trešdiena, 2013. gada 6. februāris

Kanebo Sensai Silky Purifying Cleansing OilBeidzot man ir izveidojies viedoklis par šo japāņu brīnumu un latvju modes lietu – attīrošo eļļu.


 Agrāk es domāju, ka ādu tīrīt ar eļļu ir absurds, bet, iepazīstoties ar divpakāpju ādas attīrīšanas sistēmu, pārliecinājos, ka viss ir kārtībā, japāņi nemuld. Ja Jūs nezināt, kas tā ir par sistēmu, izlasiet skaistumadienasgrāmatas rakstu, visu sapratīsiet.

Tātad eļļa, pirmā daļa no visas „padarīšanas”. Kā jau Sensai – skaistais stāsts par visdārgāko un visvērtīgāko koišimaru zīdu, kuram piemīt fantastiskas spējas reģenerēt, mitrināt, mīkstināt un darīt visu ko citu labu ādai, īpaši vērtīgām sastāvdaļām, kas atvērs poras, izšķīdinās visus dienas laikā sakrātos netīrumus un padarīs ādu īpaši tīru. Taču sastāvs kā sastāvs, nekā fantastiska neredzu, ar minerāleļļu pirmajā vietā – tas viss pa 36Ls, ja nemaldos.

Pats līdzeklis smaržo jauki, bet neuzkrītoši - mazliet pēc apelsīnu ziediem, mazliet pēc mandelēm. 

Eļļa ir aurspīdīga, pēc konsistences atgādina saldo krējumu, diezgan šķidra, tā kā nav ko rādīt.

Lietošana un efekts: lietoju vakaros un tur es nevaru piekasīties. Kosmētika ir noņemta, āda ir attīrīta (es taisu arī otro soli, bet ar cita ražotāja putiņām!), ūdensnoturīgā no acīm pazūd, seja ir gluda, sausuma sajūtas nav.

Kas mulsina? Sastāva un cenas attiecība. Ko teiksiet?

7 komentāri:

 1. Es teikšu, ka momentā noliktu atpakaļ plauktā. Principā nelietoju neko, kam sastāvā minerāleļļa.

  AtbildētDzēst
 2. Mjā, pāris pirmās pozīcijas sastāvā tiešām pārāk nerosina iegādāties.

  AtbildētDzēst
 3. bet šīm eļļām nemaz nekas cits sastāvā nemēdz būt :) tad ir jāskatās dabīgais gals. Es domāju nav vērts šo čupu ar naudu maksāt par Kanebo, var meklēt citas, lētākas alternatīvas, jo nu dien nekā unikāla šajā produktā nav un nevar būt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, nē, nē, es nemaz nesaku, ka produkts ir unikāls, bet sastāvā mēdz būt citas neminerālās eļļas - piemēram, vīnogu kauliņu, avokādo, mandeļu utt., vnk minerāleļļa ir pati pati lētākā alternatīva.

   Dzēst
 4. Ja nemaldos, MAC cleanse off oil ir bez minerāleļļas..

  AtbildētDzēst
 5. ir arī korejiešu, japāņu brendiem ar dabīgo sastāvu. Bet nevajag jau palikt galīgi trakiem ar minerāleļļu fobiju - tā eļļa uz sejas ir īsu brīdi, pie tam nomazgājas nost. Tad jau staigāt pa Rīgas centra ielām ir kaitīgāk - piesārņojums un tā :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, bet uzlūkojot cena/sastāvs attiecību nu ir škrobe, ir!

   Dzēst