piektdiena, 2013. gada 19. jūlijs

Artdeco Skin Perfecting Make-up Base
Nosaukums izsaka visu, labas atsauksmes un sastāvs, kas nesatur silikonus, – tādai bāzei vienkārši bija jānonāk manā īpašumā.
Kā redziet, gaumīgs iepakojums, ērts dozators, kas nespļaudās un padod tik produkta, cik man ir nepieciešams.


Ražotājs saka, ka tā ir izlīdzinošā bāze, kas radīs perfektu pamatu tālākam grimam. Serumam līdzīgais sastāvs mazinās poras, matēs ādu un padarīs ādu vizuāli skaistāku. Sastāvā ir C, E vitamīni un minerālvielu kompleksu. Nesatur silikonus un parabēnus, bez smaržvielām. Der jebkuram ādas tipam.

Serumam līdzīgā tekstūra izskatās šādi.

Un sastāvs, kurā tiešām nav silikonu, ir sekojošais:


Nu, un ko es teikšu. Labas atsauksmes tiešām nav pārspīlējums. Sajūta uz ādas ir ļoti interesanta, iedomājieties, ka esat tikko nomazgājušas seju ar ūdeni un tas īsais brīdis uzreiz pēc sejas noslaucīšanas, kad tā vairs nav mitra, bet vēl nav sausa – tieši tā uz savas ādas es izjūtu šo bāzi, patīkami. Nekādas miņas par klasisko sejas bāzi ar silikoniem, nekādu bažu par nosprostotām porām, uzvedība karstajās dienās lieliska. Vizuāli āda tiešam izskatās mazliet gludāka un vairāk atpūtusies, protams, tad, ja pats grib to manīt, fotoaparāts šīs izmaiņas man nerāda.

Līdzeklis lieliski sader ar pūderi, tas „noguļas” uz ādas gludi, vienmērīgi un nemanāmi, un man pat šķiet, ja nav īsti ko slēpt, bet vajag tika vieglu toņa izlīdzināšanu, nevajag sevi mocīt vēl ar tonālo krēmu, īpaši vasarā.

Ar tonāliem ir mazliet savādāk. Manis izsecinātā likumsakarība ir tāda, ka, ar OIL FREE tonāliem, BB krēmiem bāze sader kopā, taču, ja tonālajā ir eļļas, par piemēru minot Armani MaestroFusion, tad diemžēl ir jālieto vai nu viens vai tikai otrs, jo abi divi produkti kopā saveļas neatkarīgi no lietošanas daudzuma un laika intervāla, ļaujot bāzei „iesūkties”. Šis mazais knifiņš ir jāņem vērā. 

Visādi citādi tas noteikti ir viens no produktiem, ko gribēsies pirkt atkārtoti un skatoties uz apjomu, kas ir tikai 15ml, šis brīdis pienāks diezgan ātri. Cena ~10Ls. 

P.S. Āķis lūpā bija no Zandas raksta

6 komentāri:

 1. Vari ieteikt kādu labu pūderi (tādu vieglu, gandrīz caurspīdīgu) no dārgā/vidēji dārgā gala?
  Man šobrīd ir Catrice daudzkrāsainais, ir ok, bet nav spoguļa un smarža pūderim diezgan fuj.

  AtbildētDzēst
 2. Kompaktie meteorīti - caurspīdīgie un no dārgā gala! :)
  MAC Sheer

  Man pašlaik Catrice kompaktais - nekāda vaina! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. No Catrice tas apaļais, ja? :)

   Uz kompaktajiem meteorītiem skatījos, varētu.
   Ā, man vēl jautājums - tie pavisam dārgie kompaktie meteorīti, kāpēc tie maksā tik abnormāli dārgi (ap 100£)?

   Dzēst
  2. Nē, skin finish - kvadrātiņš.

   Oi, par tiem nezinu, tie tā kā pilnībā atbilst bumbiņu krāsām, tad jau būs tādi paši, tikai presētie, bet man žēl tādas naudas, lai vienkārši salīdzinātu. :)

   Dzēst
 3. Prieks, ka Tev arī patīk! Tik žēl, ka neder kopā ar to tonālo. :)

  AtbildētDzēst