piektdiena, 2013. gada 23. augusts

Illamasqua Freckle

Turpinot Polka Dots tēmu, Illamasqua arī ir skaistas pumpiņ-nagulakas. Un šoreiz tā nav želejas laka, tas ir krēms.
Tonis Freckle, iespējams, nav pats pateicīgākais bālām eiropietēm, bet tāpat ir skaists. Pumpiņas šoreiz krietni mazākas un gaisīgākas. Ja pašai būtu tumšāma āda, tad noteikti izskatītos pēc vasarasraibumiem uz nagiem.

Ko teiksiet, kas patīk vairāk - Maybelline Polka Dots kolekcija via šis variants?

11 comments:

 1. Šī man patīk! :)
  Patika vēl violetā un zaļganā (ļoti līdzīgas, laika šī pati "zorte") :)

  AtbildētDzēst
 2. Lai arī nagu lakas nepērku un nelietoju jau kādus 5 gadus ( tikai gelish uz nagiem), uz bildēm skatos gan.
  Skatos blogos un domāju... Un domāju, ka nē, ne man, ne, ne... Nagi kā netīri vai mušu appēdoti, nē... Atvainojos par salīdzinājumu.
  Šis atkal "na ļubiteļa".

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vaaaai, kāds sulīgs salīdzinājums! :D :D Man patīk, tik trāpīgi!!!!

   By the way, kur Liepājā var paēst izņemot Bumbieru? Kaut ko tādu starp prastu kafeinīcu un restorānu, tādā pašā līmenī. Mēs sestdien vakarā bijām, mums pateica, ka uz otrajiem ēdienem jāgaida VISMAZ stunda-pusotra, izdomājām, ka nevarēsim tik ilgi sagaidīt, izlīdzējāmies ar Statoil piedāvājumu, jo vakarā vairs neko centrā tā arī neatradām! Brauciens bija jauks, bet šis kaut kā visu pabojāja! :(

   Dzēst
  2. Pastnieka māja, turpat netālu :)

   Dzēst
  3. Es neesmu Jūlija, bet ar no Liepājas un ja interesē ēdinšāna, tad pašā centrā vēl ir restorāns Upe, uz Graudu ielas var jauku itāli apmeklēt, var doties nedaudz uz kanāla pusi un tur būs Fonteins vai Promenāde Hotel restorāns, pāri tiltam ir Amrita. Ir jau vēl -Olive un Kolumbs, varbūt ne gluži centrā, bet cik nu tā Liepāja liela... Cerams nākamreiz izdosies labāk iestiprināties, jo Statoil, mja...

   Dzēst
  4. Ak, meitenes, liels Jums paldies! Savādāk mēs izmetām vienu riņķi, otru un nekā! :) Tagad ir vesels saraksts, nebija nekādu lielo logu, lai apskatītos, kur cilvēki ēd un pievienotos! :)

   Dzēst
  5. Es esmu Jūlija un iesaku

   Illy Boulangerie Kuršu ielā 2 http://boulangerie.lv/

   Olimpiskajā centrā ir kafejnīca Latte ( tā pati arī K. Zāles laukumā Rimi).

   Dzēst
 3. Manuprāt, izskatās elegantāk nekā Maybelline laka, taču abiem variantiem nav ne vainas. Kā ir ar noņemšanu - problēmu ar tiem polka dotiem nav? Un kur Tu ieteiktu iegādāties Illamasqua nagu lakas? Zinu, ka no Asos var sūtīt, turklāt bez piegādes maksas, bet tur ar krāsu izvēli tā pašvakāk, tāpēc aktīvi meklēju arī citus variantus. Jau labu laiku kārojas tas super košais "Rare" tonītis :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Piekritīšu, ir elegantāks.
   Es tinu follijā, tā ar vates pikuci šādas lakas ir grūti noņemt, bet ar folliju problēmu nav.

   Par to, kur izdevīgāk sūtīt, izdevīgāk, skatos ir Asosā un sūta uz LV arī. Es esmu sūtījusi tikai no Illamasqua lapas, jā, bet piegādes prieks ir dārgs!

   Dzēst
 4. Jā, atceros es no šīs sērijas gribēju lillā. Ui, kā gribēju! Bet tad tā bija Illamassqua lapā izpirkta. Neko... pārdzīvoju. :D

  AtbildētDzēst