trešdiena, 2013. gada 24. jūlijs

Javari.de pasūtījums

Nolēmu pasūtīt vienmēr ērtās Rieker kurpītes no javari.de, pie reizes arī izmēģināt, kas tur ar servisu un kvalitāti.
Pasūtīju 17.07. pēcpusdienā. Šodien, tieši pēc nedēļas, jau pasta paziņojums. Skaistas, ērtas kurpītes. Rieker veikalā Alfā ~45Ls, javari.de lapā nepilni 40 eiro!

Pasūtat kaut ko no javari? Ir ko teikt?

20 comments:

 1. Neesmu neko sūtījusi no šīs vietas, bet Rieker apavi vienmēr ir bijuši ļoti ērti! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, modeļi man nekad nav tā elpu aizrāvuši, bet ērtums atsver visu, īpaši, ja jāstāv kājās vai daudz jāstaigā!

   Dzēst
 2. Man arī šovasar topā ir Rieker apavi. Patiecoties tiem, varēju mierīgi izturēt 3dienu staigāšanu Parīzē 32 grādos. Tiesa gan, pirku veikalā un piedevām Latvijā, intereses pēc ielūkojos šajā saitā un atviegloti nopūtos, ka manas kurpes maksāja lētāk veikalā :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O, jā! Ir tieši tā, kā Tu saki!

   Jap, es arī skatījos, uz atlaidēm ir lētākas lietas, bet bez atlaidēm ir lietas, kas pie mums veikalos ir lētākas.

   Dzēst
 3. Šīs ir acij tīkamas kurpītes :)
  Ar sūtīšanu no ineta neaizraujos ;), tāpēc neesmu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tas labi, es agrāk arī nevarēju saprast, kā var sūtīt, tagad āķis lūpā!

   Dzēst
 4. Agrāk diezgan daudz sūtīju, jo pirms kādiem 2 gadiem šeit bija fantastiskas atlaides, tagad vairs tādas nav manītas- ar katru gadu arvien švakāk. Ir sūtīts arī no javari.co.uk un māsa ir sūtījusi arī no javari.fr. Serviss vienmēr labs, visu atsūta laicīgi- vienīgi agrāk arī sūtīja ar kurjeru uz māju, bet pēdējās reizēs bija jāiet uz pastu! Kā ir tagad?
  sp

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, cenas tur tiešām nebija tādas, ka pakaļ met!
   Uz pastu bija jāiet.

   Dzēst
  2. No javari pasūtīju divreiz oktobrī un tagad janvārī, abas reizes atveda uz norādīto adresi, kaut gan biju gatavojusies iet uz pastu. €rica

   Dzēst
 5. Ir jāmaksā par piegādi? Daudz?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, itin nekas papildus nebija jāmaksā, tikai kurpju cena!

   Dzēst
 6. Javari pērku tikai un vienīgi uz atlaidēm, tad tiešām var nopirkt ļoti lēti, bet savs laiciņš tai lapā jāpavada un ik pa laikam jāapciemo. Piemēram uz pagājušajiem z/s dāvānā nopirku Crocs dzeltenos zābakus par 12 Ls, vai nav feini:) saņēmējs priecīgs un es par saņēmēju :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, bet es sapratu, ka tur tiešām baigi jāčeko, vēl dažādi izmēri arī mēdz maksāt dažādi, nez kādēļ tā?

   Dzeltenie krokši noteikti ir dzīvespriecīgi! :)

   Dzēst
 7. Es regulāri sūtu apavus un somas no javari. Tiesa, pamatā uz atlaidēm un tad vēl izčekoju gan vācu, gan franču lapu, kurā lētāk :) Ir arī angļu lapa, bet tajā viss vienmēr dārgāks.
  Piekrītu, ka laiku tas prasa, bet kopumā nedomāju, ka lielāku kā staigāšana pa veikaliem reālajā dzīvē. Ja godīgi, es pat neatceros, kad vispār pēdējo reizi apavus esmu nopirkusi veikalā :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. jā jā es tieši tā pat, ja ko noskatu, tad pārbaudu visās javari lapās, un tad pērku kur vislabākā cena :)

   Dzēst
  2. Ahm, es arī pētīju, piedāvājums starp šīm mājaslapām arī atšķiras!

   Dzēst
 8. Es arī agrāk ļoti bieži iepirkos javari.co.uk, kad vēl bija lielās atlaides un foršs piedāvājums. Diesel gumpeļus neona rozā krāsā nopirku pa 15 mārciņām, vēlak viņi tur pat maksāja 80. Tad vēl bieži kurjers veda, pēc 2 dienām bija klāt nereti. Tagad jau šķiet, ka kādu gadu neesmu no turienes neko pasūtījusi, cenas vairs nav tādas..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aha, es arī esmu dzirdējusi par baigākām atlaidēm, bet pētīju pētīju, vēl nodomāju, kuras tad ir tās baigākās atlaides! Bet kaut ko sameklēt jau var! :)

   Dzēst
 9. Es tikai domāju, nu kāpēc,kāpēc viņi nevar savienot izskatu ar ērtumu? Tevis sūtītās vēl ir tīri ok,es teiktu, ka pat glītas, bet ejot garām tam veikala skatlogam - man paliek skumji. Es saprotu, ka ērtas, bet nu traki neglītas manai gaume. Tas pats ar ecco, tikai pēdējā laikā viņi sāk laboties un mēģina to dizainu mainīt tomēr. Lai vai kā, prieks, ka tev izdevās ietaupīt, tiešām, kāda jēga pārmaksāt?!

  _paris

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, no malas tur tiešām lielākā daļa repertuāra vecvecmāmiņām 80+. Es arī nekad neesmu tajā veikalā gājusi, jo izskatās viss traģiski, bet mamma sāka pirkt, saka, ka baigi ērtās un tā, un jau teju viss viņai no Rieker (ar 36. izmēra kājiņu arī tie briesmīgi modeļi ir neko), tad nu es arī kaut ko ņemamu sev izdomāju iegādāties!

   Dzēst