trešdiena, 2013. gada 20. februāris

Lush Mask of Magnaminty

Kā jau esmu teikusi, man patīk Lush svaigās maskas, šī maska ir kārtējas tam apstiprinājums. Kā no komentāriem uzzināju, ka šī nav svaigā maska, taču tik un tā man patīk.
Mask of Magnaminty ir domāta problemātiskai sejas un muguras ādai un ir, šķiet, pati lētākā no Lush svaigo masku klāsta  3.30Ls par 125g.Tā kā pat ar visām procedūrām no sava sejas ādas tipa nekur neaizbēgsi, tad lietoju masku dienās, kad seja T-zonā pastiprināti taukojas, ar to maska tiek galā izcili, āda nomierinās, kļūst tīrāka un svaigāka, bet nav sausa.

Par tikšanu galā ar pūtītēm es nevaru spriest, bet, skatoties pēc sastāva, kurā ir piparmētru eļļa, izsenis zināms antiseptiķis, es domāju, ka nekāda vaina nebūtu, kā arī naktssveces eļļa pilnīgi noteikti uzlabo ādas stāvokli un izskatu, bet baltie māli attīra.

 Šeit pie reizes arī sastāvs:

Patīk, ka uzklājot var just maskas iedarbību, jo piparmētru eļļa nedaudz kņudina, pluss ir arī tas, ka sažuvušu masku var noskrubēt no sejas bez lielās mazgāšanas, tāpat kā tas bija ar Lush Cupcake, kā arī forša piparmētu un vaniļas smarža - lietot masku ir patīkami.

Secinājums ir viens - svaigās maskas es turpināšu pirkt. Pie reizes arī pajautāšu, vai kāda ir sūtījusi kaut ko, īpaši svaigās maskas no Lush internetveikala? Kāda pieredze?

18 comments:

 1. Par muguru interesanti.
  Iespējams, ka pamēģināšu. Man diezgan slikta āda uz pleciem.

  AtbildētDzēst
 2. Šī nav no svaigu masku klāsta -- nav jātur ledusskapī, un derīguma termiņš arī ilgāks :)
  Bet pievienojos, man arī šī patīk, laika pat mīļākā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nopietni? Es Dominā jautāju: "Kas Jums ir no svaigām maskām?"
   Man no ledusskapja izvilka šo. Bet tas nekas, maska ir feina.

   Dzēst
 3. Nav, nav šī svaigā maska. :) Man Dzirnavu ielas Lush'ā to izņēma no parastā plaukta un ieteica, jo visas svaigās maskas bija beigušās. Šajā arī parabēns noslēpies, droši vien tas arī vainīgs pie tā, ka termiņš ilgāks.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Izlabošu rakstā! Es gan padomāju, ka beidzot sākuši likt parabēnus, lai ilgāk glabājas! :D

   Dzēst
 4. Man Cupcake ir mīļākā maska, dievinu to smaržu. Šobrīd gan tā nav man īsti piemērota, bet tik un tā ik pa laikam izmantoju :)
  No lush vēl ļoti patīk sausais šampūns tabletē, sejas tīrītaji - zaļais, Black angel, white angel, cietās smaržas - love un lust, ā un vēl sausais bronzieris ķermenim vasarai (nu tas tāds kā sviesta gabals ciets).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tie sejas tīrītāji arī man ārkārtīgi patīk. Sausos šampūnus gan neesmu meģinājusi, pārējo ar.

   Dzēst
 5. Bāc, es Lush veikalā eju jau trešo reizi un neko nenopērku, man ļoti traucē uzmācīgā apkalpošana, man patīk pašai izpētīt un visu apskatīties. Būs laikam jātaisa saraksts un jāiet! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Signe, jā, arī es vienmēr eju un man piedāvā izstāstīt-uzsmērēt-pastāstīt vēl par 30 produktiem, kurus man nevajag, es pieklājīgi atbildu, ka paldies, nē, es gribu izpētīt un noorientēties pati, ja vajadzēs, lūgšu palīdzību, un viss - nekādu problēmu.

   Dzēst
  2. Man tas pats, kas Signei. Un mani vēl tracina, ka skatās katru manu soli.

   Dzēst
  3. Elīn, es laikam paskatos ar tādu seju, ka visas uzreiz met līkumu! :D

   Dzēst
 6. Uh, kāda zaļa ķēpa:)
  Es tagad arī mēģinu vienu svaigo masku no Lush.
  Ja par apkalpošanu, es daru tāpat, pasaku, ka nevajag palīdzēt, izpētu visu, un tad, ja kas interesē sīkāk, jautāju. Vienmēr ir ļāvušas man tā izpildīties :)

  AtbildētDzēst
 7. Biju kādas 2x šo masku pirkusi, ļoti patika. Intereses pēc pasūtīju no iHerb saslavēto Queen Helene Mint Julep Masque, un, pārsteigums, man patika daudz labāk. Gan efektīvāka, gan konsistence patīkamāka.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Gan jau arī es kādu dienu saņemšos iHerb pasūtījumam, maskas nosaukumu pierakstu, paldies.

   Dzēst
  2. Man arī ir Queen Helen Mint Julep, arī labāk par šo patīk, bet vispār diez gan līdzīga, bet nu nav pārāk "zaļš" tas sastāvs, toties iepakojums milzīgs par to lēto cenu vēl pie tam :)

   Dzēst