sestdiena, 2013. gada 5. janvāris

Inglot – vilšanās manas pasaules mērogā. Kā tas var būt?Šoreiz es braucu jau ne izlūkos, bet ar konkrētu mērķi - iegādāties sejas paleti, ko ir ērti paņemt komandējumā - tātad, ar absolūti neitrālām krāsām, kas derētu itin visos gadījumos un itin pie visa apģērba. Īsti iecere nesanāca + esmu vīlusies kvalitātē. 

Iegādājos šādu paleti. Te ir vieta pūderim, vaigu sārtumam, taču šis nodalījums var pārtapt par diviem mazākiem nodalījumiem un vēl ir divas mazās nodaļas (ēnām). Vispirms, es ilgi domāju, vai birstošo produktu paletē ir vērts likt arī krēmveida konsīlera „ķobīti” , lūpukrāsu vai uzacu vasku, tomēr izdomāju, ka nē, pareizi vien bija, pūderis birst kā traks, neskatoties uz zīdainu tekstūru.


Tad, kas man sanāca (zaļš ir mans neprāta vājums).

Vispirms pūderis. Ilgi izvēlējos, jo ar gaišiem toņiem ir švaki (tagad esmu kļuvusi ļoti gaiša, lāzreprocedūras, ja atceraties). Izvēlējos, kā man likās, vispiemērotāko un tādu, kas veikala gaismās izskatījās uz mata kā mans MAC NC20, bet uz ielas dienas gaismā izvēlētais pūderis bija ļoti, ļoti tumšs, samainīju pret vēl gaišāku Nr.13, kas arī bija viens no gaišākiem piedāvājumā. Pirmā problēma – pūderis no pieskaršanās pat ar ļoti maigo MAC duofibru birst, paliek robi, gribēju parādīt, bet te sanāca šmuce – smagais vāks kaut kā sasvērās, pūderis nokrita, un re... (gaidu vīru ar medicīnisko spirtu, vismaz izveidošu pamācību, kā to labot).
 
Ar pūderi radās arī cita problēma, burtiski stundas laikā tas oksidējas pat tuvu acīm, kur āda man ir normāli-sausa, nedaudz vēlāk oksidējas pat uz kakla, iekrīt porās, par kuru esamību es pat nenojautu, jā, izskatās, ka man  uz kakla ir lielas poras, kur nu vēl ap degunu, tur ir krāteri. Cilvēks – mandarīns, ne ko pielikt, ne atņemt. 

Tālāk vaigu sārtums. Stundu nevarēju izvēlēties, jo likās, ka tie gaišie ir daudz par gaišu, bet tie tumšie atkal pa tumšu, un nekas, kas man derētu nebija, tādēļ izdomāju dalīt šo segmentu divām acu ēnām Nr. 467 – gaišās miesas krāsas viegli mirdzošas acu ēnas, kas derēs gan zem uzacīm, gan kā hailaiteris un acu ēnas Nr. 366 – „izrauj aci” aveņsārts, ko izmantošu kā vaigu sārtumu (vajag burtiski knapi pieskarties ar otu). Bet atkal neraža, vaigu spilgtais tonis uz manis arī oksidējas, pēc kāda laika es jau esmu cilvēks – mandarīns ar bietes dekoru.

Ievērtējam skaistumu: Pievērsiet uzmanību, cik skaista oranža krāsa, kas vienā vietā ir vairāk, citā mazāk, cik ļoti ir pasvītrojies tas, ka esmu šodien uzvilku brilles, un, protams tie vaigi - ruk ruk... Zilais asinsvads no lāzera, pēc nedēļas pazudīs, bet redziet, nekāda mājiena par maskēšanu... Un jā,dabīgo sejas ādas krāsu varat vērot uzreiz virs augšlūpas, iespaidīgi, ne?


Acu ēnām izvēlējos Rainbow ēnas Nr.112, kuras, kā bija manā sākotnējā plānā, ir matētas brūnīgi bēšīgas un derēs visam, bet nav noturīgas, pat uz bāzes nē, ir panda, gaišāko toni izmantoju uzacīm, bet pat uzacis man kļuva melnas ar skaidri redzamo dzeltenumu.

Taču ziniet, kas ir vēl trakāks par pandu – zaļā panda, ko es redzu pēc zaļā toņa uzklāšanas kad pagāja četras stundas...

