sestdiena, 2013. gada 3. augusts

Skindinavia No More Shine Makeup Finish

Setting spreji, jeb spreji, kas ir paredzēti grima noturēšanai vietā visas dienas garumā pie mums nav īpaši populāri un izplatīti, zinu, ka var iegādāties MUFE, ir minerālie ūdeņi, kas ir paredzēti tam, lai nostiprinātu grimu, bet es nesaprotu kā minerālais ūdens to spēj.

Jebkurā gadījumā, sākt nolēmu ar visvairāk pārdoto, pašu labāko, pašu populārāko setting spreju pasaulē no Skindinavia zīmola. Savām ādas īpatnībām un vasarai izvēlējos taukainai ādai paredzēto No More Shine Make up Finish.
Ražotājs sola līdz pat 16h grima noturību, liekā sebuma absorbēšanu, kas papildus pasargās Jūsu grimu. Konkrētā formula, kā iepriekš minēju, paredzēta taukainai ādai. Fiška ir Skindinavia patentētajā tehnoloģijā - produkts veido neredzamu tīklu uz ādas, kas neļauj iztvaikot ādas mitrumam, toties novada karstumu un ļauj ādai elpot.

Lietošana: biju pārsteigta, ka ir jālieto gan uz tīrās sejas pirms meikapa uzklāšanas, gan pēc, lai nostiprinātu rezultātu.

Kāda sajūta? Kā strādā? Kaut arī mazliet ož pēc spirta un arī sastāvā spirts ir pirmajā vietā, uz ādas tas nav jūtams, nevelk seju, nesausina. Bet vai kaut ko dara? Nē, pilnīgi neko! Man šķiet, ka tieši otrādi, pastiprina spīdēšanu. Izskatās, ka mana āda ar šo spreju spīd vairāk nekā bez, varbūt sastāvā esošais spirts tai liek tik neglīti uzvesties, ļoti iespējams. Līdz ar to par grima noturības paildzināšanu te nevar būt vispār nekādas runas! Jā, protams, karstās dienas, bet jau sen taču visur ir kondicionieri, tā kā...

Secinājums: Esmu vīlusies, jo gaidīju ko krietni vien savādāku, un joprojām palieku pie sava - ja nepieciešams noturēt grimu ilgu stundu garumā, tad nekas labāks par matu laku nav vēl izdomāts. Drastiski, bet iedarbīgi.

Kā Jums iet ar setting sprejiem? Esat izmantojušas? Vēlaties mēģināt?

P.S. Paklausīties vairāk par šo tēmu var gossmakeupartist video.
P.P.S. Pasūtīju šeit.

23 komentāri:

 1. Eu tu par to matu laku nopietni? :@
  Sen gaidīju no tevis atsauksmi par šo līdzekli,redzēju Naktsmeitas blogā jau labu laiku atpakaļ šos sprejus.Nu tu mani apbēdināji,es jau labu laiku metu uz viņiem aci,un,ja tik kaut kur trāpītos,būtu pasūtījusi. :(
  Laikam jau nekā labāka nav par veco labo pūderi.Man šovasar ļoti palīdz MUFE HD pūderis,ar viņu mana super spīdīgā seja uzvedas ļoti labi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, par matu laku es pavisam nopietni. Nav mans izgudrojums - vecs vizāžistu triks.

   Es šovasar ļoti labi izlīdzos ar tiem blotting papīrīšiem, arī nekāda vaina! :)

   Dzēst
  2. Nu es laikam neriskētu,man citreiz laka trāpa uz pieres,kad veidoju matus,un ja nenotīru,tad ir drausmīga sajūta,piere paliek sarkana un niez,pie tam tas ir ar visām matu lakām. :(
   Nu,jā papīrīši laba lieta vasarā!

