pirmdiena, 2013. gada 12. augusts

Decleor Tonifying Lotion

Ja atmiņa neviļ, tad mans pirmais Decleor produkts.
Paredzēts visiem ādas tipiem, īpaši jutīgai ādai. 
Padevos feelunique kārdinājumam un lieliskām atsauksmēm iegādājos veselus 400ml par 28 Eiro.
Skaists noformējums, izskatās kā matēta stikla pudele, rotā vannasistabu.
Doma bija iegādāties ļoti maigu, spirtu nesaturošu toniku, ko var lietot ne tikai sejai, bet arī ādai ap acīm jebkurā gadalaikā pie jebkura ādas stāvokļa. Manas prasības bija vienkāršas - lai labi tonizē ādu, noņem visu to, ko aiz sevis atstāja dekoratīvās kosmētikas noņēmējs, lai varētu pinlvērtīgi uzklāt krēmus.

Tieši tā tas arī ir, centos nobildēt sastāvu: liepziedu, apelsīnu, kivi ūdensm lavanda... visa kā tik daudz un tik derīga. Nu, parabēni arī ir, ja kāda baidās.

Toniks patiešām ir lielisks un ādu ap acīm nesausina nemaz. Diemžēl pēc divu nedēļu regulāras lietošanas man parādījas alerģiska reakcija - uzkrājošs efekts un bladāc. Tā kā ja noslieču uz alerģiskā reakcijām nav, tad Jums patiks, visādi citādi, tomēr labāk neriskēt.

Es pat tagad nezinu, kā būtu tagad jāizturas pret Decleor, ņemt vēl kaut ko, vai tomer, bailēs no alerģijas, atteikties no zīmola?

P.S. Atkal esmu īpaši maiga tonika meklējumos, ir ieteikumi?

6 komentāri:

 1. Kad būs Giveaway? :D

  AtbildētDzēst
 2. Pēc savas pieredzes varētu ieteikt Clarins kumelīšu toniku, ja nav mēģināts, vēl mūsu pašu Dzintara Organic Style toniks jutīgai ādai man ļoti patika. Par Decleor man tādas neviennozīmīgas atmiņas, vislabāk ir paticis acu krēms, bet sejas krēms un nakts balzāms nelikās nekas tāds, ko gribētos atkārtot.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es Clarins vairs nepērku, nav bijusi veiksme ietrāpīt uz tiem produktiem, kas uz manis strādātu. Bet vajadzētu noķert kādā lidostā kādu miniatūru.

   Dzēst
 3. Biotherm Biosource instant hydration toning lotion. Zaļā sērija. nav nekāds Guči/Žmuči, bet tomēr labs. Man principā alerģija ir pret 60% visādas Stokmannī pārdotās selektīvās kosmētikas, bet šo lietoju jau otro gadu. Ziemā rozā sēriju, vasarā zaļo. Man prasās toniku tikai vienreiz dienā, un vates pikucis vienmēr labi parāda, kas vēl uz sejas bija palicis.

  AtbildētDzēst
 4. Vislabākais būtu saprast, kura tieši sastāvdaļa Tev izraisa alerģisko reakciju un turpmāk no tās izvairīties. Pirms daudziem gadiem biju Decleor fanāts. Alerģiju nebija.

  AtbildētDzēst