Vienīgais lietojamais izrādījās pats gaišākais acu ēnu tonis. Viss pārējais izskatās tā, it kā šai paletei būtu pelnījusi stāvot kaut kur Rumbulā ceļa malā...

Praktiskais secinājums atkāpjoties no kvalitātes vai individuālās nepanesamības jautājuma: diemžēl veikala apgaismojums (pat īpašās lampas pie make-up stenda) nenormāli apēd krāsas, viss manis nopirktais dienas gaismā izrādījās krietni spilgtāks! Un tas neņemot vērā to, kā produkti reaģē ar manu ādu.

Jautājums vienkāršs – WTF? Ja ir tik daudz slavinošu atsauksmju?

P.S. Esmu iegādājusies arī lūpukrāsu, 3D spīdumu un vienu otu - tie gan man patīk.
Arī otu maks ir kvalitatīvs.

53 komentāri:

 1. oj, ēnas izskatās šausmīgi. Pie kam, man ir līdzīgi toņi, kuri tā neuzvedās..
  un arī Rainbow palete man ir un visas ēnas turas līdz es tos noņemu..
  Žēl ka tā.
  Pūderīši man vispār nepatīk, tāpēc uz to pusi pat neskatījos.. Un laikam ar neskatīšos pēc tavas atsauksmes.

  AtbildētDzēst
 2. Люб, я как раз после твоих отзывов на тени и купила, думала, будут красивые, отлично пигментированные, яркие тени, а тут такое, про пудру, да, ужас.

  AtbildētDzēst
 3. OMG!!!! Vakar biju iegājusi Inglot veikalā, bet neko sev neizvēlējos (neviena no pārdevējām tā arī nepienāca man klāt, abas nīgri rakstīja SMS, vai darīja ko tamlīdzīgu), pastaigāju kādas 10 minūtes, un tā arī aizgāju bez nekā. Saprotu, ka pati varēju palūgt pārdevējai man visu izrādīt un izstāstīt, bet tas pirmais iespaids noslāpēja šo vēlmi. Tagad vēl Tava atsauksme.... Pat vislētākās no ēnām uz manām acīm nav tā uzvedušās, mjā, diezgan dīvaini.... Un vēl pūderis, tiešām izskatās oranžs :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Par pārdevējām arī man visnegatīvākās atsauksmes. Tik neprofesionālas sen nebija nācies satikt. Uz maniem jautājumiem nespēja atbildēt, arī konsultēt krāsu toņa izvēlē ne. Cik sapratu, tad konsultante vienkārši neprata latviski, jo paskaidrot nespēja un drīzāk runāju es, viņa piebalsoja ar jā un nē. :)

   Dzēst
  2. Ilze, nedomāju, ka valodā tā vaina, konsultantes vienkārši nav profesionālas. Es runāju krieviski un mana pieredze - divas jaukas meitenes, ļoti smaidīgas, izpalīdzīgas, bet sajēgas par kosmētiku, toņiem u.tml. nav.

   Piemēram, nesaprot, kas ir "produkta finišs" - es saku, nu tas ir matēts, spīdīgs, puscaurspīdīgs, sedzošs, vidēji sedzošs, kāds? Viņas man: "Jā, jā", a ko tas "jā"? :D

   Tāpat arī nekāda orientēšanas par toņiem/apakštoņiem. Es tā ari neizdzirdēju atbildi, kādi pūderu toņi ir ar dzeltenu vai neitrālu apakštoni (veikala gaismā to nav iespējams saprast). Šis vispār viņām izraisīja izbrīnu.

   Pērkot sarkano lūpukrāsu arī skaidri teicu - piedāvāt bez oranžā pigmenta, bet tika atnests viss, kas ir sarkans.

   Katastrofāli trūkst zināšanu, tas gan! Kas ir izraisa nožēlu, jo tas tomēr ir profesionālās kosmētikas veikals...

   Dzēst
  3. Cik es saprotu tur tas meitenes ir konsultantes, nevis vizāžistes. Tāpēc arī nav sajēgas par kosmētiku. Un cik tas veikals ir atvērts? 3 nedēļas! Diez vai viņus sūtīja uz Polijas rūpnīcu vai ofisu lai tie iepazīstinās ar kosmētiku.. Pastrādās tur kādu laiku būs arī sajēga. diez vai ir meklētas profesionālās vizāžistes lai strādātu Inglot veikalā, tiem taču ir jāmaksā attiecīgi.. Visur ekonomē..

