pirmdiena, 2013. gada 11. marts

Essence Maximum Lenght Volume MascaraEsmu absolūtā Essence lūpukrāsu fane, jo ar manām lūpām tās strādā labāk nekā luksus un profesionālie zīmoli (jā, vienīgais mīnuss ir iepakojums), man patīk arī automātiskie zīmuļi, bet par šo tušu esmu vispār šokējošā šokā! Šī ir tā mazulīte:

Sola garumu, apjomu, perfektu skropstu atdalīšanu. Būšu godīga, pie sevis nodomāju: „Ko gan es varu gaidīt no tušas ‘super budget’ kategorijā? Maksimums, lai var uzkrāsoties.” 

Ko es ieguvu? Skatāmies (man gan uz pavasari miljons mazo skropstu saaugušas, kas bojā skatu, tāpēc nevainojiet tušu, tās ir īsās vēl nepaaugušās skropstas tuvojoties acs ārējai malai, kas tur gaisu jauc).
Vienā kārtā – manas skropstas, tikai labākas.

Divās kārtās – izcilas skropstas. 

Trijās kārtās – dramatiskas, bet precīzi atdalītas skropstas.

Nodomāju, ja jau ši tik labi, tad kaut nu turētos kādas četras stundas. Baseinu izturēja. Bet aizvakar tuša bija uz manis no plkst. 5 no rīta līdz plkst. 22. Kā jauna! 

Par formulu un birstīti varu piebilst, ka birstīte ir silikona, ērta, paņem precīzu tušas daudzumu, noslaucīšana nav nepieciešama. Tuša nav ogļmelnā krāsā, līdz ar to efekts dabīgs. Katru slāni klāju pēc pilnīga iepriekšējā slāņa nožūšanas, kas ir grūts uzdevums citām tušām. Mākslīgās šķiedras ir, bet tās es pamanīju zem acīm uzreiz pēc uzklāšanas, noslaucīju, uz skropstām nemana, kontaktlēcām netraucē.

Secinājums: es joprojām nespēju noticēt. Ceru, ka ātri neizžūs. Ceru, ka tušas lielā rozā māsa, ko es izlozēju bloga Giveaway ietvaros, būs tikpat forša!

Jautājums: ir mēģinātas Essence tušas? Kādas atsauksmes? Kāda pieredze tieši ar šo? Tiešām tik neticami labi (es vēl nespēju noticēt, nu tiešām nespēju!)?

18 comments:

  1. Man ir Essence Get Big Lashes Volume Curl, ja es lietotu melno tušu, tad pirktu tikai šo, nemaz neskatītos uz visām L'Oreal.

    Bet skumdina, ka Essence domā tikai par tām, kas lieto melnās tušas.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Jā, būtu baigi jauki ne tikai melnās, bet visādās krāsās, gan pieklusinātās, gan košās, bet gan jau!

      Dzēst
  2. Man ir Essence Multi Action (melns ar rozā iepakojumu) - ļoti patīk! Gan kuplina, gan pagarina. Noturība ļoti laba! Ideāla tuša un vēl pie tam pa divīti! :))

    AtbildētDzēst
  3. Man ir bijušas Essence tušas, bet tās baigu bira. Man vairāk no šīm abām jaunajām patīk tā rozā, sniedz līdzīgu klājumu kā Maybelline Rocket. :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Paskatīsimies, varbūt arī šī pēc kāda laika sāks birt, es nespēju noticēt, ka viss tiešām ir tik labi!

      Dzēst
  4. Arī mans Essence atklājums ir tieši lūpukrāsa (nude toņi vispār ideāli !)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Jā, nude, kas vispār mēdz būt ļoti kaprīzi toņi, šiem ir vienkārši WOW!

      Dzēst
  5. Hmmm, tiešām labi izskatās :) Neesmu pirkusi, jo jau iepriekš nospriedu, ka nekā laba tur nebūs, bet re kā :)

    AtbildētDzēst
  6. Ļoti labi, izskatās, ka nākamreiz pakavēšos pie Essences stenda ilgāk. :)

    AtbildētDzēst
  7. Nē, nu pilnīgi nezinu ko teikt. Izkatās smuki, bet ciest nevaru tās silikona birstes, kas tagad šausmīgi modē.. Vot dilemma. Bet par tādu cenu laikam būs jāpamēģina :D

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Šajā cenu kategorijā tas nebūs liels zaudējums, ja nepatiks. :)

      Dzēst
  8. Šo komentāru ir noņēmis autors.

    AtbildētDzēst
  9. Jā,es jau sen šo biju atklājusi,ļoti laba, kā arī multi action arī ir bija ok. Pēdējā laikā (no šī "gala" kosmētikas) mans favorīts ir Rival de Loop YOUNG - MAXI DEFINITION tuša rozā iepakojumā,šī ir pat vēl labāka par to essence tušu. Iesaku! Arī no lētajām,bet izcili labajām. Neviena Loreal tuša pat nestāv klāt.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Viņie, ir arī dekoratīvā? Neesmu manījusi, paskatīšos.

      Dzēst
  10. Jā, un baigi labā! Esmu gan Vācijā, bet, cik atceros, LV arī šis tas bija no šīs markas!

    AtbildētDzēst