trešdiena, 2013. gada 26. jūnijs

Šodienas nagi, paciņas diena un TV izvēles jautājums.

Karstumā ļoti liels slinkums rakstīt kaut ko daudz un baigi analizēt, jo tāpat visa kosmētika ir uz minimumu - mitrināšana un SPF. Tādēļ atkal rādu nagus un paciņu.
Manikīrā šodien Maybelline Colorama Neons Nr. 186. Violets ar sārtumu, prasa nude laku apakšā un līdzinās Orly Hype tonim.
Un vēl pēc marinēšanas pastā ir klāt Escentual paciņa, kuras saturs domāts mammītei un tantei. Nu varēs manas dāmas zieķēties uz velna paraušanu.
Jautājums Jums šodien pavisam tehnisks: kādu TV izvēlēties? Mūsējais laikam vakar saplīsa un vīrietis problēmu atrisināja vienkārši - noliekot maksājumu karti uz galda un nosakot termiņu, kas ir līdz pirmdienai. Bet es nezinu, man acis žilbst no izvēles!

28 komentāri:

 1. Kādu no Samsung viedtālrāžiem, ja budžets atļauj.
  Es laikam brauktu uz Elkoru, iztincinātu visus un tad pasūtītu internetā.

  AtbildētDzēst
 2. Par TV aparātiem runājot, viennozīmīgi iesaku kādu no Samsung smart modeļiem, nenožēlosiet šo izvēli! :)

  AtbildētDzēst
 3. Traki ka tv noplīsis. Kad mans vecais saplīsa - likās, ka mājās ir par vienu iemītnieku mazāk.
  Ļoti labi ir Samsung smart tv. Pašai ir un esmu apmierināta. Bet tur jau jāslatās kādas funkcijas teļļukā jūsu ģimenē ir cieņā.

  AtbildētDzēst
 4. Iesaku apskatīties kādu no Sony,bet arī jāskatās,kāda summa ir atvēlēta.Ja kaut ko lētāku,tad Samsung Smart,bet nu Sony kvalitātes ziņā būs par galvu augstāk!
  Un,jā,tev TV,man vakar veļas mašīna salūza,pēc atpūtas pie dabas Jāņos kamēr pārmazgāju visas drēbes,mana "draudzene" uz manis sadusmojās par tik smagu darbu,tāpēc ņēma un salūza. :)))))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vot veļas mašīna, īpaši vasarā, kad katru dienu kaut kas mazgājams, tiešām ir traki. TV mēs vispār reti skatāmies, tā kā es tā ļoti mierīgi! :)

   Dzēst
 5. Arī man ir Samsung Smart- patīk, diezgan daudz funkcijas utt. iesaku :)

  AtbildētDzēst
 6. Samsung nekad nepirktu, tikai Sony....... varbūt Philips ))))
  Bet es par daudz esmu saklausījusies bijušos kolēģus, kuri gadiem tirgo TV )))

  AtbildētDzēst
 7. Iesaku Samsungus paskatīties, tiem cena/kvalitāte optimāla. Mums gan ir vecs plazminieks, bet joprojāms dzīvs un dzīvespriecīgi zili mirgo. Jaunos skatījos, ļoti jauki.

  AtbildētDzēst
 8. nu re, uzdevi jautājumu par TV un neviens par manikīru neko neraksta :). Ļoti skaisti nadziņi.

  Es jau neko jaunu tev nepateikšu, ieteikšu Samsung teļuku.

  AtbildētDzēst
 9. Piekrītu par Sony Tv! :)
  Z.

  AtbildētDzēst
 10. Meitenes, paldies par viedokļiem. Ir tā, ka ierobežojumu budžetā laikam nav, bet es nezinu, vai, lai noskatītos kādu filmu un ik vakara ziņas, ir nepieciešams kaut kas smalks un pārgudrs.

  Vēlamās funkcijas arī gribas elementāras: ieslēdz, noskaties programmu, izslēds!

  Kā man teica kolēģi, lai es veikalā esmu uzmanīgi, ka tik mikroviļņu krāsni man neiesmērē! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. tad nu ir jāņem, ja no Samsung, tad 5. vai 6. sēriju. Var iekšā iebāzt USB un filmu noskatīties, kādu programmu apskatīties.. Pajautā savam vīrietim, vai viņam vajag internetu televizorā - iebūvēto Wifi vai kabeli pieslēgt.. un vēl LED teļuks ir vajadzīgs vai LCD :).
   Var jau gadīties, ka tagad kādas funkcijas nav vajadzīgas, bet pēc tam gan noderēs.

