piektdiena, 2013. gada 1. marts

Vēl mazliet par lāzeri.Ja kādam jau apnika mans ģimis un tas, ko ar to dara lāzeris, var nelasīt, bet es gribu padalīties.

Trešdien biju uz pēdējo lāzerprocedūru. Šoreiz man piedāvāja kaut ko citu. Jaunais, vienīgais Latvijā kombinētais lāzeris sejas ādas atjaunošani, kur ir gan tā pati pulsējošā gaisma, gan ultraskaņa, kas sola divreiz lielāku atjaunojošo efektu un asinsvadu novākšanu pat sarkšanas līmenī. Respektīvi, man nebūs jāuztraucas vairs par to, ka vējainā dienā es telpās ienāku ļoti sarkana. Jei! Un, protams, ieguldījums manā nākotnes sejā ir pamatīgs.

Varu salīdzināt klasiskoIPL ar šo.

Klasiskajam IPL efekts ir vairāk uz virsmas, pazuduši visi virsējie bojājumi, arī sajūta bija tāda, kā saules apdegums. 

Šis ir pavisam savādāks – sēžu ar uzpampušu seju, un mazliet nevaru iekļauties dienas ritmā, aseja atgādina apelsīnu, lāzeris ir iekļuvis daudz dziļāk. Ir trešā diena, stiprāk pieskaroties ādai, no tās nāk netīrumi vienkārši tāpatām – sebums, melnie punkti, kuri, ne viens, ne otrs, man tā kā nebija. Biju ar suni ārā – vējš, bet piesarkusi neesmu. 
 
Par efektu spriedīšu pēc 3 nedēļām, bet jau tagad esmu patīkami pārsteigta.

Procedūru veici turpat VC4 EDK, bet šoreiz cena ir cita – 140Ls.

25 komentāri:

 1. Neesmu es lietas kursā par šiem lāzeriem uc. Saki, vai šīs procedūras laikā ''strāva'' iet cauri ķermenim?
  Cik lāzerprocedūras esi veikusi?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tikai caur apstrādājamo laukumu. Vai, nu tagad jāskaita:
   1. Dzimumzīmju noņemšana.
   2. Pigmenta plankumu nonemšana - vairākos piegājienos
   3. "Sarkanās" dzimumzīmes noņemšana
   4. IPL sejas ādas atjaunošanai 3x
   5. Kombinētais lāzeris sejas ādas atjaunošanai - 1x

   Kad visu uzrakstīju, aš pašai bail! :)

   Dzēst
  2. Skaidrs :)
   Es labprāt veiktu šo procedūru, bet man sirdī ir metāla gabaliņš kura dēļ es nedrīkstu veikt nevienu procedūru,kura ''palaiž'' vismazāko strāvu :(

   Dzēst
  3. Bet tā nav strāva, tas ir gaismas kūlis, turklāt ne jau caru visu ķermeni, bet tikai uz apstrādes laukuma! Tu taču vari doties uz konsultāciju un uzjautāt, vai tiešām drīksti vai arī nedrīksti, tur bija bukleti, es atceros, ka tur ir bukleti par šo lietu, un attiecibā uz ierobežojumiem nekā tāda nebija.

   Dzēst
  4. Es pat dorsenvālu nedrīktu veikt un pat ne miostimulāciju :D :(
   Es laikam tiešām kad būšu Latvijā gribētu aiziet,vismaz parunāt :)

   Dzēst
  5. Darsonvāls un miostimulācija ir strāva, bet lāzeris nav strāva, lāzeris ir gaisma! Noteikti parunājies, ja šis jautājums Tev neliek mieru, iegūsi sev vēlamās atbildes un sirds nomierināsies.! :)

   Man mammai bija palikusi viena metāla plombe zobā un tajā zonā lāzeris izšāva spilgtāk. Daktere jautāja, vai sejā ir implants? Mamma teica, ka zobu plomba, vai ir kādi ierobežojumi, daktere teica, ka viss ir ok.

   Dzēst
 2. Es savukārt gribētu uzzināt par sejas kopšanu pēc procedūrām- ko drīkst, ko nedrīkst un ko vajag:)

  A.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ātri varu atbildēt - pirmās dienas pēc procedūrām nē ir pirtīm, ilgām vannošanas procedūrām, lielām temperatūras svārstībām. Kādas divas nedēļas noteikts nē ir abrazīviem skrubjiem. Kategorisks nē solārijam, saulei - jo ilgāk, jo labāk. Obligāts augsts SPF krēmā, pat ja saule nespīd. Un arī turpmāk, gan sevis deļ, gan efekta saglabāšanai, sejas tipam un situācijai atbilstošais dienas krēms ar SPF, pat nekas cits tagad nenāk prātā!

   Es noteikti apkopošu visu atsevišķā rakstā, bet ir jāsadziedē seja, lai var parādīt pirms/pēc bildes.

   Dzēst
  2. Kā ar tām temperatūras svārstībām, staigājot iekšā - ārā? Tagad taču vēl ārā auksts.

   Dzēst
  3. Nē, tas drīzāk ir domāts uz kaut kādām drastiskām pirts un tad aukstās dušas procedūrām u.tml.

