ceturtdiena, 2013. gada 6. jūnijs

Ātri par jaunumiem: Chris FarrellChriss Farrel ir jaunienācējs kopjošā kosmētikas lauciņā Latvijā.  Es nebūtu pievērsusi tik lielu uzmanību šiem produktiem, ja ne tas fakts, ka izpētot tiešām plašo piedāvājumu klāstu, es sapratu, ka daudziem līdzekļiem nevarētu atsaukt atmiņā nevienu līdzvērtīgu produktu. Cenas ir no padsmit latiem līdz 40 – ekskluzīvai sērijai, visi līdzekļi ir pieejami KOLONNAS salonos.

Vēl neesmu mēģinājusi, bet prieks jau par to, ka beidzot uz produktiem ir uzspiests nevis kaut kāds mistisks kods, kuru vēl jāmēģina atšifrēt,  bet īsi un konkrēti – derīguma termiņš! 

Iesākumam nolēmu apstāties pie diviem produktiem, kuriem, jau teicu, – analogus nezinu.
Tās ir pH5 koncentrāts sārmainas ādas līdzsvaram un sejas maska, kuras uzdevums ir līdzīgs – atjaunot ādas dabīgo pH.

Kāpēc izvēlējos?
Sārmaina ādas vide ir teju visu problēmu cēlonis, novēršot to, panākot tādu pH līmeni kādu mums ir paredzējusi daba – viegli skābo, nevis to, ko diktē mūsdienu apstākļi, problēmas pazudīs pašas no sevis.
Lūk, es domāju, ka tā ir lieliska iespēja paskatīties, kas notiek! 

P.S. skatos lakumusa papīrīšus, speciālistes, var ar piemēram šiem var mērīt to, kas notiek uz sejas? Es to nopietni, es gribu eksperimentu, es gribu mērīt pH! :)

Un šorīt manā pagalmā pa pusnopļauto zāli staigāja ciemiņš.

15 comments:

 1. Maska izklausās interesanta :)
  gaidīšu atsauksmes pēc kārtīgas iztestēšanas!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jap!
   Pēc kādām pāris nedēļām, domāju, ka ne ātrāk.

   Dzēst
 2. Stārķis pagalmā? Nu ļoti zīmīgi. Varbūt meklē vietu uz kurieni bēbīti nest :D

  AtbildētDzēst
 3. Interesanti, gaidu atsauksmes :)

  AtbildētDzēst
 4. gaidu atsauksmes par koncentrātu!jau ilgāku laiku meditēju šī koncentrāta virzienā:)

  Ne par tēmu, šodien kārtējā meditācijā pie tūbām, šoreiz pie Kanebo Sensai stenda iekrita acīs Ultimate smalkās līnijas tūbas, cenas kosmiskas, bet dizains izcils.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, būs, bet ne ātrāk kā divās nedēļās.

   Oij, tā ir tā sērija, kas baigos simtus maksā, vai ne? Es laikam neesmu gatava, tā vietā izvēlēšos aptiekas produkciju, bet kas to lai zina, varbūt kādu dienu. :)

   Dzēst
  2. Jau sāku gaidīt atsauksmes!


   Dzēst
  3. šodien jau sasmērējos, tad speciāli liku tonālo, nu man liekas, ka sēž labāk, neplūst, neoksidējas, a šodien bija tiiiik karsti, bet vispār ir jāskatās ilgtermiņā.

   Dzēst
 5. Cik ilgam laikam tās ampulas paredzētas?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es domāju, ka ampulas ir paredzētas kursam, kas arī ir tik ilgs, cik pietiek. It kā izskatās maz, jo katrā tik pa 4ml, bet es jau esmu lietojusi 3x, tā pudelīte pagaidām neplok. :)

   Dzēst