otrdiena, 2013. gada 19. marts

Chanel Rouge Coco ShineMitrinošās lūpukrāsas un spīduma apvienojums. Kā balzāms kūstošā lūpukrāsa, kas kļūst vēl maigāka, saskaroties ar lūpām, sniedz tām komfortu mitrināšanu astoņu stundu garumā un valgo lūpu efektu. Man it tonis Evasion, aptuvenā cena ir 25Ls.


Par to kušanu es piekrītu, un ne tikai uz lūpām, arī iepakojumā lupukrāsa kūst uz „urrā”, nav jau tā, ka tecētu ārā, bet var redzēt, ka tāda pakususi – mitra. Vēl kas man šķita diezgan nepierasti un pat mazliet traucējoši, ir Damaskas rozes aromāts, man tas ļoti patīk vaigu sārtumā, bet lūpu produktā – jocīgi.

Uz lūpām es gaidīju puscaurspīdīgo balzāma efektu, tāpat kā šeit uz rokas.

Taču uz manām lūpām – trekni un nevienmērīgi, ja gadās sausais pleķītis, tas būs izcelts. Taču man patīk sajūta uz lūpām, lūpukrāsa ir gana barojoša un mitrinoša, ziemas laikā esmu lietojusi teju katru dienu, tā labi sargā lūpas. Tekstūras dēļ patēriņš ir liels, tā kā drīz jau arī beigsies.

Koptēlā: 

Secinājums: labas barojošās un mitrinošās spējas apvienojumā ar diezgan sliktu klājumu par luksus cenu - kopā sanāk tikai viduvēji. 

Esmu dzirdējusi, ka Coco Shine sērija uz vieniem uzvedas labi, tieši kā saka ražotāks, bet uz citiem – tāpat kā uz manis, stipri viduvēji, kāda ir Jūsu pieredze?12 comments:

 1. Hmm man ir 2 šīs sērijas pārstāvji, nekādu problēm. Sajūtas patīkamas, vizuāli arī skaisti izskatās... apsveru iespēju tikt pie vēl kāda :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu tad Tu esi ar tām otrajām lūpām! :D

   Bāc, piedauzīgi!

   Dzēst
 2. Tu tik starojoša, ka par lūpeni man nav ko ierakstīt! :D

  AtbildētDzēst
 3. Mans viens pārstāvis arī uzvedas labi, domāju, ka tas nebūs vienīgais :)

  AtbildētDzēst
 4. pēc tava paraksta man atgādina revlon lip butters :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man tie ir, Tu zini, Revloni ir tādi raupjāki, šis ir krietni maigāks.

   Dzēst
 5. Man lūpu krāsa ne visai, bet koptēlā ļoti skaisti :)

  AtbildētDzēst