ceturtdiena, 2013. gada 14. marts

Bioderma Photoderm AR Sun Tinted Cream SPF 50+Sākšu ar to, ka biju ļoti ieinteresēta uzzināt, kāds ir tonis Biodermas tonētiem krēmiem, tādēļ, īpaši interesēja krēmi ar SPF, un pateicoties manai uzstājībai un neatlaidībai, farmaceitei atradās vairākas miniatūras, ko man iedot. Es gan, vismaz man tā šķiet, domāju par citu Photoderm sēriju tonēto produktu, bet saprotu, ka tie ir ārkārtīgi līdzīgi, a varbūt pat tādi paši, tikai ar dažādiem nosaukumiem (domāti dažādām valstīm).

Tātad, sākšu ar to, ka šis tonētais krēms ir paredzēts sejas ādas aizsardzībai no saules kaitīgās iedarbības, tam ir augsts SPF 50+, tas nomierinās jutīgu ādu un neprovocēs nekādas nevēlamas ādas reakcijas (apsārtumi, alerģijas, dermatīti), neaizsprostos poras. Lieliski panesams, jo paredzēts jutīgai reaktīvai ādai. Tas ir tonēts, lai izlīdzinātu ādas krāsu.
Atbildi uz savu jautājumu par toni esmu atradusi, lūk. Tonis ir absolūti neitrāls, nedz gaišs, nedz arī tumšs. Manuprāt, derēs gan gaišai ādai, gan tumšai (man tagad ļoti gaiša āda, mammai no dabas tumša – der lieliski abām).

Kas man patīk, tas absolūti neoksidējas uz ādas, tāda sajūta, ka it kā ir, bet it kā nav. Par sejas ādas toņa izlīdzināšanu teikšu tā, nav vairs daudz ko slēpt, minimāli, tādi arī rezultāti. Mēģināju noķert sedzamību, tādas tikpat kā nav, tonis kaut kur pazūd, bet no otras puses, tagad skatoties bildēs tā kā ir. Interesanti, vai ne?

Runājot par tekstūru, liekas, ka tā ir mazliet neviendabīga, krēmā ir tādi „treknāki” kumosiņi, mēģināju šeit bildē noķert, bet uzklājot viss izlīdzinās. Klāju ar sponžu, klāšanai ar pirkstiem, manuprāt, mazliet par biezu, man patīk ārkārtīgi plāna kārta.

Nu, un kā izskatās. Uzreiz uzkājot āda ir spīdīga, šāda:

Pēc kāda mirkļa krēms „nosēžās”, spīdums zūd, bet tik un tā man vajag šo „konstrukciju” nostiprināt ar pūderi vai meteorītiem, prasās, jo it kā nav taukains, bet arī nejūtams nav, šī sajūta gan minūtēs 10 pāriet. Salīdzinot ar tādiem „kārtīgiem krēmiem ar augstu SPF” šis ir patiešām viegls, jo ir tādi, arī aptiekas sērijās, kad sajūta, ka uz sejas tonna uzkrauta.
Par panesamību – lieliska, nekādu pretenziju, viss kā saka ražotājs. 

Vai es pirkšu pilno iepakojumu? Visticamāk, ka nē, es tomēr izvēlēšos un jau esmu izvēlējusies bezkrāsaino krēmu/fluīdu (apsolu, raksts būs), nevajag man to toni, kādas ir Jūsu domas, padalieties?

12 comments:

 1. Nav arī sajūta, ka izlīdzina sejas toni?

  AtbildētDzēst
 2. Godīgi, nav vairs (paldies Dievam) ko diži līdzināt, bet tādas sajūtas, ka seja vēl līdzenāka arī nav. Kaut gan es tagad skatos uz to roku bildēs, man ir neliels apsārtums, pēc krēma uzklāšanas tā kā mazāk sārts.

