pirmdiena, 2013. gada 28. janvāris

Par komentāriem + Fragonard + Botiljoni

Izskatās, ka bloga vietne spēj "pieņemt" tikai 50 komentārus vienam rakstam, visus pārējos es redzu savā e-pastā, bet Jūs neredzat nekur...

Tādēļ meitenei, kas jautāja par Fragonard smaržām atbildu, ka diemžēl iepriecināt nevarēšu, jo visas ir vestas tieši no ekskursijām Fragonard rūpnīcā. Ja kāda zina citus veidus, kā iegūt šī ražotāja smaržas un kā ir ar pasūtījumu iekš Fragonard.com, mēs priecāsimies par Jūsu pieredzi!

Meitene, kas jautāja par botiljoniem, tie ir smuki arī uz kājas, reiferis ir ārpusē un auztaisāmais ar ādas pušķīti, atradu, tieši šis modelis Pirku Mola Danijā, jo kā sapratu, tur tikai arī ir Buffalo apavi, turklāt āda gan iekšpusē, gan ārpusē - kāja noteikti priecāsies.

9 komentāri:

 1. Kā var dabūt komentārus e-pastā? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Elīn, piedod, nezinu, tie man tur ir no paša sākuma. Tātad, gan jau ka iestatījumos.

   Dzēst
 2. Sūtījusi no fragonard.com, neesmu, bet nesen izpētīju, ka uz LV var pasūtīt, tā kā domāju nekādu problēmu nav ar sūtīšanu :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, rāda, ka piegādā, bet es nevaru atrast tās mazās smaržas zelta pudelītēs, tur ražotnē bija mežonīga izvēle un piegāde 25Eur.

   Dzēst
  2. ā, nē, atradu, bet piegādes cena ir iespaidīga.

   Dzēst
 3. tik maz komentārus uz 1 rakstu?
  labāk būtu kādu 100 :D

  AtbildētDzēst
 4. Iespraukshos ar savu jautaajumu. Vai var dabuut pazinjomu epastaa par atbildi uz savu komentaaru? Nu piem. "Juusu komentaaram pievieota jauna atbilde" Citaad, es aizmirstu kur un ko rakstiiju :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Iespraucies gan, bet es Tev diemžēl-diemžēl nevarēšu atbildēt! Es parasti šādos jautājumos vēršos pie Naktsmeitas! :)

   Dzēst