trešdiena, 2013. gada 30. janvāris

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion VS Clarins Instant Light Eye Perfecting Base (00 tonis)Kopš zinu, kas ir acu ēnu bāze, ēnu uzklāšanu bez tās neiedomājos, kaut vai tādēļ, ka bāze pasargā mani no daudziem nepatīkamiem pārsteigumiem dienas laikā, krietni paildzina acu ēnu noturību un atvieglo uzklāšanu, kā arī vairs neesmu tik kategoriska pret to lietošanu ikdienā.

Ar Artdeco acu ēnu bāzi man nebija izdevies iedraudzēties, jo tā sažuva ātrāk nekā pienāca nākamās algas diena, tāpēc šoreiz rādu citus produktus. UD bāze nāca līdzi ēnu grāmatai, bet Clarins bāzi var nopirkt arī pie mums, cena ~17Ls par 2ml.


Mazajai UD bāzei iepakojumā ir ērts snīpis, kad nekas ārā vairs nenāk, var pārgriezt iepakojumu uz pusēm un izkasīt visu no sieniņām. Clarins’am ir ota, kas ir galīgi nepraktiska, jo kārtīgi izsmērēt bāzi uz acīm ar šo otas parodiju ir grūti, kā arī nevar ne redzēt, ne uzminēt, cik bāzes vēl palika iepakojumā.

Pats produkts:

UD – treknāka bāze, kas var nepatikt (un zinu, ka tā arī ir) taukainiem plakstiem, mani tagad vairs nav taukaini, tā kā viss ir ok, bez pretenzijām.
Clarins, savukārt, ir krietni sārtāka un sausākas tekstūras, taču to iestrādājot, sārts tonis nav manāms.

Acu ēnas uz abām bāzēm izskatās vienādas:

Noņemšana. Te UD bāze zaudē, jo pēc noņemšanas ēnas ir mazliet palikušas porās, bet ja ēnas būtu uzklātas uz plakstiņiem, tas nozīmētu tikai vienu – berzt kārtīgāk, kas manai ādai, īpaši ziemā, ārkārtīgi nepatīk.

Rezumējot, abas bāzes ir labas un cienīgas, abas tiek aktīvi lietotas, bet kad produkti beigsies, es, dzenoties pēc jauna, mēģināšu ko citu, tādēļ jautāju, kādas ir jūsu mīļākās acu ēnu bāzes?

20 comments:

 1. Mana mīļākā ir Palladi Herbal Eyeshadow Primer -- tai vienkārši nav nekādu trūkumu, tāpēc arī neko jaunu nemeklēju.

  AtbildētDzēst
 2. Man pagaidām nav tādas vismīļākās bāzes. Lietotas ir vairākas - gan Artdeco, gan Make Up Factory, gan Essence. Abas pirmās man patīk, tomēr teikt, ka neko citu pēc viņām nemēģināšu, tā nav. Kā nākamo, kad beigsies Meke Up Factory, gribu izmēģināt Too Faced bāzi.

  AtbildētDzēst
 3. salasījusies pozitīvās atsauksmes netā, šodien iegādājos NYX HD acu ēnu bāzi. Sola acu ēnu noturību līdz pusnaktij :), jāmēģina tad jau redzēs

  AtbildētDzēst
 4. Man ar Artdeco bāzi attiecības veidojās interesanti. Vispirms man to uzdāvināja un , jā, tā bija cieta, sakaltusi. Tā kā iepriekš tādu nebiju lietojusi, domāju, ka tas ir normāli, mēgināju lietot... Ok grūti klājās, bet sadzīvojām.
  Reiz veikalā intereses pēc pamēģināju to pašu bāzi- mīksta, krēmīga. Nopirku un to arī lietoju nu jau pusgadu. Man ļoti patīk, arī cena pieejama.

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es nopirku tādus starp mīkstu un sažuvušu, bet tā kā iepakojums bija ražotāja celofānā, tad es izslēdzu iespēju, ja kāds to jau vēris vaļā veikalā, tāpēc vairāk nepirkšu, tas laikam kā kuram trāpās!

   Dzēst
 5. Neesi MUFE bāzi mēģinājusi? man patīk, beigsies tā man dzīrumā,būs jāpērk jaunā

  AtbildētDzēst
 6. Mēģināju Tarte bāzi, bet kaut kā nespēju sadraudzēties. Laura Mercier ir laba. Bet visbiežāk izlīdzos ar noturīgajām krēmveida acu ēnām bāzes vietā..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tu liec krēmveida ēnas un tad virsū vēl ēnas, kuras gribi uz savām acīm, es pareizi sapratu?

   Dzēst
  2. Jā, saskatījos no dažiem Youtube guru, ka tāvar panākt spilgtāku efektu un pamēģināju - tiešām sanāk ok - ja gribas ko neitrālu, tad ņemu miesaskrāsas toni, jo plānoju ko košāku, tad apakšā arī ko košāku.. Es gan vēl nevaru lepoties ar pārāk milzīgu krāsu kolekciju, bet lēnām pie tā strādāju. :) MAC paint pot ir nākamais sarakstā. :)

   Dzēst
 7. Meitenes, paldies par idejām! Ko es darītu bez Jums?

  AtbildētDzēst
 8. Laikam jau ka Too Faced, bet vēl gribas NYX HD izmēģināt!

  AtbildētDzēst
 9. Man nav, un nekad nav bijusi tāda kārtīga acu ēnu bāze, es daru tā pat kā Una.

  Manas Nr.1 krēmveida ēnas ir MAC paint pot, krāsa Bare study. Un kaut arī man ļoti patīk maybeline color tatoo, tās diemžē pat nestāv klāt iepriekšminētajam MAC.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, bet es ar šo variantu nejūtos droši, kaut kā jau ir pierasts šitā, man psiholoģiski škiet, ka ēna+ēna ir pīrāgs, kaut gan patiesībā bāze+ēna tak ir tas pats, tarakāni galvā! :D

   Dzēst
 10. Ir gan Essence, gan NYX bāzes bijušas, nejutu nekādu atšķirību, līdz nenopirku Too Faced, glābj mani katru dienu! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Saki, ka nav vērts pirkt NYX bāzi? Man ļoti taukaina āda, tāpēc laikam derēs vienīgi MUFE, kas paredzēts bezmaz tikai skatuvei B-)
   _____
   E.

   Dzēst
 11. Es Art Deco ar izbrāķēju .. vairāk gadās tikt pie sliktām, kā pie labām burciņām... Es Jau kādu Laiku ar Lietoju MUFE un esmu sajūsmā!

  L.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Esmu redzējusi, ka Artdeco ir minerālā bāze tūbiņā, nez pie mums ir?

   Dzēst
 12. Mans bāžu wishlist ir papildinājies, paldies! :)

  AtbildētDzēst
 13. Man NYX HD bāze ļooti patīk! tā kas melnajā tūbiņā. Maniem taukainajiem plakstiņiem tur arī līdz pusnaktij un ilgāk :) baltā gan tikai pāris stundas tur...

  AtbildētDzēst