   Dzēst
  3. Klau, bet ja jau tāda reakcija, tad jau uz galvas ādas tas pats! :O

   Dzēst
  4. Nē, galvai nekā nav, varbūt tāpēc, ka uz saknēm nekad nepūšu, bet gan uz lokām, bet, kad uzpūšu uz "čolkas" trāpa uz pieres un visbēdīgākais ir tad, ja esi jau uzkrāsojies un ir jāskrien, bet pa ceļam vēl ir "jāpārkrāso" piere! Tā, ka es ar laku uzmanīgi, citreiz lieku salveti, lai netrāpa nekas!
   Tu vari iedomāties, kas būtu, ja kāds vizāžists man uzpūstu uz sejas laku??!! :)))

   Dzēst
 2. Man ir no Urban Decay. Sliktāk ar viņu noteikti nav, bet dramatisku uzlabojumu arī neredzu. Svētku reizēs uzpūšu psiholoģiskajai labsajūtai :D

  AtbildētDzēst
 3. Es arī gaidīju ko vairāk no šāda veida līdzekļiem un šo jau ilgi gribu pamēģināt, bet izskatās, ka būs vien jāspīd tālāk. :D Es esmu mēģinājusi no MUA, pilnīgi nekādu atšķirību nejūtu, vienīgais izmantoju, lai birstošas acu ēnas noturētu vietā, pēc uzklāšanas uzsmidzinu, lai tik traki nebirst un pieķeras plakstiņam labāk. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, tādā, ēnām ir labi! Bet es tagad ar jūtos labi, skatos, ka ne es viena tādam kurai šie līdzekļi likās nekādi. :D

   Dzēst
 4. Ilgstoši pūšot matu laku uz sejas, nevar baigās sejas problēmas noķert. Es pat nespēju sevi iedomāties pūšot matu laku uz sejas, bet ja seja stipri taukojas, tad var jau būt, ka tas ir tā vērts. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, neviens jau nesaka, ka katru dienu iepūšu seju ar matu laku un tā, lai turās! :D

   Tas ir gadījumos, kad tiešām visam vajag ekstra noturību, vienu mazu PŠ lielā attālumā no sejas.

   Dzēst
  2. Visas šokā par matu laku uz sejas, bet man tāpat pūšot laku priekšējos matos, kā minimums visa piere ir ar matu laku! :D
   Un tāpat ikdienā lietojam daudz un dažādu ķīmiju, kuru paši nemaz īsti nepiefiksējam, kaut tā pati nevainīgā glāze kolas.

   Dzēst
  3. Vai ne! :) Man jau šķiet, ka daudzas iedomājušās, ka es pūšu, pūš, lai vis sacementējas uz sejas! :D

   Dzēst
 5. Es uzraxtiju tādu komentāru un nepievienojās.. Ehhh skāde :(

  Isuma - MUFE lietoju kaut vai sajutam- ligavas ar nav sudzejushas un sliktaka notiriba ar vinju noteikti nav!

  Tagad testeju BenNye matt setting spray... Smaržo pēc mutesskalojamā & matēt ne sū... Nematē

  AtbildētDzēst
 6. Man ir Urban Decay by Skindinavia All Nighter. Iet jau otrā pudele. Man ir pasausa āda un ja lietoju pūderveida izstrādājumus (kas man patīk vislabāk uzklāšanas ziņā), tad ar šo beigās iegūstu dabiskāku skatu - nav tik "pūderīgs" tas vaigs vairāk. :) Bet nevaru iedomāties, ko tas dara taukainai ādai, kurai laikam tak vajag tieši otrādu efektu..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O, nu jā, ar sauso ādu ir savādāk, tur tiešām efekts! :)

   Dzēst
 7. vēlējos pamēģināt, tagad vairs nē :D paldies par atsauksmi

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, tiešām nevajag, varu savu atdot! :)

   Dzēst
  2. es par UD uz kuriem toreiz skatījos izlasīju līdzīgas atsauksmes. mitrinošais visiem patika, bet "prettauku" cik sapratu arī nekāds

   Dzēst
  3. UD tas pats Skindinavia arī ir!

   Dzēst