sestdiena, 2013. gada 4. maijs

Dior Spring BallSākšu atrādīt savus pirkumus ar Dior pavasara – vasaras starpkolekcijas, ar runājošo nosaukumu „Sparkling Shine”, nagu laku Spring Ball. Košs, pat mazliet elektrisks korallis ar miljoniem zelta, sudraba un koraļļu krāsas spīgulīšiem, kuru uzdevums ir spīdēt, laistīties, atstarot spožās maija saulītes starus un, galvenais, priecēt un uzlādēt tās valkātāju ar optimismu! 

Savas bagātīgi spīguļotās tekstūras dēļ, lakas pārklājums var izskatīties mazliet nelīdzens, taču tā ir tikai saules gaismas spēle. Ļoti centos bildēt, un laka nudien ir grūti notverama ar objektīvu (skatos daudzos blogos, ka ne es tāda vienīgā), bet dzīvē ir vēl skaistāka! Sauc pēc pludmales, vai ne?

Tā kā tā ir mana pirmā Dior Vernis nagu laka, neskaitot Marylin retro noformējumā, parādīšu un pastāstīšu par otu. Tā ir īsa, plakana un diezgan bieza. Manā uztverē tā ir Catrice un Rimmel otas apvienojums, man patīk platas, bet mazliet plānākas otas kā YSL vai L’oreal, bet te arī tikai prakses jautājums.


Tā lūk, priecājos par košo krāsu, par ko šobrīd priecājieties Jūs?

14 comments:

 1. aaaaiiiii, skaista :) Bildē izskatās tāda laškrāsīga.

  AtbildētDzēst
 2. Cik skaists tonis! Ak vai, man tādu vajag tagad un tūlīt! :)

  AtbildētDzēst
 3. ļoti skaists tonis! uz nagiem ļoti labi izskatās!

  AtbildētDzēst
 4. Glīti :)
  Nākamo atrādi spīdumu. :)

  AtbildētDzēst
 5. Ļoti skaisti, īsts pavasaris :)

  AtbildētDzēst
 6. Visur ejamais un visam piestāvošais tonis. Patīk. :)
  Cik kārtās liki?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Liku divās kārtās, pēc pigmentācijas tas ir drusciņ vājāks nekā pēdējās Chanel lakas, kurām pietiek tikai ar vienu kārtu.

   Dzēst
 7. Nevaru nepiekrist, tiešām burvīgs tonis! :)

  AtbildētDzēst