otrdiena, 2013. gada 7. maijs

Adorebox: operatīvā informācijaŠomēness man ir pienācis Adorebox, atrādu, kas iekšā.
Fēliksam kaste šoreiz neinteresē, jo viņš ir iedomājies, ka mēs tagad spēlēsimies. Protams, ka paspēlējāmies arī, jo Goša (otrs suns) visu dienu guļ, provokācijām nepadodas, un es varu uzzināt, kurā mājas stūri viņš to dara, tikai pasaucot ēst vai arī pašai uzsākot ēst kaut ko gardu, to viņš sazīmē pat tad, ja guļ pagalmā!
Kastīte kā vienmēr, bet lentīte – tievulīte, kur pazudusi skaistā kuplā bante?
Iekšas:

Di Palomo Wild Fig & Grape hand & nail cream. Ar šo esmu apmierināta, tukšās taras rakstā jau teicu, ka esmu apburta ar smaržu un gatavojos pasūtīt kaut ko no šī ražotāja.

VerdeOasi mitrinošs serums un detoksa atjaunojošs daudzfunkcionāls produkts. Ieraudzīju palielus iepakojums, nopriecājos. Bet tad pamanīju, ka tie tikpat kā neko nesver, un kā nu nē – 5g un 10g, kaut gan iepakojums ir uz vismaz 20g, žēl.

Iwostin ūdensnoturīgs saules aizsardzības krēma paraudziņš, 3ml.

Transparent Clinic balinošs krēms ar lācenēm un AHA, 3ml, atlikšu līdz rudenim, tagad nudien vairs nav ādas balināšanas sezona.

Ķobītis ar sudraba vāciņu ir Germaine de Capuccini Pearl Sensation, bet tā arī nesapratu, kur un kurā dienas laikā mēs to smērējam, vai mazgājam nost, vai ļaujam iesūkties ādā.

Tā violetā puslode ir Germaine de Capuccini Excel Terapija O2. Stāsts par produktu un pielietojumu tikpat miglains.

Marc O’Polo smaržu paraudziņš.

Un tā atklātnīte patiesībā ir Vera Valenti ēnas. Ražotājs (šeit) piedāvā ēnas ar gadalaiku attēlu. Šis gan ir rudens, taču toņi ir labi, neitrāli.Nu ko lai saka! Man ir nopietns lūgums kastītes veidotājiem. Pirmkārt, piedomāt pie kastīšu satura. Otrkārt, pasēdēt tomēr pie aprakstiem, nu bail man smērēt to, nezinu ko. Un, treškārt, par veikalu sarakstu, kur es šīs preces varu iegādāties, gadījumā, ja man tās ir iepatikušās (kā šajā gadījumā ar Di Palomo). Saprotu, ka tā ir komerciāla informācija, lieka/bezmaksas veikala reklāma, bet pretējā gadījumā mani nepamet sajūta, ka „bāzām to, kas bija”. 

Nekautrējamies, komentējam.

30 comments:

 1. Uhh... Mani tāda kaste nudien neiepriecinātu pa čiriku((( Labi, roku krēms, ir ok, bet saše paraudziņi? Un Vera Valenti ēnas - toņi forši, bet tās ir lētas ļoti, tā kā varēja jau vēl kaut ko ielikt klāt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, krēms feelunique maksā kaut kas ap 7 paundiem.

   Dzēst
 2. Es par 10Ls varētu salasīt labākas lietas, ko likt kastē (aizdoma, ka produkti nāk no UK un zinot, cik pie viņiem viss maksā, nu tad...). Diemžēl saturs jau kuro reizi mani pārliecina, ka man nevajag kaut ko šādu.
  Kā ar Tevi? Nav apnicis vilties?

  AtbildētDzēst
 3. šoreiz vājš kastītes saturs! bet nu ir ielikts smaržu paraudziņš, tas jau iet uz labo pusi :)

  AtbildētDzēst
 4. Atkal kaut kā bēdīgi! (((( Katru reizi, kad ieraugu meiteņu rakstus par mūsu Adorebox, domāju, nu varbūt šoreiz būs kas lādzīgs, bet nekā! :(
  Domāju ilgi viņi nenoturēsies ar tādu kārbiņu saturu!
  Meitenes, davaj, visas rakstīsim krievu kastīšu servisiem, lai uztaisa piegādi uz Latviju! :))))))))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aha!
   Rakstīt jau var, kāpēc gan nē? :)

   Dzēst
  2. zini, Aija, Adorebox ir arī Krievijā! No novembra laikam viņi sūta kastītes arī uz turieni.. Līdz ar to tirgus viņiem ir lielāks, to pērk un diez vai viņi bankrotēs..

   Dzēst
  3. Troya, nezini, vai ar tādu pašu sastāvu kā tās parādās pie mums?