   Dzēst
  4. Arī fakts, bet no otras puses, vienmēr iegriežoties Mufe konultantes (?) vizāžistes (?) ir zinošas un droši var visu ko pastāstīt un ieteikt, turklāt, domāju, ka daudzas no meitenēm nav galīgi pirmo reizi ar pīpi uz jumta, noteikti kāda ir strādājusi BB izstādēs, vai ir kaut kā saistīta ar skaistumkopšanu. Par taupīšanu uz itin visu - piekritīšu, jo zinošākas būs pārdevējas, jo vairāk viņām jāmaksā, jo prece būs dārgāka.

   Dzēst
  5. cik es zinu, meitenes, kas MUFE strādā visas ir vizāžistes! Viņiem ir līmeņu apmācības, kas notiek Francijā, vismaz agrāk tā ir bijis. Visas meitenes, kas tur strādā, kaut reizi, bet bijušās MUFE skolā Francijā.. Un protams, MUFE rūpējas par saviem klientiem vairāk kā Inglot, bet cenas ar nav no zemākajiem..

   Dzēst
  6. nu iegrūduši savas meitenes, bez minimālām zināšanām vai interesi par kosmētiku , nekas jauns .

   šitā man ir škrobīga tēma , joprojām sūtu cv Drogām :D

   Dzēst
  7. Troya, tieši tā, bet es uzskatu, ka profesionālam veikalam ir nepieciešamas profesionālas pārdevējas, vai vismaz tādas, kas orientējas krāsās, toņos, apakštoņos, finišos u.tml.

   Dzēst
 4. Elīn, OMG un WTF ir vistrāpīgākie izteicieni! :D
  Jā, tikko nomazgāju seju kārtīgi ar eļļu, visa izlietne oranža.

  AtbildētDzēst
 5. Njā, pūdera tonis ir "burvīgs"!
  Par pūderiem, tonālajiem un vaigu sārtumiem neesmu īpaši neko lasījusi, bet ēnas visi nenormāli liela! Varbūt pamēģini ne sausā veidā viņas uzklāt, bet mitrā!?Citreiz mitrā uzklāšana glābj situāciju!Starp citu, matētās ēnas mēģināji?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aija, kad mana sirds beigs asiņot, es mēģināšu.

   Jap, man sanāca tā, ka zaļais ir tāds satīna, gaišais ir vairāk spīdīgs bet rainbow trijnieks ir matēts - ar tām tāds pats stāsts.

   Dzēst
  2. Nu ļoti žēl, ka tā sanāca! :( Kad atgūsies, pemeģini mitrā veidā uzklāt, varbūt tik tiešām kaut kā sadraudzēsies! :D

   Dzēst
  3. Aija, noteikti, jo zaļais man tiešām patīk, man uzreiz tik skaisti zilas acis! :)

   Dzēst
  4. Tev arī bez tā zaļā toņa ir ļoti skaisti zilas acis!)))

   Dzēst
 6. OMG, man nav ko teikt! Tik slavēta firma, bet re kā...
  Man dzīvē ne reizi nav nācies saskarties ar tādām acu ēnām. Kas notiek?
  Tādu naudu izgrūž un še - murgu pēcpusdiena Tev. :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es pieļauju, ka musm ar Inglot ir 100% nesaderība, bet es saskatu pozitīvo - ok, šoreiz 30Ls mīnusā, bet toties man vairs nav vēlmes iegādāties neko, izņemot otas un lūpenes no Inglot.

   Dzēst
 7. Šausmas! Neko tādu nebūtu gaidījusi no it kā cienījamas firmas...

  AtbildētDzēst
 8. PSC! Jūtu līdzi...
  Vai rakstīsi sūdzību vai ko tamlīdzīgu?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Domāju, ka nē, jo pieļauju domu, ka jebkurš produkts var kādam nederēt, man kaut kā šajā gadījumā patrāpījās 100% nesaderība. Es zinu, piemēram, ka daži tonālie mēdz oksidēties, kļūstot par toni tumšāki, bet ne jau šādi..., tomēr tā ir individuālā nesaderība, manuprāt.

