sestdiena, 2013. gada 25. maijs

Lush Catastrophe CosmeticVēl viena svaigā maska no Lush. Tās leģenda ir sekojoša: „ātrā palīdzība” spēs nomierināt un attīrīt jūsu sejas ādu. Mellenes maskas sastāvā ir bagātas ar vitamīniem, antioksidantiem un minerāliem, kas spēs noņemt apsārtumu, darbojas kā antiseptisks līdzeklis. Kaolīns (baltie māli) efektīvi attīra sejas ādu. Īrijas aļģu sūnas, mandeļu eļļa mīkstinās sejas ādu, un jūsu diena ir glābta. 
Masku es pirku ar vienu vienīgu mērķi: sejas ādas attīrīšana, jo man patīk, ka šajā jomā darbojas tieši Lush maskas, kuru sastāvā ir māli, nomierinošās un antiseptiskās sastāvdaļas ir liels papildus bonuss. Ar vienkārši māliem es nedraudzējos. Jāsaka, ka šī maska man nav gājusi pie sirds kā Cupcake un Magnaminty (kas nav svaigā maska).

Sastāvs: calamine powder, talc, irish moss gel, fresh blueberries, glycerine, almond oil, rose absolute, chamomile blue oil, sweet wild orange oil, limonene, methyl ionone, parfum. 

Maska izskatās šādi.

Pretenzijas man ir vienīgi pret talku. Jā, pēc tā seja jūtas forša, gluda un maiga, bet man škiet, ka tas nedara labu porām (labojiet mani, ja es kļūdos)! Turklāt tieši talka dēļ uzsmērēt masku uz sejas ādas ir tikpat kā neiespējami, tā veļas, negrib palikt savā vietā, nu tīrā katastrofa – nosaukumam atbilstoši.
Masku es pieradināju – šķaidīju ar ūdeni un mazgāju seju kā ar Herbalism līdzekli, bet turpmāk uzmanīgāk pētīšu sastāvu, jo gribu mēģināt arī citas Lush svaigās maskas.

5 komentāri:

 1. Šī ir mana Lush favorītmaska Ļoti forša seja pēc tās un arī apsārtumi mazinās. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vienmērīgā vidēji biezā slāni man nesanāk, kaut sit nost!

   Dzēst
  2. Vienmērīgi man nesanāk, bet es par to nebēdāju :D Tik kleksēju virsū. Man jau šķiet, ka galīgi vienmērīgi to uzklāt nemaz nav domāts, jo traucētu ne tikai tekstūra, bet arī tie ogu gabali. Starp citu, arī Magnaminty es nemāku vienmērīgi uzklāt - tieši tāpat kā šo, vienkārši kleksēju virsū. Galvenais, lai nekur nespīd cauru neapkleksēti laukumi, ja kaut kur biezāka vai mazliet plānāka kārta, nekas.

   Dzēst
 2. man arī šī maska tā ne visai. diža efekta nebija. bet es pieliku klāt nedaudz vārītu ūdeni, lai atšķaidītu masku un tad uzklāšana palika labāka :) protams, maskas īpašības no tā nemainījās :)

  AtbildētDzēst