   Dzēst
  4. Troya,nu ja sūta tādu saturu uz Krieviju,ta noteikti izputēs,diez vai krievu meitenes,kuras lutina ellebox un citi servisi,uz šajām kastītēm skatīsies.
   Velvet,nu tak varbūt vismaz mēs visas apniksim viņiem,un viņi sāks piegādāt ārpus Krievijas.)))))
   Nu,bet ja nopietni visi Eiropas kastīšu servisi klibo,ir redzētas gan angļu,gan franču kastes,ar nekas labs nav!:(((

   Dzēst
  5. sastāvs aptuveni tāds pats kā pie mums.. marta mēneša kastītē bija LOccitane dušas želeja, Naomi Campbell Cat Deluxe At Night smaržas (dažas kastēs bija citas smaržas"), lietuvieši ziepes no ogas.lt, Perspi-Guard(to liek gandrīz katrā kastītē..) un Technic Khol Eyeliyner crayon acu laineris.. Līdzīgi ka pie mums. Starpība ir tāda, ka viņiem pat aprakstus krievu valodā neliek :)

   Dzēst
  6. Aija, a cik maksā Elle kastīte?
   Jap, es arī esmu nesen lasījusi kaut kur neglaimojošas atsauksmes par kādu franču kastīti.

   Troya, nu bez aprakstiem vispār traki!

   Dzēst
  7. Nu,cik man zināms,tie ir 500 rubļi,vismaz kādu laiku atpakaļ viņu saitā redzēju tādu cenu,tātad 10ls apmēram!Nu un salīdzini,ko mums sūta,ko viņiem par vienādu summu mēnesī!

   Dzēst
  8. Adorebox maksā 550 rubļu, Ellebox 550 rubļu, Allurebox (kurš agrāk ir bijis Glambox) maksā 599 rubļu. Pie kam Ellebox un Allurebox aprakstā ir rakstīts ka kastītē būs luks kosmētika.. Redzēju saturu, ko viņiem liek šie servisi, mani tas apmierinātu, bet meitenes sūdzas. Tā kā Allurebox ir zem Allure žurnāla, pašā žurnālā ļoti maz liek testeru.

   Dzēst
  9. Kaut kur jau apspriedām,ka sūdzās meitenes,jo viņām tos paraudziņus un miniatūras veikalā pakaļ sviež!Un tāpēc kastītes nepārsteidz,jo to pašu var dabūt veikalā par pirkumu.

   Dzēst
  10. pie mums jau arī dod paraudziņus, Stockmanā par luksa produktu pirkumu dod paraudziņus. Tas pats Stockmann man reizi pusgadā sūta kuponu lai saņemtu produkta miniatūru.. Viss jau ir atkarīgs no pārdēvēja, ja grib piesaistīt pircējus, tad dos paraudziņus..
   par Krieviju daudz kas lasīts, ne visos veikalos ir normāli pārdevēji-konsultanti, ne vienmēr viņi tos paraudziņus saņem..

   Dzēst
  11. Pie mums arī tāpat, vienā veikalā dod, citā nedod!!! Tas pats gan jau arī Krievijā, bet, lai vai, kā, es arī par 10ls mēnesi būtu apmierināta saņemt to, ko saņem krievu meitenes, tie ir jaunumi pārsvarā, vai arī labi aizmirsti vecie produkti, kurus var izmēģināt, un ja patīk, aiziet uz veikalu un nopirkt!
   Šeit sanāk tā, ja arī kaut kas iepatikās, jālauza galvu, nu kur nu es šo produktu varētu nopirkt, jātērē laiks, jameklē internetā, nu ne uz kuru galu! :(

   Dzēst
  12. tas jā, pati lielāko daļu produktu pērku internetā. Pie kam, neizmēģinot var kļūdīties ar produktu izvēli.. Nav jau problēma pasūtīt, ja tikai pasts strādātu labāk..

   es ar labprāt saņemtu Ellebox vai Allurebox kastītes saturu pa 10 latiem nevis pa 45 kā mums piedāvā Adorebox prestige..

   Dzēst
  13. Bet nu vienmēr pie "pārsteiguma servisa" nekad nebūs 100% klientu apmierinātība, jo nevar taču uzminēt, ko grib tas saņēmējs! Es esmu vairāk par to, lai kastītēm pazūd tā "kas palika pāri, to ielikām" sajūta.

   Dzēst
 5. Šādi turpinot, šīs kompānijas šāda veida bizness aizies pa pieskari.

  AtbildētDzēst
 6. Interesanti, cik cena uz lapiņas norādīta ēnām?
  http://www.veravalenti.es/sombras-libro/5816-sombras-otono.html

  AtbildētDzēst
 7. Mjā, mani arī tas viss kaut kā neuzrunā. Par tiem 10 latiem labāk nopērku sev ko tādu, ko pati gribu.

  AtbildētDzēst
 8. Manuprāt, ārzemju kastīšu produktus var vēlāk iegādāties pilnā izmērā caur kastītes firmu. AdoreBox to nepiedāvā, tas vien liek aizdomāties, varbūt tiešām liek kaut kādus pārpalikumus iekšā.

  Cik manīts pēc UK kastīšu atsauksmēm, tad tur viņiem iekšā tiek liktas ''aktuālas'' lietas - tas pats Caudalie Beauty Elixir. Te laikam neko tamlīdzīgu nesagaidīt.

  AtbildētDzēst