svētdiena, 2013. gada 13. janvāris

Maybelline Color Tattoo 24h acu ēnasMan arī ir jaunās Maybelline Color Tattoo 24h acu ēnas. Ir jau pietiekoši mēģinātas, tādēļ varu dalīties atsauksmēs. 


Sākšu ar graujošo: ēnas sit pušu Chanel Illusion d’ombre krēmveida acu ēnas, kurām viss bija labs, ja ne tā uzklāšana. Tāpēc ar šīm ēnām es baidījos, ka būs līdzīgi, taču nē – iedomājieties, uzklāju ar parasto EcoTools ēnu otu un viss sanāk perfekti, nekādu „deju ar zvaniņiem” – iztušējas kā vajag, krāsas savā starpā saplūst lieliski, esmu ļoooti apmierināta.
 
Tekstūra:
Krēms – gēls – želeja, kas nav ne pa biezu, ne pa šķidru, ne pa sausu, ceru, ka laika gaitā neizžūs, tās ir vienīgās manas bailes.

Uz acīm abi divi toņi, redziet, cik viegli es spēju iztušēt koši balto!

Runājot par noturību, bez bāzes dienas otrajā pusē ēnas kļūst blāvākas, taču krociņās nesalien un zem acīm arī nenoslīd. Ar bāzi turas – līdz nomazgā.

Noteikti jau esat mēģinājušas. Vai piekrītat manam viedoklim?
               

16 comments:

 1. Bronzīgais tonis dievīgs. Noteikti piekrītu, man ļoti patīk šīs ēnas. :)

  AtbildētDzēst
 2. šīs jau ir nopērkamas latvijā? un kādā cena viņas ir?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir, ir Latvijā, pašlaik pat saprotu, ka ir uz atlaidēm, bet precīzu cenu nemācēšu nosaukt.

   Dzēst
 3. Man arī ir pārītis (pagaidām) - ļoti patīk, it īpaši rozā zelts :) Ideāls variants steidzīgajiem, jo apakšā nav jāliek bāze - arī bez tās (vismaz man) ēnas turās visu dienu.

  AtbildētDzēst
 4. Tas bronzas super tonis. Tagad maksā uz akciju nedaudz virs 4 latiem. :)

  AtbildētDzēst
 5. Neesmu mēģinājusi, bet izjūtu spiedienu, jo visi par tām tik runā :) Piekritīšu meitenēm, ka bronzīgais izskatās ļoti šiki un tev ideāli piestāv.

  AtbildētDzēst
 6. Tiešām ļoti skaisti! Ko lai dara, nāksies iegādāties :)

  A.

  AtbildētDzēst
 7. neizžūs :) manējās man ir kau vairāk kā pusgadu un nav ne vainas :)

  AtbildētDzēst
 8. Es pievienojos par to, ka šis viennozīmīgi ir izdevies produkts, pati pirms laiciņa iegādāju tonī metalic pomagranat, laikam, esmu ļoti apmierināta.

  Vispār nesen aizomājos par maka-up industriju un sapratu, ka tā saucamais lētais "Drogu" gals, ir izdarījis baigo izrāvienu un daudziem produktiem ir pielīdzināma kvalitāte augstajiem plauktiem, taču cena ir krietni vien zemāka, tāpēc arī manas pašas kosmētikas plauktā vairāk sāk dominēt piem. Maybeline, Loreal, Bourjois u.c.

  Tas mani ļoti iepriecina!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Runājot par make-up industriju, tā tiešām ir, daudzi produkti ir ne tikai līdzvērtīgi, bet pat labāki nekā augstie plaukti, kā, piemēram, šis gadījums. Taču no otras puses un atgriežoties pie mūsu sarunas par nagu lakām, ar augsto un skaļo plauktu ir kaut kā feināk krāsoties nekā ar Drogu plauktu, vot kā tos tarakānus no savas galvas dabūt ārā?

   Dzēst
  2. nu beidz, tie ir feinie, labie skaistuma tarakāni..


   Dzēst
  3. Jā, bet bija laiks, kad es nesapratu, kā var nopirkt lūpeni pa ~30Ls, bija laiks, kad man to nemaz nevajadzēja, a tagad es bez tā nevaru. It kā no vienas puses ir labi, bet ja es aprobežotos ar mass market, viss manis kārotais mēnesī izmaksātu ~40Ls, nevis XXX kā tas ir tagad. Es runāju par to, ka man nevajadzētu vispār un es nesaprastu, priekš kam to vajag, nevis, ka kārojas, bet es sevi iegrožoju. Kgan no otras puses, a kam tad nauda ir domāta, vai ne? :)

   Dzēst
  4. tu esi sev lieliski atbildējusi - tu vari un gribi iegādāties premium kosmētiku, tāpēc tu to dari. Iespējams mainīsies tu, mainīsies tavas prioritātes - iespējams pietiks ar to, ko piedāvā pieejamākie brendi. Turpini vien sevi iepriecināt.

   Bet tici man uz pasaules ikviena sieviete - ja varētu krāsotu lūpas ar Chanel.. :-)

   Dzēst