trešdiena, 2013. gada 16. janvāris

Čūsku nagiŠodien atrādīšu Jums L’oreal nagu uzlīmes. Jaunais gads jau klāt, taču daļa grezno uzlīmju palika, tādēļ izdomāju apvienot tās ikdienas manikīrā un tēlā. 


Duets šāds: uzlīmes + Orly Prince Charming + liels zelta krāsas clutch ar čūskas rakstu + apjomīga adīta kleita, lai neizskatītos pārāk grezni.

Runājot par pašām uzlīmēm un to kvalitāti, ražotājs sola noturīgu līdz pat desmit dienām, tūlītēju saķeri ar nagu un nekļūdīgu manikīru. Kļūdu tiešām nebūs, ja nagu uzlīmes der pēc nagu formas un izmēra, taču skatoties uz maniem maziem šauriem nadziņiem – mazajam pirkstam man neder neviena uzlīme, bet „platais gals” ir tik plats, ka neder pat kāju nagiem, bet griežot ir lielas iespējas kļūdīties ar formu. 

Otrs: noturība. Tā būs tiešām laba, ja sanāks labi novīlēt brīvo maliņu. Uzlīmes ir ar lielu reljefu, tādēļ, ja tieši naga maliņā trāpīsies biezā kārta, novīlēt to skaisti, lai nekas neatlīmējas un neizkustas, ir grūti.

Ja visi nosacījumi ir izpildīti, tad uzlīmes tur i baseinu, i pirti, i visu ko. Kopumā produkts man patīk, bet es gribētu, lai uzlīmes ir vēl plānākas, tad vispār nebūtu pretenziju.

Paldies Elīnai par to, ka iepazīstināja mani ar šīm uzlīmēm!

Kā patīk? Vai esat mēģinājušas šāda tipa nagu uzlīmes?

6 komentāri:

 1. Manīju šīs veikalā. Dikti feinas nagu uzlīmītes:)

  AtbildētDzēst
 2. Tas tiesa, ja šīs uzlīmes būtu mazāk grubuļainas, būtu krietni vieglāk tās gan uzklāt, gan nēsāt.

  AtbildētDzēst
 3. Izskatās tiešām eleganti un smuki! :)

  AtbildētDzēst
 4. Man ir tieši šīs. Uzlīmēju 30.12, nostaigāju līdz 5.1. Pilnīgi nekādu nodiluma pēdu, būtu varējusi nēsāt vēl ilgi, bet apnika!
  Vienīgais, kas tagad attur no turpmākas uzlīmju lietošanas-noņemot tās (es saudzīgi noplēsu), man tika bojāta naga virsma- izveidojās tāda kā plaisa, nezinu, kā citādi to aprakstīt.
  (man, starpcitu, bija uz tiem pašiem nagiem, uz kuriem Tev :) )

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man vienam nagam nevis plaisa, bet var redzēt, ka pats pats augšējais naga slānītis vienā vietā nost - tāda kā plēvīte. Līme ir spēcīga!

   Dzēst