ceturtdiena, 2013. gada 7. marts

Chanel Hydra Beauty Gel CremeSalīdzinošs jaunums no Chanel kopjošo līdzekļu klāsta, laists klajā iepriekšējā gadā un saslavēts pat ļoti. Iegādājos to kā papildus kopšanu pie Biodermas līdzekļiem, jo man ar Biodermu ir labi, bet garlaicīgi!

Protams, tā nav Bioderma, tādēļ ražotājs lielus pūliņus ir ieguldījis krēma labo īpašību mākslinieciskam aprakstam. Kā tur tikai nav: ideālā mitrināšana, kas padara ādu vēl skaistāku. Tā, redz, tas viss izskatās.

Chanel ir skaļš savos paziņojumos, piesakot, ka šīs gēlveida krēms ir absolūtā mitrināšana un tas viss pateicoties kamēlijas ziediem, kas, starp citu, arī ir Chanel emblēma. Klāt neaizstājamai kamēlijai ir pievienots zilais ingvers, kas ir viens no visspēcīgākiem antioksidantiem. Rezultāts ir ideāli mitrināta, ideāli pasargāta un tikpat ideāli starojoša āda. 

Un tas viss ar šādu sastāvu, kā saka viens labs paziņa: „ņe fontan”, bet citreiz, pilnīgi mistika, arī ne pārāk labas kombinācijas „izšauj”, kas šoreiz laikam nebūs. 

Visai viduvējs krēms, tieši tā, ne slikts, bet viduvējs, kas ir domāts normālai un pat kombinētai ādai, bet tas ir krietni pa smagu un atstāj lipīgu kārtiņu uz sejas, un neļauj ādai elpot (man sen vairs tā nav gadījies). Tāpēc paldies, bet nē! Pielietojumu es atradu – kaklam un dekoltē zonai ir pat ļoti ok, tur gan es jūtu, ka viss ir kārtībā, bet no absolūtās mitrināšanas arī ir stipri patālu. 

Cena ir aptuveni 50Ls par 50ml.     
                        
Zinu, ka kāda no jums noteikti ir mēģinājusi šīs sērijas produktus, kā tad ir? Man bija arī seruma miniatūra, arī neiespaidoja. 

P.S. Es nepārstāšu pirkt un mēģināt, kaut gan es skaidri zinu, ka vajag aptieku un vienkāršo sastāvu, taču šādas "fiņķifļuškas" mani saista, neko nevar padarīt!

16 comments:

 1. Es laikam ticu tikai aptieku kopj.kosm., bet Chanel paliek Chanel, kā tad nepirksi... :D

  AtbildētDzēst
 2. Man bija vienreiz kaut kāds serumfluīdveidīgais arī no hydra sērijas. Baiiiigi labais. Bet tajā laikā es vēl nosaukums īsti nepiefiksēju :D

  AtbildētDzēst
 3. oj šo sēriju dievinu, labākais kas mēģināts no selektīvās kopjošās kosmētika, bet es lietoju visu trīs produktus vienlaikus, varbūt tāpēc efekts bija labs :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es izlietoju arī serumu, bet, nē, man tas oda pēc spirta un pat koda acīs, kamēr spirts iztvaiko. Redz, katram tomēr savs! :)

   Dzēst
 4. Man bija paraudziņš un man ļoti patika. Tiesa gan vasarā, toreiz nodomāju, ka vasarai vienkārši ideāls, šovasar būs jāiepērk. Un konsistence arī ļoti patīk, dievinu želejkrēmus.

  AtbildētDzēst
 5. Es esmu izgājusi fāzei cauri, ka vajag visu to labāko un visu to lukss priekš savas ādas, un secinājums, ka parasti tā ir lielāka vilšanās nekā gandarījumus.

  Par CHANEL ādas kopšanu- man ir bijuši dažādi produkti, krēmi, serumi, maskas, mazāgājamais, un toniks, Tagad atskatoties atpakaļ varu teikt, ka nepatika neviens, jo visa šī kosmētika ir pārāk spēcīga un izraisīja pārāk spēcīgu reakciju uz manas ādas. Kaut gan tajā laikā nu tik ļoti gribējās, lai patiktu, jo ir taču tik smalki, ka uz spoguļgaldiņa stāv CHANEL un nevar taču būt sūdīgs, ja nosaukums ir ar lielo C.

  Turklāt gandrīz visos, ja ne visos produktos sastāvā ir spirts un visādi citādi draņķīši.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Marta, cik ilgi Tev tā fāze bija? Moš man ar pāries?

   Dzēst
  2. Kādus pāris gadus apmēram.

   Tagad man ir tāds princips, ka visu lietoju salīdzinoši vienkāršu un, ja ir problēma, tad konkrētai problēmai meklēju konkrētu risinājumu, neko lieku.

   Manos plauktos tagad pārsvarā ir Bioderma, Avene, La roche posay, Cistaja linija, Dr hauschka,Liz earl, Dermalogica- neko vairāk neprasās. Kaut gan meloju, prasās, kad izlietošu savus krājumus tad man jau jauna programma wishlistā stāv.


   Dzēst
 6. Man liekas, ka, ja tos ''ņe fontan'' pareizi saliek, tas strādās)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Arī fakts, bet vienmēr pastāv tas, kas vienam strādā, otram - nē, komentāros jau tas pierādās, ir šim krēmam arī savs fanu pulciņš, uz ko krēms strādā! :)

   Dzēst
  2. Piekrītu! Sejas kopšana vienmēr jāmēģina, jo no atsauksmēm var tikai nelielu priekšstatu gūt, bet reālo situāciju tikai mēģinot.

   Dzēst
 7. fignja kaut kaada- neko nesapratu

  AtbildētDzēst