trešdiena, 2013. gada 13. februāris

Meklējot asiņu laku.Piecas nagu lakas, lai atrastu iedomāto un iztēloto toni? Jā, to es varu. 


Vistuvāk manis meklētajai asins krāsai ir pietuvojies Ingas ieteiktais Spa Ritual Kiss the Cook. Un beidzot es sapratu, kas visās lakās bija ne tā - tām bija zilās krāsas bāze, bet tagad es zinu, ka man vajag brūno bāzi, tad būs īstais, meklējumus turpinu, šķiet ko tādu manīju Inglot.

Bet Kiss the Cook ir feina, silta sarkana laka, un jā, arī pēc asinīm. 

Un esmu beidzot iegādājusies Seche Vite, tiešām agrāk nedomāju un neticēju, ka šī virskārta ir tik, tik atšķirīga no pārējām, esmu sajūsmā, ceru, ka pudelītē tā nežūs tikpat ātri kā uz nagiem, kā tur ir, ko?


15 comments:

 1. Tieši gaidīju Tavu atsauksmi :)
  Nu labi, ka vismaz ir tuvu un palīdzēja saprast ideju :)
  Jā ar sarkanajiem ir grūti, it kā šķiet nu kas tad tur, sarkans ir sarkans, bet kad gribēju spilgti sarkanu, arī dabūju pasvīst. Jo ir vai nu ar rozā, oranžu, lillā, zilu vai kādu citu piesitienu, bet tīri sarkani sarkanu nemaz nav tik viegli atrast.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, turklāt bieži vien ir tas, ka pudelītē izskatās viens, bet realitātē ir kas cits, un ja veikalā nav testeru vai tas testeris ir gadsimtu vecs, ka tur vairs neko nevar saprast, tad meklēšana ievelkas.

   Dzēst
 2. Kur to Seche Vita var dabūt un pa kādām naudiņām?!
  Ne pa tēmai, bet zināšanai...bieži atverot tavu lapu nerāda komentārus un līdz ar to arī komentēšanas iespēju. Gandrīz katru reizi ir jāpārlādē lapa vismaz 3-5 reizes, lai tiktu pie komentāriem. Tas ar manu datoru, jebšu kādam vēl tā gadās?!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man tieši tāpat ar komentāriem

   Dzēst
  2. Seche Vite var dabūt feelunique.com, saprotu, ka brīvā tirdzniecībā pie mums nav gan. Cena bija 9.85 māciņas.

   Par komentiem, man tas pats, šitā veidne laikam vainīga, jo lifebytroya tas pats stāsts... laikam jāmaina tas dizains, bet man tas patīk! :(

   Dzēst
 3. Atbildes
  1. Tu tač nesen tikko nopirki un jau? :O Šķaidi ar kaut ko?

   Dzēst
  2. Sechei ir speciāls thineris , iesaku arī to , man pagājšā fast dry sabiezēja , kad pudelīte vel bija pusē :)

   Dzēst
  3. Meita, tas finneris ir iekš feelunique? Jāiet čekot. Domā parastais nederēs?

   Dzēst
  4. nešķaidu, nopirku Sally Hansen Insta Dri un priecājos :) Nav tik ātri žūstoša, bet nesacietē un notur par chanel lakas vismaz divas dienas. SV nagu lakas noturību nekādi neietekmēja.

   Dzēst
 4. Nais B-) Bet - ar ko tieši Seche virskārta ir atšķirīga no citām?
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. ielīdīšu pa vidu - ar to ka žūst tiešām ātri, pat uz slapjiem nagiem :)

   Dzēst
  2. Jā, jā, žūst zibenīgi un izžāvē visus nagu laku slāņus, vari cept kārtīgu pīrāgu no stiprinājuma, bondera, trīs slāņiem krāsa un viss izžūs acumirklī, turklāt pārkājums ir tāds feins, gēlīgs, līdzīgi kā Anny Gloss Gel, bet krietni vienkāršāks lietošanā.

   Dzēst