otrdiena, 2013. gada 2. aprīlis

Foršā šodiena!

Es vienmēr braucu uz darbu ar prieku, šī diena nebija izņēmums, es pamodos jau septiņos bez modinātāja un izdomāju, ka šodiena būs zilās krāsas diena.

Tad nu zilā bītlene un viegls meikaps, iepriekšējā vakarā mazliet paštonējošā krēma:


Šodienai lietoju sekojošus produktus:

Tonim - Armani Maestro Fusion Make up. 
Vaigiem - Chanel Joues Contraste tonī Malice.
Skropstām - Lancome Cils Booster un Kanebo Sensai (tagad jau laikam tikai Sensai) tušu, kuras formula ir "izvalkājusies" un kopš šīs atsauksmes laika ir kļuvusi daudz ērtāka noņemšanā.
Uz lūpām jaunā Maybelline Color Whisper
Acīm Clarins acu ēnu bāze un Chanel Prelude četrtoņu acu ēnu paletes divas gaišākās krāsas (fuj, tajā bildē man vairs nepatīk mana seja, ha ha).
Uzacīm Manhatten zīmuļu opis.
Manikīrs, protams, protams - YLS tonī Bleu Majorelle.
Jā, arī kaklarota man šoreiz zilos toņos, tā lūk.

Darbā bija arī neliela Lieldienu pavadīšanas ballīte, mielojāmies ar tīģergarnelēm, lašiem un citiem gardumiem, taisījām olu kaujas. Nekad nebūtu iedomājusies, ka olas mēdz būt tik dažādas, arī pēc garšas - es atstiepu bioloģiski audzētās olas no tām vistiņām, kas skraida pa lauku sētu un ēd paša saimnieka audzētos graudus, otra - no lielveikala. Laikam Jums nav jāsaka, kura ir kura, vai ne?Īpašo jautājumu šoreiz nebūs, varam parunāt par aizvadīto darba dienu vai par bioloģiski audzēto pārtiku.

10 comments:

 1. vecmāmiņas olas man ir lielā cieņā. :) nevar ne salīdzināt ar veikalā pirktajām.

  Nezin, vai esmu jau to teikusi, bet Tev ir burvīgas krāsas acis. :)
  Jauku dienu! :))

  AtbildētDzēst
 2. Esmu jau gandrīz aizmirsusi, kā jāizskatās "normālai" olai :) Aizbraucot uz laukiem, kur ir iespēja baudīt salātus no dobes, dzert siltu pienu, bet izejot dārzā noraut ērkšķogas un upenes..... tā ir laime :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Elīn, es atkal par prieku - otrādāk. Un kad ir spiesta lieta ēst lielveikala piedāvājumu, es nevaru saprast kāpēc es nejūtu garšu!

   Dzēst
 3. Kaklarota tiešām ir burvīga!

  ladure.e

  AtbildētDzēst
 4. Koptēls zili elegants! :)
  Man zilā krāsa vienmēr asociējas ar trim lietām - mellenēm, debesīm un dedestiņām. ja mellenes un debesis ietilpst zilo krāsu kategorijā, tad dedestiņas lec laukā no konteksta, jo šiem augiem nav nekāda sakara ar zilo paleti, bet pats nosaukums uzreiz liek domāt par zilo krāsu, tieši tādu kā Tava bītlene.

  Anda

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu re, es tikko, sev par kaunu, ieguglēju, kas ir dedestiņa! :)

   Dzēst