  AtbildētDzēst
 3. Es šo lietoju jau divas vasaras, patika, jo tiešām labi pasargā sejas ādu, vienīgi tas beidzas ļoti ātri.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tu ar viņu pamanījies iedegt vai nē?

   Dzēst
  2. pilnīgi nemaz :) biju tikpat balta, kā vasaras sākumā :)

   Dzēst
 4. Lietoju jau n-to pēc kārtas. Maniem pigmenta pleķiem citādi nevar. Ādas toni nedaudz uzlabo, nu nosegt jau neko daudz nenosedz, bet labāk izskatās gan. Godīgi sakot, man nedaudz uz vaigu galiem sūrst no šitā, tāpēc sāku apakšā smērēt arī nedaudz sejas krēmu. Spīdīgs ir gan, bet kopš atklāju pūderu burvību, problēma atrisinājās :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Atvaino par jautājumu, bet esi pirms tam pigmenta plankumus noņēmusi un tie atgriezušies, jebšu aizsargājies ar šo, lai plankumi atkal nerastos un tie nedodas? Man ļoti aktuāli, ņēmu pigmentus no virslūpas un baidos no vasaras! :)

   Dzēst
  2. Nepareizi ieliku atbildi - tā ir nākošā:))
   Gunita.

   Dzēst
 5. Taisīju ķīmiskos pīlingus Kolonnā - fufelis, mazāk nepalika. Kā parādījās Biodermai white objective sērija, izlietoju vienu nakts serumu, un pamatīgi noēda gaišāku(būs vēl jānopērk- dārgi gan(ap 20 Ls 30ml)), nu bet efektīvi vismaz man. Bet, protams, kā tik saulīti nedaudz noķer, tā paliek spilgtāki. Es pat ziemā visu laiku zieķēju šito Biodermas SPF50. Vasarā Bioderma SPF50+lietussargs :)). Caur šito Biodermu nenosauļojas nemaz, diemžēl to kārtu labāk ka biezāku uzziež un ja baigi garas stundas saulē, tad nu vajadzētu atkārtoti uzsmērēt. Nu vispār šitā ir cīņa ar vējdzirnavām, jo cēloni jau mēs nenovēršam (man tās varētu būt kontracept.tabletes ):)
  Gunita.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viss ir kārtībā, kāda starpība, kur ieliek, ja atbilde ir ārkārtīgi noderīga!

   Es tagad domāju, vai tik tas nav bijis naudas izspiešanas triks - ar ķīmiskiem aizvākt pigmentus, apriori zinot, ka tā ir mission impossible, jo tie atrodas daudz dziļāk nekā tika veikti pīlingi?

   Es savus virs lūpas aizvācu ar lāzeri, turklāt pietika ar vienu procedūru, es baidos no skābēm. Pastāv viedoklis, ka skābes padara ādu aizvien plānāku, labprāt dzirdētu Tavas domas šajā sakarā.

   Dzēst
  2. Man kursa veidā 4 reizes taisīja, un kaut arī āda jutīga, pat nelobījās. Tas Biodermas serums ir no 2 komponentēm, kapsula ar tīru C vitamīnu jāpieber pirms sāk lietot iepakojumu. Nu skābumiņš sanāk labais, no sākuma baigi kož, tad pēc brīža pāriet. Kad sāk ik dienu lietot, tad izlien bariem pumpiņas, kuras kaut kur nākotnei snaudušas, (no ķīmiskā man nebija nekā) un kādu mēnesi palietojot tiešām liekas, ka āda plāna kā zīdpapīrs paliek. Bet, tagad, kad vairs nelietoju, liekas, ka āda atkal ir normāla:)
   Gunita.

   Dzēst
  3. Gunita, bet viss, ir jāpiebremzē, skat, kāda saule! :)
   Vot, man ar tām pumpiņām bija no Lierac Night Peel, sāku smērēt vīram (izmēģinājuma trusītim), šim tas pats, abi izdomājām, ka neiesim līdz galam, a, vot, varbūt arī vajadzēja!

   Dzēst