sestdiena, 2013. gada 2. februāris

Colorama Metal Shock Shades Nr. 185.Aši parādīšu jauno Colorama Metal Shock Shades kolekcijas, šī ir kolekcija:Un šī ir mana nagu laku Nr. 185, ko vīrs dēvē par „zeļonka uz nagiem – tas ir kaut kas jauns, bērnībā to smērēja uz pumpām”, humorists, bļin! :D Nav viss tik primitīvi, atkarībā no apgaismojuma tā mēdz būt zilāka vai zaļāka.

Man ir arī citas šīs kolekcijas lakas, ko es biju nolēmusi nedēļas laikā sabildēt, bez maz vai par nožēlu, nagu laka noturējās tieši piecas darba dienas (!) un līdz ar to es speciāli nepārtaisīju manikīru un neko nebildēju. Es darīju visu, lai tā sāk lobīties – gāju uz baseinu, sēdēju pirtī, bet tā nepadevās, šodien skatos, ka viens nags beidzot ir nolobījies un tikšu pie jauna manikīra, skatīsimies vai citas būs tikpat noturīgas. 

Kura jau ir valkājusi šos metālus, tāpat bija ar noturību? 

7 komentāri:

 1. laka labi izskatās, pavasara periodam.
  vīrs humorists :)

  AtbildētDzēst
 2. Man izskats atgādina kaut ko saistībā ar nārām. Ļoti skaists tonis, bet diez vai es tādu valkātu- ar gaiši zilajām un zaļajām lakām joprojām nesaprotos, tomēr tonis ir tiešām skatienu piesaistošs, skaisti!:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sabīn, pareizi pateici, šī laka izskatās vienkārši pasakaini baseinā, peldēju un vislaik skatījos! :)

   Dzēst
 3. Atvaino, vīram 100% piekrītu.
  Atceros savus piedzīvojumus. Biju sīka, gribēju būt dāma un "nolakoju" nagus sev ar zeļonku.
  Tas ir subjektīvi, bet zilās, zaļās, melnās, pelēkās, tumši violetās nagu lakas mani neuzrunā. Tādi nagi man būs, kad nomiršu. :))

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viss kārtībā, es neapvainojos, arī manā bērnībā bija i zeļonka uz nagiem, i flomāsteri, i korektors, kad modē iegāja baltā nagu laka! :)

   Dzēst
 4. Pirmā doma, kas ienāca prātā, pamanot bildi, bija, ka nē, tādus sev nu gan negribētu, jo zeļonka. Sāku lasīt- manas asociācijas nebūt nav oriģinālas.

  AtbildētDzēst