   Dzēst
  2. Kas vēl nebūs, internetu televizorā un ledusskapī, pietiek ar datoru, manuprāt, bet vispār, es tā lasu un saprotu, ka smagi atpalieku no dzīves! :)

   Dzēst
  3. internets ledusskapī nav labākā ideja, izņem no tā sieru uz pāris minūtēm un tas uzreiz domā ka tas ir beidzies :))) un pērk vēl :D
   ja ir kādi jautājumi, uzdod! gan jau palīdzēsim.
   Man gan nebūtu iespējas pašai televizoru izvēlēties, vīrs pats to izdarītu, izlasītu par funkcijām :)

   Dzēst
  4. Es šodien tikai atrisināju vecā TV problēmu, aizvedu, nodevu, pastaigāju pa veikaliem, nekas man sirdī nekrīt, tā nav kosmētika! :D

   Dzēst
 11. tikko arī nopirkām samsung smartu, ļoti labs, tiešām iesaku, daudz visādas fīčas, pie kam pirkām elkorā, un tur, manuprāt bija īpašās cenas tieši samsungiem, bija ievērojami izdevīgāk nekā citos veikalos.

  AtbildētDzēst
 12. arī man ir samsung smart tv ( http://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2013/02/Samsung-Smart-Tv.jpg ) šāds.
  man ļoti patīk. var ielikt flešu un skatīties bildes,vai filmas,ja ir flešā. ir internets,var mierīgi iet draugos,twiterī,bet nav ļoti parocīgi ar pulti. skypā arī var iet.
  katrā ziņā ļoti patīk,daudz visādu fīču.

  AtbildētDzēst
 13. Skatos daudzām tieši samsung smart tv :) laikam točna labs.

  AtbildētDzēst
 14. Hmm.. Drīkst jautāt, ar kāda veida karti Escentual norēķinies?
  Pašai ir Visa Electron, nekad nevienā interneta veikalā nav bijušu problēmu, bet šajā darījums tiek atcelts. Labā ziņa, ka nauda piespiedu kārtā ietaupās, bet kā par spīti tā gribētos no turienes pasūtīt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Drīkst jautāt, man ir vienkārši Visa, speciāli interneta prikumiem uztaisīju SEB stila karti.

   Dzēst
  2. Kāpēc tieši SEB stila karti? Viņai ir kādi bonusi?

   Dzēst
  3. man ir Swedbankas Visa arī speciāli internetpirkumiem un ceļojumiem paredzēta :)
   ps
   piedošanu par iejaukšanos:)

   Dzēst
  4. Marta, itin nekādu, man šķiet, ka tā bija vienīgā Visa debetkarte, ko varēja dabūt SEB bankā, tikai un vienīgi tādēļ.

   Lita, tieši otrādi, paldies!

   Dzēst
 15. man ar vajag jaunu TV, bet ta padomāju, ka skatos tikai ziņas un Midomeras slepkavības. Un laikam man vispār TV nav vajadzīgs.
  A laka super- man tieši gribas kaut ko tādos toņos

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man jau tieši tas pats, ziņas + reta filma, tāpēc tas izvēles jautājums ir mokošs!

   Paldies!

   Dzēst
 16. Es arī par Samsung Smart. Un internets TV ir parocīgs tādā ziņā, ka, savienojot tīklā, uz TV var skatīties filmas, kas ir datorā- nekādu vadu, nekādu USB flešu. Man vispār likās, ka TV simts gadus nav vajadzīgs, visu skatījos kompī. Bet līdz ar vīrieti manā dzīvē ienāca arī TV. :D Tagad vairs nevaru iedomāties skatīties kaut ko mazajā datora monitorā. Vēl parocīgi tas, ka varu ieslēgt uz TV youtube vingrojumsu un lēkāt, nav jāmēģina saskatīt kaut kas no attāluma mazajā datora ekrānā.
  Bet jāskatās, kādas pašiem vajadzības- noteikti nav vērts pārmaksāt par tādām fīčām, kas netiks izmantotas. Labāk uzslavēt sevi par taupību un nopirkt kaut ko foršu kosmētikas nodaļā. :)

  Nagu lakai glīts tonis, bet, jā, arī pirmais, kas ienāca prātā- prasās nude apakšā. Bet šo triku tieši tavā blogā iemācījos :D

  sophie

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. "Labāk uzslavēt sevi par taupību un nopirkt kaut ko foršu kosmētikas nodaļā." Esmu gar zemi, milzīgs paldies! :) :) :)

   Dzēst