svētdiena, 2013. gada 3. marts

Vēl viens krēms ādai ap acīm.Droši vien, ka pirms rakstīšanas par tādu kopjošās kosmētikas produktu kā krēmu ādai ap acīm ir jāpaiet vismaz mēnesim, lai izprastu produkta īpašības, taču šoreiz es rakstu krietni agrāk, jo vairs nevaru to slēpt. Tas ir The Emu Oil Well mitrinošais krēms ādai ap acīm, pasūtīju feelunique.com un samaksāju 8 mārciņas par 25ml šī glābjošā maisījuma.

Glābjošā tādēļ, ka viss ir izglābts, man atkal ir normāla āda, es vairs nemokos ar savām laika apstākļu, baseina ūdens un acu pārslodzes dēļ radušamies krunciņām un diskomfortu.

Kāpēc izvēlējos šo krēmu? Es vairs nezināju, ko izvēlēties. Zinātnes sasniegumi vai nu darīja neko, vai labāk vispār neko nebūtu darījuši nekā šo, tādēļ paļāvos uz senču (man gan Austrālijā nav nekādu senču) zināšanām par emu eļļas dziedinošo spēku, kā arī atradu racionālo graudu Martas teiktajā, ka ir jāmēģina visu vienkāršot, jo, acīmredzot, zinātne ar mani negrib strādāt, vai arī es ar to. 

Tad nu šāda vienkārša izvēle, sastāvā tikai dabīgās vielas, lasu un priecājos. Tā kā 25ml acu krēmam ir daudz, visu tilpumu es glabāju ledusskapī, bet sev nepieciešamo kādai nedēļai ielieku vecajā lēcu konteinerī, tā cerot saglabāt šo produktu. 

Un kā tas strādā, kaut gan lietoju tikai uz nakti, jo dienai man ir atrasta tikpat forša želeja, taču par to vēlāk! Krēmam ir barojoša, bet tomēr viegla konsistence, gandrīz nemanāma smarža un tas rada pasakainu sajūtu uz acīm. 
 
Pamostoties jau nākamajā rītā es sapratu, ka kaut kas man ir atņemts – un, patiesi, pieķēru sevi pie domas, ka man vairs „nevelk” ādu ap acīm. Arī spogulis rāda skaistu bildi, es arī jūtos skaistāk, āda ir kļuvusi tāda, kādu es to gribēju – tvirta, pabarota un mitrināta. Viss ir forši, un es noteikti, noteikti pasūtīšu teju visu šīs līnijas produktu klāstu.

Vai kāda šo brīnumu jau ir mēģinājusi? Vai domas sakrīt?

15 comments:

 1. Izklausās daudzosloši, būs jāpamēģina.

  AtbildētDzēst
 2. Nu re, es taču teicu, ka kaut ko atradīsi :D es gan tagad gaidu MyChelle acu krēmu atnākam, ja tas nelīdzēs, tad sūtīšu šo :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, ja nezini vairs ko, tad jāatgriežas uz zemes un jāmēģina visvienkāršāko!

   Dzēst
 3. Cena ļoti pievilcīga, un ja vēl ir tik labs - būs jāpaskatās :)

  AtbildētDzēst
 4. Kaut kas nedzirdēts :) izklausās interesanti :)

  AtbildētDzēst
 5. wow, aa saldais eediens man. es jau vispaŗ baidos jebko smērēt uz acīm!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Šim ir tik dabīgs sastāvs, ka, šķiet, pat nebūtu jābaidās!

   Dzēst
 6. Paldies, šobrīd tieši esmu mitrinoša acu krēmu meklējumos. Apsveru šo pirkumu :)

  http://imwithpearls.blogspot.com/

  AtbildētDzēst
 7. pēc tava ieteikuma nopirku, izmēginājuma laiks jau sen kā beidzies un teikšu vienu- ir pat ļoti ļoti labs. jaunu krunku man nav, vecās dziļākas nav palikušas un pats galvenais - tas labi der arī vasarā. nekādu alerģiju vai pietūkušu plakstiņu. ātri iesūcas. ieteicu draudzenei kas vispār liels feinšmekers dārgo zīmolu jomā un viņa arī pasūtīs šo krēmu.

  AtbildētDzēst
 8. Ļoti labs krēms, iesaku, pēc pirmā iepakojuma izlietošanas jutu pirmos reālos iespaidus, īstermiņā negaidiet neko progresīvu!

  AtbildētDzēst