   Es pēc kāda laika mēģināšu vēlreiz, nu ja arī tad būs tas pats, tad atdošu paleti (vismaz tukšo) kādai, kurai Inglot der, jo, kā jau te minējām, pozitīvo atsauksmju ir ļoti daudz.

   Dzēst
 9. Zaļā panda izskatās diezgan dramatiski. :D
  Es tieši taisījos kaut ko nopirkt, tik daudz labu atsauksmju, būs vēl kādu brīdi jāapdomā! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Signe, tā kā tur ir normālas testēšanas īpašības, es uzklātu uz acīm un pastaigātu, tad arī atbilde izkristalizētos.

   Dzēst
 10. pāris mēnešus atpakaļ BB izstādē nopirku inglot freedom paleti 10 ēnām, pigments labs, bet ļoti birst, un pat uz manas ekstra sausās ādas uz plakstiņa dienas beigās visi toņi sakrokojas un kaut kur pazūd, citu firmu acu ēnas man daudz labāk turas, un NEKAD neslāņojas. jocīgi.
  man sāk likties, ka inglot sūta Latvijai kreisos produktus, tāpat kā tas notiek ar visiem drogu produktiem; tās,kuras padzīvojušas rietumu valstīs, noteikti man piekritīs, ka Latvijā ir pilnīgi citi produkti (sākot no matu krāsām, dekoratīvās kosmētikas, veļas pulveriem utt) ar sastāvu, kuru bail lasīt. nu tik bēdīgi!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kas to lai zin. Par produktiem daļēji jāpiekrīt, lietoju daudz ko, kas speciāli vests no Vācijas (veļas pulveri, kafija u.tml.), sit mani nost, bet atšķirība ir.

   Par dekoratīvo kosmētiku nezinu, iespējams "drogu klāsts", par luksus precēm īsti negribu piekrist, atšķirības starp kosmētiku, kas pirkta Norvēģijā, tev, vai kur citur pasaulē nav.

   Dzēst
  2. starp citu,jā,tā ir,ka uz latviju sūta kreisos produktus. mamma stāstīja šito,ka esot kaut kur lasījusi, un es tam noteikti piekrītu.

   Dzēst
 11. Šādu skatu ar Inglot redzu otro reizi mūžā :/ Pirmā reize bija, kad vienai no manām simts modelēm Inglot ēnas nederēja, bira un smērējās - dari, ko gribi. Loģiski es to nevarēju izskaidrot ne toreiz, ne tagad - jo ar Inglot ēnām strādaju daudz, un pati lietoju katru dienu - turas labi un ilgi, nebirst un ir ļoti pigmentētas. Droši vien kaut kāda individuāla nesaderība. Googlēt nemēģināji?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Acīmredzot, ka mēs neesam savienojamas ar Inglot. Es mēģināju guglēt, viss, ko esmu atradusi no negatīvām atsauksmēm ir tas, ka pūderis tiešām ir trausls, bet kāpēc tā oksidējas, meklēšu vēl.

   Dzēst
 12. Hmm ēnas pagaidām esmu tikai swatčos pamēģinājusi, tagad būs bail mēģināt iet ar viņām uz ielas :D
  Bet nagu laka gan man ir iepatikusies ļoti, jau štukoju vēl kādu toni iepirkt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, es nagu lakas izmēģināju uz diviem nagiem, patika gan, būs kāda jānopērk.
   Ieva, domāju nav pamats bailēm - izlasi Rose Luxembourg komentāru, tā būs laikam kaut kāda reta individuālā nesaderība.

   Dzēst
  2. man te tāds ne pa tēmai jautājums,bet kāpēc,kad ņemu ievas profilu (kā jaunā cilnē) man uzmet,ka profils nav pieejams?

   Dzēst
  3. Hm, nezinu, kāpēc tā, man arī tagad ir tā! Hm, hm, hm!

   Dzēst
  4. manuprāt, tā ir google + vaina

   Dzēst
  5. Tā visnotaļ ir Ievas pašas vaina, jo viņas profils nekad nav bijis pieejams, Droši vien kkas settingos.

   Dzēst
  6. paldies, dāmas. Kļūda labota ;)

   Dzēst
  7. jaaaa,tagad viss ir! :))

   Dzēst
  8. Nu re, problēma novērsta. Visām paldies. :)

   Dzēst
 13. Kurs tev cipars zaļajām ēnām ? Man pirmā doma ir, ka brāķis vai pat viltojums . šausmīgi jau ir tā domat, bet kā citādi izskaidrot ? . Nu nevarētu tak šitā atšķirties kvalitātē . varbūt tevis pašas organisma ķīmiskais fons kaut kā reaģē ? uzkrāso draudzeni vai vīrieti ( :p) , ietestē .

