svētdiena, 2013. gada 17. marts

Maybelline Fit Me ConcealerJā, es ilgi briedu rakstam, bet, kā jau sapratāt, nobriedu. Jau kādu laiku pie mums var nopirkt ne tikai Fit Me tonālos krēmus un kompakto pūderi, bet arī konsīleri, diemžēl (un ceru, ka tikai pagaidām) pie mums ir pieejami tikai divi toņi. Man tika tas tumšākais, bet tā kā es pati paliku krietni gaišāka (takas uz solāriju aizaug), tad konsīleris man izrādījies par tumšu, taču es tik un tā to cītīgi mēģināju mājās.


Konsīleris ir iekārtojies lūpu spīdumam līdzīgā tūbiņā, tam ir sponžs, ērta konstrukcija un ārā nekas netek. Turklāt veseli 6.8ml.

Šeit ir salīdzinājumā ar krietnu gaišāku (arī jau pa tumšu MAC NC20 toni), redziet, neskatoties uz to, ka Fit Me ir ļooooti tumšs, pielāgojas tas tīri OK.

Pārvērtības redzēsiet uz rokas, jo man tur ir dzimumzīme, zilzaļie asinsvadi, ļoti plāna āda, un vēl es uzzīmēju sarkanu pumpu. Aizmirsīsim par toņu nesaderību.

Uzklājot uzreiz, konsīleris ir ļoti spīdīgs, ļoti interesanti, bet jau pēc mirkļa „nosēžas” un kļūst pūderīgs, atkal, kā redziet, tīri labi ir pielāgojies ādas tonim, sanāk vidēji viegla sedzamība. Godīgi arī esmu smērējusi uz ādas ap acīm - der, neoksidējas un ādu nesausina. 

Principā, vērtēju šo kā tīri labu, pie nosacījuma, ka no tiem diviem toņiem viens būs jūsējais, izvēles iespējas neiepriecina. Neviens nerūpējas par bālģīmjiem, ta mūsu platuma grādos, ne!!?? Cena veikalos ar 6Ls.

Kādas ir Jūsu attiecības ar FitMe konsīleri?

14 comments:

 1. Svētdienas rītā neguļas? :)
  Neesmu mēģinājusi un šaubos vai mēģināšu. Mani piesaistīja Catrice konsīleri, būs jānopērk. Bet mans visu laiku favorīts ir The Body Shop izgaismojošais konsīleris, lieliska manta.

  Kā ar YSL? Ir vērts pirkt? Atsauksmes jau kā brīnumlīdzeklim - lokus noņem pilnībā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es esmu cīrulis, man tiešām neguļas! :)

   YSL nenoņem lokus, tikai izgaismo, bet es neteikšu, ka tas kaut kā brīnumaini atšķirtos no, piemēram, MUF Illuminator, paskaties, man ir atsauksme.

   Un tomēr nevar ierindot klasisko konsīleri ar illumiator-consealer vienā rindā, tiem tomēr ir dažādas funkcijas, dažādas konsistences.

   Dzēst
  2. Tev materiāls rakstam - izskaidrot atšķirības starp izgaismojošo konsīleri, konsīleri un korektoru. Man joprojām viss viens :D

   Dzēst
 2. Veikalā neesmu to mēģinājusi, šeit skatoties šķiet diezgan biezs. Pašlaik lietoju ArtDeco Perfect Teint Illuminator - patīk, ka tas ir viegls, smuki izgaismo un nosedz, ja kas nosedzams.
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, bet Illumiator/illuminating concealer nekad nebūs tas pats kas vienkārši konsīleris, tiem ir divas dažādas funkcijas, konsīlerim ir jābūt sedzošākam nekā illuminatoram.

   Dzēst
 3. Man ir Nr.20 - par dzeltenu un par tumšu. Man viņu tā ļoti labi neizdodas iztušēt, tādēļ arī praktiski nelietoju, bet tās dažas reizes, kad lietoju, likās, ka viņš sausina ādu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu ko tur tušēt, ja pa tumšu, tad pa tumšu! Jā, Naktsmeita arī teica, ka sausinot.

   Dzēst
  2. Tev taisnība, nav ko tušēt :)

   Dzēst
 4. Man arī ir šis, bet 10-tais tonis...kā maskē un turas uz ādas patīk, bet tonis ir par dzeltenu..tā kā jāgaida, kad būs vairāk toņu! )

  AtbildētDzēst
 5. Man ir 20. tonis, kuru lietoju jau kādu laiciņu, kad septembrī sāka viņus dalīt.Dabūju pat veselus divus, jo draudzenei arī par gaišu.. Pēc kādu 2 mēnešu lietošanas viņš sāka ''iet ārā'' no paciņas, tagad nevar aizskrūvēt tā, lai kaut kas netiktu ārā. Pirmo reizi nepamanīju, un tagad somas kabatiņa sasmērēta:(

  Tumšos lokus nosedz visai viduvēji, bet ja tiek uz ādas ārpus tiem, tā vieta paliek riktīgi dzeltena. Varbūt tāpēc, ka man laikam ir rozīgs apakštonis, jo visi rozīgie tonālie man lieliski der. Pašlaik lietoju Essences jauno Match2cover- man patīk tas, ka ir pietiekami gaišs tumšajiem lokiem, nav dzeltenīgs, nav liels iepakojums- neapniks kamēr izlietošu un pats galvenais- ne tikai nosedz tumšos lokus, bet arī nedzeltina ādu.

  nu tā, gandrīz romāns;D

  AtbildētDzēst
 6. vari lūdzu ieskatīties epastiņā? :)

  AtbildētDzēst