piektdiena, 2013. gada 12. aprīlis

L’oreal Color Infaillible



Kā Jūs sapratāt, zaļās acu ēnas man ļoti patīk. Tātad vēl vienas zaļas no manas kolekcijas: L’oreal Color Infaillible tonī Emerald Lame. 

Color Infailliable, manuprāt, bija vienas no pirmajām krēmveida acu ēnām mass-market segmentā, līdz ar to trūkumi acu ēnām tomēr ir. 
Sākšu ar pozitīvo - labs iepakojums un tas, ka ēnas nežūst, 100% intensitāte un uzklāšanas vieglums, daudz valkāšanas variantu.



Var uztaisīt bultiņās, tikai diemžēl uz manis tās īsti neturēsies (tas ir tas mīnuss):



Var uztaisīt intensīvo variantu, klāt pieliekot mazliet zelta no Chanel Harmonie du Soir paletes. Taču diemžēl dienas laikā intensitāte zūd, ēnas nav nemaz tik noturīgas kā to saka ražotājs.


Koptēlā, nu, lai citas pašausminās par manu "resno, izplūdušo, nodzērušos ģīmi"!  :D

Secinājums: ir jāpiestrādā pie noturības, tādēļ, ja Jums ir zināms ražotājs, kas lepojas ar dažādu toņu zaļām ēnām, dodiet man ziņu komentāros, lūdzu. Pašlaik skatos uz Armani Medūzu, bet vēl pārdomās, lai beidzās Trakās Dienas.

24 komentāri:

 1. nu tonis skaists bez gala, es gan zaļās ēnas praktiski nelietoju, bet šīs burvīgas :)

  AtbildētDzēst
 2. Velvet mimosa, man gan nav šis tonis, bet uzskatu, ka nav tās sliktākās noturība ir. Skaisti izskatās kopā ar zeltu.
  Bet kāpēc tāds priekšpēdējais teikums? :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Anonīm, nu redz kā, ir cilvēki, kas izdzirdot atšķirīgu viedokli uzreiz pāriet uz nocitēto tekstu, es par viņiem pasmējos. Neuztraucies, man nekas nekaiš, arī diena ir izdevusies :)

   Dzēst
  2. Man prieks, ka Tu spēj par to pasmieties! Nezaudē šo spēju, tā visiem nepiemīt! ;)
   Jauku dienu!

   Dzēst
 3. nodzēries tev tas ģīmis gan nav,bet deguns kā behemotam gan ir :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Laikam zoodārzā krātiņus šiem kopj, ja jau tik labi pazīsti!

   Dzēst
  2. O, nu postē iekšā savu šņukuru! :D

   Dzēst
 4. Šausmas, kas tie par komentāriem.... Bet par ēnām - svačs uz rokas izskatās vienkārši graujoši skaists :) Ar zaļām ēnām man ir tā, ka iepakojumā vienmēr ļoti patīk, bet uz acīm (uz savējām) kaut kā ne pārāk. Kaut kā man šķiet, ka manu seju zaļās ēnas dara nogurušu, bet varbūt tās tikai iedomas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, es rokas vien varētu krāsot un skatīties šo skaistumu! :)
   Par to piestāvēšanu, varbūt arī nepiestāv, bet varbūt vajag piemeklēt īsto toni, kas to lai zina.

   Dzēst
 5. Krāsa ļoti skaista un Tev super izskatās! Es gan ar zaļo tā ļoti uz Jūs, šim pavasarim gan iepirku vienu koši zaļu žaketīti, nu redzē kā vēl mums ies :)

  Bet par pārējo, es biju vienkārši autā lasot citāta izcelsmi, un nu jau turpinās arī te. Uz kurieni tā pasaule iet... Protams, savus ģīmjus gan anonīmajiem pārpasaulīgajiem skaiastuļiem gan nez kāpēc negribas rādīt.

  AtbildētDzēst
 6. Rādās, ka Trakās dienas plosās arī dažos prātos ne tikai Stockmanī :D

  p.s. Tonis ir ļoti skaists, vienmēr pārņem mazliet "balta" skaudība, ka citiem piestāv šis zaļums!

  Anda

  AtbildētDzēst
 7. Man arī patīk zaļie un šķiet, ka piestāv, bet es gan vairāk uz tiem haki zaļajiem toņiem. Šis tāds riktīgi zaļi zaļš. Tev izskatās riktīgi ok.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O, man ir viens haki, nav mēģināts, bet pamēģināšu, paldies par ideju :)

   Dzēst
 8. Par zaļām ēnām! Iesaku paskatīties Nouba- ir Alfas kolonna, plazas Douglas un Dominas Douglas veikalos! Spilgākas ēnas noselektīvajaiem brendiem neatrast + nesatur Talku un ir lietojams gan sausā veidā- maigāks klājums, gan slapjā veidā - ļoti intensīvs tonis- izmantojams aarī kā laineris - slapjā veidā! Plus ir vēl rainbow slapjie zīmuļi- kas kopā ar ēnām rada ūdensnoturību! Ehh ko es te stāstu ir jāiet un stendos jāpagrābstās :) & zaļais tev ļotinpiestāv gan viens, gan kopā ar zeltīto toni :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O, Laura, paldies, par Nouba pat nebiju iedomājusies, savā prātā tiešām pāršķirstīju visus luksiņus, bet nekas prātā tā arī nebija ienācis.

   Dzēst
 9. zaļais ir "NĒ" manā dzīvē, ne par ko! :)
  Bet skaisti izskatās Tev, skaisti! :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es neākamreiz centīšos kaut ko ne zaļu atrādīt! :)

   Paldies.

   Dzēst
 10. Daži komentāri gāž no kājām...cik neaudzināti cilvēki.

  es tā skatos, Tev zaļais tonis piestāv? es varbūt neko nesaprotu, vispār zaļas ēnas man asociējas ar brūnām un izteikti zaļām acīm. man mājās ir mineral bare zīmulis, ēnas zaļas, bet pārāk sūnainā tonī (īsti piesātināts sulīgs sūnu tonis), īsti nerullē, lai gan man ir zaļganas acis.
  Bet prasme kā uzklāj lieliska:)
  p.s. ir kādas jau atsauksmes par Organic Therapy kopjošo kosmētiku?:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Iveta, savādi, tamzaļajam vajadzētu piestāvēt, varbūt vienkārši vajag vēl kādu akcentu brūno/zeltīto un pēc tam pierast pie jaunā tēla? :)

   Par prasmi es jau izteicos, viss ir elementāri + prakse, tā te ir galvenā, domāju vingrināties sarežģītākas tehnikas, bet vēl līdz rādāmam rezultātam krietni tālu.

   Par Orbanic Therapy varu pateikt, ka Dimanta Skrubis ir ļoti labs un patīk arī Liftinga serums, kaut gan vēl nav tā kārtīgi izmēģināts. Atkal plosījās atopiskais dermatīts, visu atliku malā.

   Dzēst
 11. Daži cilvēki tiešām ir ļoti nekaunīgi...
  Lai nu kā, burvīgs skaists tonis, Tev ļoti skaisti izskatās. Lai gan man neliekas, ka man piestāv zaļas ēnas, bultiņas varētu pamēģināt izveidot. ^-^

  AtbildētDzēst