  Būtu mēs civilizētāka valsts, varētu stiept atpakaļ uz veikalu..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Zaļās ēnas ir nr. 611. Es nedomāju, ka brāķis, jo tad visi manis nopirktie būtu brāķi, brūnā varavīksne arī ne s.da neturas, tas ir organisms, būs kādu jāuzkrāso!

   Dzēst
  2. "Būtu mēs civilizētāka valsts, varētu stiept atpakaļ uz veikalu.."

   Ja nav slinkums ņemties ar viņiem, tad to var darīt un izcīnīt savu taisnību.

   Dzēst
  3. Marta, tajā laikā, ko es ar viņiem kasīšos es nopelnīšu vairāk, nekā šī palete man izmaksāja + nervi. Varbūt nav īsti pareiza nostāja, bet, ai, negribu kasīties.

   Dzēst
 14. man Inglot ēnas arī birst nost pat ar Urban Decay bāzi

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Urban decay bāze man pati lien nost bez jebkādam ēnām :)

   Dzēst
  2. Šīs bildes arī tapa ar UD bāzi, bez - man bail iedomāties! :D

   Naktsmeit, man gan UD labi turas!

   Dzēst
 15. Sestdien arī es pirmo reizi apmeklēju INGLOT, jāsaka, ka mana pieredze bija visai laba. Jā, meitenes jaukas, bet sajēgas nebija, bet man tas netraucēja, jo zināju ko gribu un uz to arī gāju. Iegādājos paleti, ar četrām vietām priekš ēnām, pagaidām nopirku veien 2, jo tikai tās piesaistīja manu aci. Par kvalitāti arī nevaru sūdzēties, tāpēc lasot Tevis rakstīto esmu šokā.

  Ļoti žēl, ka Tev tāda pieredze, varu iedomāties, kā visu prieku sabojāja.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Protams, ka sabojāja, bet es mācos redzēt poztīvo - acīmredzamais ietaupījums, nu tāpat kā Tev ar Chanel Beige.

   Dzēst
 16. drausmīga zaļā panda :) Bet tiešam var būt individuāla nesaderība Tev ar Inglot

  AtbildētDzēst
 17. Uhh, es smējos līdz asarām par tavu nesaderību- bet jāsaka, ka diezgan šaušalīgi... Un nedomāju, ka labprātīgi sevi par biedēkli taisīji. Man Līdz šim nekādu nekādu problēmu ar Inglot Nav bijis. Man ir kādas 7 vai 8 birtošās ēnas, lūpukrāsu palete un tagad vēl izstādē nopirku vaigu sārtumu, kurš ļoti patīk un ietoju gandrīz katru dienu :) To es pat vēlos iekļaut savā 2012 Make up produktu topā.. Njā tā jau ir ar to dekoratīvo.. . kas vienam der, tas otram it nemaz nē :(

  AtbildētDzēst
 18. Man ir vaigu sārtums un konsīleris un abi ir lieliski :) tev, laikam, nepaveicās :(

  AtbildētDzēst
 19. Kāda bija konkrēti šīs paletes cena?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Katru vienību var nopirkt atsevišķi, bet par cenām - vairs neatceros.

   Dzēst
 20. Vecs raksts bet tomēr gribu piebilst . Tāda vieda acu ēnas var glābt acu ēnu bāze . Un tonālo ari var glābt nopērkot to tas pašas sērijas pašu gaišāko toni un jaukt kopā ,derēs gan ziemas periodos gan vasarā , jo pati varēsiet kontrolēt gaišāku vai tukšāku . Vaigu sārtumu gan laikam nekā nevar glābt , jums iespējams ir sejā dabīgā krasa sarkanais (varētu ta but ?) pec bildes vismaz man izskatās , sarkanumu ar zaļo korektoru var nomaskēt . Lai veicas . Man no Inglot personīgi patīk tikai pigmenti , man pašai ir acu ēnu palete , un viņa ir diezgan pasmaga ,lai viņu visu laiku nēsātu līdzi .

  AtbildētDzēst