sestdiena, 2013. gada 6. jūlijs

Chris Farrell pH5 ConcetnratePavasarī Chris Farrel ir ienācis Latvijas salonu kosmētikas tirgū un, protams, nav arī man paslīdējis garām. Kā jau esmu teikusi iepriekšējā rakstā, ir daudz dažādu līniju, daudz dažādu produktu, kuriem analogus es neesmu sastapusi līdz šim. 

Tādēļ arī sākt nolēmu ar pH5 koncentrātu pret sārmainu ādu. Līdzeklis nāks nelielā iepakojumā, kurā ir trīs mazās ampulas pa 4ml katra. Izskatās ļoti medicīniski, maksā nepilnus 15Ls KOLONNA salonos.


Viena no pēdējām teorijām par ādas nepilnībām ir šāda: ādas virsmai dabīgi ir skāba vide, kas aizkavē baktēriju rašanos un vispār ir tāda kādai jābūt un kā zināms, daba neko nedara tāpat vien, tātad tam ir nolūks! Taču mūsdienu cilvēkam ļoti bieži tā vairs nav un āda ir sārmaina, kā rezultātā tā pastiprināti taukojas, kļūs netīra, streiko poras, rodas alerģijas, dermatīti,tonālie līdzekļi oksidējas un mēs cīnāmies, cīnāmies pret simptomiem kā pret vējdzirnavām. Atjaunojot ādas dabīgo skābo vidi, visas problēmas atrisinās pašas par sevi.

Lūk, tātad tāds ir šī līdzekļa princips – atgriezt ādai tās dabīgo līdzsvaru un aizmirst par visām citām problēmām.  Sastāvs:

 
Lietošana: katrai ampulai ir pipetīte, pats šķidrums atgādina vienkārši pēc zālītēm smaržojošo ūdeni, kas ir jāuzklāj uz attīrītās ādas gan no rīta, gan vakarā. Kā man paskaidroja šīs kosmētikas pārzinātāja, pēc iesūkšanās var lietot arī krēmu, taču tā sastāvam ir jābūt pēc iespējas dabīgākam, protams, var izvēlēties papildināt ar tās pašas sērijas krēmu, bet man ir krājumu krājumi mājās. Līdzeklis lieliski iesūcas, pēc sevis neko neatstāj, tā it kā nekas nebūtu bijis. 

Efekts: un tur tas ir.
1.       Problēma ar spīdošo seju un tonāliem, kas oksidējas īpaši jau vasarā, ha, tā ir atrisināta. Biju tagad pāris komandējumos ar saspringto darba grafiku, vispār aizmirsu, ko nozīmē „aiziet piepūderēt degunu”. Salūzis kondicionieris darbā? Sejai būtu „jātek”, ne? Kā tik ne tā, viss ir savās vietās! 

2.       Samazina ādas taukainību - jā, noteikti. To jau var just pēc 1. Punkta.

3.       Līdzeklis sola arī palīdzēt risināt ekzēmas, aknes, izsitumu, brūču, dermatītu gadījumā un atveseļot ādu, kas ir cietusi no minerāleļļām, par to, paldies rūpīgai kopšanai, es spriest nevaru.

Sev esmu secinājusi, ka  vislabāk man patīk uzklāt līdzekli tieši no rīta, jo man šķiet, ka šim līdzeklim īsti nav tāda uzkrājošā efekta, jo skāba un sārmainā vide ir tāds viegli mainīgs jēdziens – nomazgā seju ar agresīvām ziepēm un tava skābā vide ir gabalā, līdz ar to uzklāju no rīta un zinu, ka nepārvērtīšos par pankūku vakarā. Esmu ļoti apmierināta! Iesaku un noteikti iegādāšos atkārtoti, tur nav divu domu!

P.S. Kā jau iepriekš rādīju, man ir arī sejas maska ar līdzīgu iedarbību, par to vēlāk, kad mazliet kritīsies karstums.

P.P.S. vēl nepatiecu būtisko - cik ātri izlietojas. Neskatoties uz niecīgo daudzumu, izlietojas ļoti ekonomiski, kāds mēnesis jau, bet man tikai pusotra ampula izlietota.


20 comments:

 1. Oo, es tādu gribu! Manā vecumā ir brīv'? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Elīn, droši, nav viņam nekāda vecuma ierobežojuma!!!

   Dzēst
 2. Ja nemaldos, Tu pirki arī testa papīrīšus? Ko rādīja?
  Hmm. "atveseļot ādu, kas ir cietusi no minerāleļļām". Man uz rokas uzmeties neliels dermatīts, palasījos, ka Bioderma Atoderm esot labs risinājums, bet sastāvā ir tieši minerāleļļa. Tagad nezinu ko domāt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man vairāk šķiet, ka tas vienkārši ir minerāleļļas pretinieku un atbalstītāju cīniņš, bet Atoderm ir labs, esmu mēģinājusi tieši uz dermatītu Atoderm PO Zinc - iedarbojās lieliski!

   Dzēst
  2. Bāc, nu. Biju patiešām gribējusi arī uzlikt sev spending banu :D Bet vispār būtu laba ideja pamēģināt, kā darbojas tieši šīs ampulas uz ādas bojājumiem, jo tas dermatīta pleķis man maza izmēra, nevajadzēs daudz lietot.

   Dzēst
  3. Ice, Tev ārsts neizrakstīja kādu recepšu smēri? Man parasti izraksta kaut ko un tikai tad, kad daudz maz kārtībā, bet āda sausa ir Atoderm.

   Dzēst
 3. Tu mani ieinteresēji!
  2dienu eju pie dermataloga, noteikti apjautāšos vai manai ādai tāds noderētu:)

  AtbildētDzēst
 4. Labais :) A kā Tu viņu uzklāj, ja viņš ir tik šķidrs kā ūdens?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es uzpilinu uz pieres un tad pa visu seju, mierīgi! :)

   Dzēst
 5. Cik ilgam laikam ar šādu pietiek? Izklausās jau baigi labi, mans spīdīgais deguns ir ieinteresēts! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu man jau kādu mēnesi un pusotra ampula, es gan nelietoju katru-katru dienu, bet vispār patērējas ļoti ekonomiski. :)

   Dzēst
 6. Zilbinosa atsauksme! Un ir skaidrs, ka si manta ir japerk!

  AtbildētDzēst
 7. Tavs apskats, kā āmurs naglai uz galvas, man ļoti noderīgs.

  AtbildētDzēst
 8. Pēc atsauksmēm nudien ir vēlme pamēģināt! Taču vai šo var lietot, ja attīrīšanai ikdienā izmantoju gēlu, kura sastāvā ir augļskābes?

  AtbildētDzēst