pirmdiena, 2013. gada 28. janvāris

Guerlain La Petite Robe Noire EDTKā gan es varēju nepirkt Guerlain nama jauno aromātu pēc tādas mīlestības un veiksmes, kas man izveidojās ar Shalimar Parfum Initial. Kaut gan atsauksmes internetā bija graujošas – sākot ar to, ka tā ir izdabāšana neizglītotam patērētājam un modes nama nolaišanās līdz zemākajam punktam, beidzot ar to, ka tas ir ķiršu ievārījums, pie kura lips katra piretīlidojoša muša. Tas bija teikts par EDT versiju ar Noire „e” burtu beigās, citas versijas, kas laikam pie mums vēl nav, nav tik nopeltas.


Protams, par gaumēm nestrīdas, bet tas bija ļoti skarbi. Tā kā ķirši ir manas mīļākās ogas, tad iegādājos šo aromātu un nožēlojusi neesmu. Jā, tas nav klasisks austrumu-ziedu aromāts, pie kuriem mani velk, taču šīs ir ogas un salds svaigums, kas ceļ garastāvokli un uzbur pavasari, pat ja aiz loga ir apmācies un ļoti ass vējš.

Uz sevis es jūtu tumšos saldos ķiršus un svaigumu, kāds parasti ir žāvējot tīro veļu ārā, un mazliet apelsīna, tādēļ arī aromāts man visvairāk asociējas ar vienkāršu zīda kreklu, nevis ar mazo melno kleitu, kaut gan abi apģērbi ir tik universāli, ka arī derēs jebkādai dzīves situācijai, tāpat kā der šis aromāts. Vienai tas var būt vakara aromāts, otrai tas būs vasaras pludmales aromāts, es to redzu ikdienā. 

Saskaņā ar ražotāja informāciju, tas ir ziedu-augļu grupas aromāts. Tā augšējās notīs ir jasmīns, roze un zaļumi. Sirds notis ir ķirši apelsīnu ziedi un zaļais ābols. Bāzes notis – pačūlija, baltā ambra, baltais muskuss.

Vai jau esat mēģinājušas šīs smaržas, kā patika? Vēl mani interesē, vai uz Valentīndienu pie mums parādīsies jaunais Guerlain Eau de Lingerie?

16 comments:

 1. Patika smaržu reklāma, būšu veikalā, tad pasmaržošu vēlreiz. Varbūt mana smaržu uztvere ir mainījusies. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Elīn, Tev tās likās par smagu?

   Dzēst
  2. Jā. Tagad padomājit, ka tomēr smaržoju EDP.

   Dzēst
  3. Man arī šīs smaržas ieptikās ...uz vasaru varētu būt labas

   Dzēst
  4. Jā, Lita, kas svarīgi, tās neapgrūtina citu degunus ar smagumu!

   Dzēst
 2. Pirmajā reizē smaržojot iepatikās, bet, kad otro reizi gāju ostīt nopietnāk, tad vairs negāja pie sirds...aizgāju mājās bešā!
  Varbūt pēc laiciņa vēlreiz mēģināšu!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ļoti patīk kā tās smaržo ieejot no ielas siltās telpās, mēģini vēlreiz, bet, galu galā, viss nevar patikt visiem! :)

   Dzēst
 3. Vai šis varētu būt kaut kas uz Lolitas Lempickas un uz Loverdose pusi?
  Arī ķirši, citrusi...

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, nē, abi Tevis nosauktie ir "gourmand" aromāti, ar stipri sajūtamām ēdamām notīm, šīs noteikti tādas nav. It kā viens un tas pats, bet atšķirīgs.

   Dzēst
 4. Man tas tīri labi patika, bet pie mums to gan nepirkšu, sūtīšu no ārzemēm..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ļub, kur Tu visu sūti, padalies, kurš ir tas veikals, kuram i prece atnāk, i laicīgi, esmu tikai iesācējs online shoppingā, priecāšos par ieteikumiem!

   Dzēst
  2. premium zīmolus sūtu no feelunique.com. Vienmēr atnāk pie mums pēc nedēļas vai 10 dienām, tagad jaunā pavasara kolekcija viņiem ir! Un ik pēc laika ir atlaides produktu grupām. Dzimšanas dienā man iedeva atlaidi 5 mārciņās!
   Urban Decay sūtīšu no hqhair.com.
   Ar lookfantastic.com man ir nelielas problēmas. Viņiem ir ļoti gļukainā mājas lapa..

   Dzēst
  3. Liels paldies! Es tagad esmu pasūtījusi no feelunique nagu laku (pirmais mēģinājums, tāpēc tikai nagu laka), skatīsimies, uzzināju no axeoxe.com par jauniem ierobežojumuem nagu laku sūtīšanā no UK, sāku uztraukties, uzrakstīju viņiem, ļoti operatīvi atbildēja, ka esot nosūtījuši, atgriezts nav, lai gaidu.

   Man vispār diezgan lielas bailes par paciņu nozušanu!

   Dzēst
  4. Feelunique ir vairākās noliktavas Eiropā, sūtīts man arī no Čehijas. Neviena no paciņām nav vēl pazudusi. es domāju ka nebūs problēmas, ja pazudis, vai atgriezis naudu, vai nu sūtīs vēlreiz.

   Dzēst
  5. Liels paldies, Tu mani iedrošini!

   Dzēst
 5. Jaunu smaržu iegādes brīdī nevarēju izlemt starp šīm un vel pāris smaržām. Izvēlējos citas un darīju pareizi, jo tagad uz saldākām smaržām vairs nevelk. Ja iepriekš man šīs likās ideālas, tad tagad šķiet mazliet par saldu (bet tāpat patīkami saldenas).

  AtbildētDzēst