   Dzēst
 3. Kāds ir tas ieguldījums sejais? Lasu un domāju, tāds nekorekts jautājums, cik Tev gadu?
  Ka tik nebūšu savu ieguldījumu nākotnei jau palaidusi vējā!
  man gan bija doma sākt ar lāzeri dzimumzīmītēm, nākamruden, tagad jau vairs ne!
  un vēl mani nobiedēja ādas stāvokļa apraksts pē cprocedūras. tiešām vis sbūs vēl labāk? un kā tiec galā ar to, ka no a'das nāk netīrumi...vai nu Tu tiešām esi viena drosminiece...es lasu un man bail paliek!

  AtbildētDzēst
 4. Nu tāds, ka sejas āda pastiprināti atjaunojas un turpinās to darīt vēl vismaz pusgadu, tur, kur jau man kaut kas tā kā sāka iezīmēties ir pazudis. Man ir 29 gadi.

  Par vēlu nav. Man pašlaik arī mamma iziet to pašu + viņai būs vēl sejas ovālam domāts lāzeris, arī ir efekts!

  Nav, nav TIK traki, ja nekladzini apkārt, neviens i nemanīs, nu domās, ka Tu pāris dienas izskaties tā drusciņ švakāk, bet tas arī viss, tā iekšējā subjektīvā sajūta liek domāt, ka viss ir briesmīgi, bet tas tā nav.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. man atkal blonds jautājums, bet zinu, ka ātrāk atbildi iegūšu te, nekā googlējot!
   kādam nolūkam ir reģenerējošs efekts? Vai rezultātā arī pēc tam, kad āda atkopusies pēc procedūras ir arī svaigāks, labāks izskats? Nezinu, nu piemēram poras mazākas, emmm grumbiņas seklākas....(jaakraaj nauda:D)

   Dzēst
  2. Nolūks - šķirties no nevienmērīgas sejas krāsas, apsārtumiem, asinsvadiņiem, pigmentācijas, samazināt poru diametru, šķierties no krunciņām, kas sāk iezīmēties, nostipritāt sejas ādu. Kopumā, jā, tas ir svaigs, starojošs un krietni veselīgāks izskats.

   Dzēst
  3. Paldies, ieviesi man skaidrību:)
   ļoti interesanti, ka dalies ar šo informāciju, citādi nemaz neuzzinātu, jo vienīgais ko es apmeklēju ir ārsts dermatalogs Stradiņu slimnīcā. Kosmetoloģija man ir sveša.

   Dzēst
  4. Nu jā, Stradiņi ir stradiņi, tur vairāk ar problēmām, bet privātajā iestādē ne tikai ar problēmām, bet arī ar estētiku.

   Dzēst
 5. Pie kāda speciālista gāji uz lāzeri? Vai skanstes ielā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, jā, VC4 Skanstes ielā. Sevi uzticu Dr. Līgai Jacevičai.

   Dzēst
 6. 29 gadi?!?!?!?! Piedo,atvaino,protams,bet izskaties daudz vecāka. Vismaz 33. No cik gadiem sāki lietot visus sejas krēmus?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es varu atbildēt, ka man nav nevienas krunciņas, pat ne mīmikas rievu uz pieres vai lūpu-deguna rajonā, man nav pigmentācijas, man nav dubultā zoda, man nav sārto asinsvadu, man viss ir kārtībā ar sejas ovālu, ādas turgoru un mitruma līmeni. Tā kā šāds spriedums ir vai nu neprecīzs acumērs, vai arī izriet no manas sejas izteiksmes/sejas formas/.

   Dzēst
 7. Ne,nē,sejas āda tev ir lieliska ,tas ir acīmredzams. Bet tas deguns,mute acis,viss tas kopā izskatās pēc vecākas sievietes sejas ,tapēc tāds spriedums. Bet tas jau tāpat nav svarīgi.:)

  AtbildētDzēst
 8. Nekorekts jautājums - kāds ir tavs ieņemamais amats? Sapņoju par tādu darbu, kurā var nopelnīt pietiekami daudz, lai beidzot savestu sevi kārtībā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es domāju, ka amatam ar to nav itin nekāda sakara, ja nav uzreiz, var taču krāt, nē? :)

   Dzēst
  2. Sveika!
   Itkā jau var, taču ja nevaru dabūt normāli atalgotu darbu izskata dēļ, tad jau diži nebūs ko krāt, nē? :) Lūdzu, vismaz uzraksti, kādā virzienā man jāskatās, kur jāmācās, kādu izglītību jāiegūst, jo gribu izskatīties tikpat labi kā tu.

   Dzēst
 9. Jā, bet ja pēc šādas loģikas skatās, ka visa pamatā ir neglīta seja, tā kā tās dēļ neņem darbā, tad neņems arī ar izglītību, jo seja neglīta! :D

  Ja nopietni, nav svarīgi, var nopelnīt jebkurā jomā, galvenais ir skaidri zināt, kas Tev padodas un kas pašai patīk. Ir svarīgi arī sevi mīlēt. Amatus es nesaukšu.

  AtbildētDzēst