pirmdiena, 2013. gada 6. maijs

Dior Addict GlossDior ir atjaunojuši savu lūpu spīdumu klāstu, tādēļ arī es pasteidzos kaut ko izmēģināt. Agrāk metu līkumu šiem spīdumiem, jo gluži vienkārši mani nesaistīja iepakojums, bet pēc ārkārtīgas veiksmes ar Addict un Addict Extreme lūpukrāsām, es zināju, ka jāņem!
Izvēlējos toni Diablotine (Nr. 643), ko var papildināt ar tādas pašas krāsas nagu laku ar tādu pašu nosaukumu, bet Jūs redzējāt, nagiem esmu izvēlējusies Spring BallPar pašu lūpu spīdumu. Iepakojumā Diablotine izskatās pēc intensīva sārta laškrāsas rozā (!, jā, tieši tā!) ar zelta un sārto šimmeri, kas uz lūpām padara toni daudz siltāku, nekā iepakojumā. Es priecājos, jo tieši to man arī vajadzēja.
Šeit salīdzinājumā ar nesen atrādīto ChanelLevres Scintillantes Glossimer tonī Amour. 

Salīdzinot šos abus, varu teikt, ka Diablotine nav lipīgs, taču tieši šis īpašības dēļ pazūd no lūpām ātrāk un, uzklāts biezākā kārtā, var nedaudz aizplūst aiz kontūrām, kas negadīsies ar Chanel Glossimeru. Taču no otrās puses, šis ir patīkamāks valkāšanā un, manuprāt, kopj lūpas.
Šāds tas izskatās.

Aprīkots ar ērtu, ļoti mīkstu otiņu. Krietni mīkstāku nekā YSL Gloss Pur spīdumam. 

Nu, un koptēlā. 


Lai visām jauka pirmdienas brīvdiena, es eju cept tās butes! Ja es neatgriežos, tad ziniet, es izķidāju divus zivju spaiņus, izcepu un tad sajuku prātā! Ha ha ha! :D

4 komentāri:

 1. Koptēls ļoti skaists iznācis. Man ļoti patīk lūpu spīdumi ar otiņām, tikai nez kāpēc tā nav ražotāju biežākā izvēle. Kas uz vaigiem Tev tāds skaists?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Ieva! Man atkal kā kurš, tas pats YSL, nu labāk būtu sponžs, jo ota ir baigi cieta un dažus matiņus nācās izplūkt, jo spurojās.

   Vaigiem ir Chanel Malice vaigu sārtums, šis: http://velvetmimosa.blogspot.com/2013/01/chanel-malice-joues-contraste.html

   Dzēst
 2. Glīti. Man no Diora wishlistā ir Cherie Bow lip glow, tāds rozīgi caurspīdīgs. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O, jā, skaists, bet, tam vispār daudz alternatīvu! :)

   Dzēst