mašīnas uz mazajiem ceļiem, īpaši reizēs, kad ir intensīva satiksme...(to uzzināju pirmdien). Vienīgais pozitīvais tajā visā bija, ka man kājās bija kedas, nevis kurpes :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ooooo, šis izklausās traki, bet, jām par tām kurpēm tiešām ir ļoti, ļoti labi! :)

   Dzēst
 9. BB vīrietim? Pie mums sāk ienākt riktīgā vīriešu kosmētika?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pie mums nē, bet korejiešiem laikam topā! Jāskatās, kas tur tāds ir paraudziņā! :)

   Dzēst
  2. Nu, jāgaida tā svētā diena, kad kas tāds atceļos arī pie mums uz palikšanu!

   Dzēst
  3. Es negribu, lai mans vīrietis pie spoguļa grozītos ilgāk nekā es! :D

   Dzēst
 10. Ha, es jau sāktu pīt ķiploku krelles, epopeja Tev! :D
  Ir bijis līdzīgi, laikam ne tik hronoloģiskā secībā, bet ir bijis, kad sakrīt uz galvas visādas ķibeles. Ļoti stresainā un svarīgā dienā aizmirsu aizslēgt dzīvokļa durvis, bāc, bija kauns, kā es tā. :D
  Piekrītu pārējām meitenēm, galvenais mācēt par to pasmieties, vai drīzāk, pēc šādiem gadījumiem iemācīties priecāties par dienu, kad atslēgas ir līdzi, galva uz pleciem un viss daudz maz ir kārtībā. :)

  AtbildētDzēst
 11. Ak, traka diena tev.
  Kad man tādas gadās, tad apstājos, ja ir iespējams, aizskaitu līdz 10 un stāstu sev - manu garastāvokli veido nevis apkārtējie notikumi un cilvēki, bet gan mana attieksme pret tiem. Reizēm der atcerēties ņemt to visu vieglāk! :)
  Sakārdināji ar martini! Žēl, ka jau tik vēls.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā ir, ka attieksme pret faktu ietekē rezultātu, bet šeit bija vadātājs! :D

   Dzēst
 12. Gliemju slienu gēls? Nopietni? Kaut kas tāds pastāv? :D:D:D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pilnīgi nopietni, es pati pirmo reizi izdzirdot saviebos! :)

   Dzēst
  2. Ha, atcerējos gadījumu pirms pāris gadiem. Situācija tāda, ka no rīta jābūt darbā un vakarā braucam komandējumā pa taisno no ofisa. Nolemju tāpēc mašīnu atstāt mājās un doties ar sabiedrisko. Lepni iesēžos mikriņā, grasos maksāt un apjēdzu, ka man ir tikai koferis, bet nav rokassomas. Ir jau klāt nākamā pietuŗa, izlecu ārā un kājām jožu atpakaļ ar visu savu milzu koferi, jo man bija panika, ka somu atstāju pieturā uz soliņa. Jāpiezīmē, ka manā galā tad vēl nebija nekāda izcilā ceļu infrastruktūra, vien tāds gauži grubuļains, līkumais ceļš bez ietvēm. Protams, nekādas somas pieturā nav, jožu vēl ātrāk līdz mājām, uff, soma par laimi izrādās atstāta mājās. Dodos uz nākamo autobusu, laimīgi nobraucu pusceļu un sadomāju pārbaudīt, vai pase paņemta. Nav grūti uzminēt, kāda situācija ir :D. Lecu atkal ārā no autobusa, par laimi nāk pretējā virzienā esošais, tieku līdz mājām. Atkal sagaidu nākamo autobusu, lai dotos uz darbu (piezīme Nr.2 - sākoties krīzei, autubusi tika krietni izretināti un katrs nākamais bija jāgaida ne mazāk kā pusstundu). Darbā ierados vairāk kā ar divu stundu kavēšanos. Darbā nācās saraut visu, kas jāizdara + vēl vadītājai bija vārdadiena, kā rezultātā attapāmies pēdējā brīdī, ka jāsteidz uz lidostu. Piektdienas vakars, korķi uz Vanšu tilta, izsaukts kolēģes vīrs, brauciens ar skatu pulkstenī, lidostā ieradāmies, 2 minūtes pirms vārtu slēgšanas :D Lidmašīnā uzreiz pasūtījām vīnu :D
   Gliemežu krēmu iepazinu pagājušajā gadā, bija vienā Glamourum skaistumkastē.

   Dzēst
  3. aaaaaa, vot tas ir vājprāts!!!!

   Dzēst
 13. Ā, iespējams, vakar bija kaut kāds zvaigžņu stāvoklis. Es iemanījos vienu un to pašu piena paku izgāzt 3 reizes.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Laikam, vakar daudziem viss kas "krita ārā no rokām". :)

   Dzēst
 14. aaaa, tikko atcerējos, ka savā sapnī biju pie tevis ciemos :D paliku pa nakti un no rīta iemēģināju korejiešu čabī stikus :D
  +paldies, tagad man vajag to brieža kaklarotu, jau saglabāju linku wačlistā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es no rīta šausmīgi žagojos, laikam stipri par mani domāji! :D

   Jā, briedīša rota ir dikti feina, cena forša, tik sūti! :)

   Dzēst
 15. vakar, kamēr veļas mašīnā mazgājās lielākoties manas drēbes, tai bija nobloķējušās durvis un līdz šim rītam netiku pie drēbēm, no kurām šo to bija paredzēts vilkt šodien. ;D biju diezgan dusmīga. kāda būt Tava reakcija, ja pēc visiem vakardienas trakajiem gadījumiem ar Tevi notiktu vēl kas šāds? ;D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Šausmas, es saku, vakar bija planētas!

   Nezinu, spertu pa vešeni!

   Dzēst