svētdiena, 2012. gada 2. decembris

Vakara meikaps.Atceros, bija tāds lūgums, tad izdomāju pie izdevības parādīt. Nekas īpašs, vakar bija meiteņu tusiņš ar dziedātāju, vēderdejotājām un, jā, vīriešu striptīzu, nu taču nevar vīriešu striptīzu iet skatīties pašai izskatoties „kaut kā”.

Izsūdzēju Naktsmeitai savu bēdu, ka UD ēnu grāmatu pavisam neizmantoju, tātad, iespējams, vēlos tikt no tās vaļā. Viedā Naktsmeita bilda, ka ir diezgan neapdomīgi atbrīvoties no kolekcionāru eksemplāra un tāpēc vakaram par godu, beidzot es atkal liku lietā šo paleti, pie reizes kārtīgi paplosoties ar MAC otām, strādā tās, ko tur runāt!

Visi izmantotie produkti un otas:


Acu iekšējos kaktiņos izmantoju rūsganas bronzas toni Baked, ārējos kaktiņos – Hijack un zem uzacīm liego un ne pārāk spīdīgo Skimp. