trešdiena, 2013. gada 2. janvāris

Jaunā Maybelline tušā + informācija, kas palīdzēs pie tās tikt par velti!!!Jaunās tušas iznāk tik bieži, ka, varu saderēt, daudzas no tām Jūs nevarat pat paspēt pamēģināt. Taču raizēm nav pamata, jo es visu parādīšu (ha ha). 

Tātad, jaunā Maybelline tuša Rocket Volum’ Express, kuras uzdevums un sauklis ir „apjomīgākas skropstas raķetes ātrumā bez tušas kamoliņiem”. 


Ražotājs sola, ka tuša piešķirs līdz pat astoņām reizēm vairāk apjoma nekā klasiskā skropstu tuša, ko panāk ar jauno birstīti, kura tiešām atgādina raķeti – cieta bieza silikona pamatne ar daudziem maziem mīkstiem silikona sariņiem, kas ļauj pietuvoties skropstu pamatnei, bet neiebakstīt acī (jā, man tas ir pluss). Protams, birstīte vēl nav viss, jo arī tušas formula ir īpaša, kas prot padarīt skropstas biezākas, apvelkot tās kārtu pēc kārtas.
Uz acīm: 

Tā kā man ir bijusi iespēja notestēt visas Maybelline jaunās tušas, tad es pateikšu, ka ar šo skropstas ir tiešām biezas un skropstu galiņi ir „spicie”, nevis beidzas kā nošķelti. Es salīdzināju ar Falsies Feather look, kur skropstas sanāk vieglas kā spalviņas un Colossal Volume Smoky Eyes ar dūmakaini melnām garām un biezām skropstām. 

Otas salīdzināšanai, bet pašas skropstas varat salīdzināt, noklikšķinot uz katras tušas nosaukumu, ir interesanti salīdzināt.
 Tas šoreiz nav viss, jo Jums ir lieliska iespēja tikt pie šī foršā jaunuma par pliku velti gluži nē, bet...

5.janvārī plkst. 12.00 t/c Alfa pirmās 100 meitenes, kas apmeklēs Maybelline stendu (pie veikala Drogas), varēs apmainīt savu veco tušu pret jauno Volum’Express the Rocket, kas veikalos būs pieejama tikai no 10. janvāra.


Sestdien un svētdien 12.00-16.00 Maybelline stendā arī būs iespēja satikt Maybelline make-up mākslinieces, izmēģināt produktus un saņemt jaukas dāvaniņas.

Noteikti izmantojiet šo iespēju, bet bez panikas, bez panikas! :D

3 komentāri:

  1. http://velvetmimosa.blogspot.com/2012/09/maybelline-smokey-eyes.html man ļoti patīk, lietoju brūno toni:) būs jānotestē raķete:)

    AtbildētDzēst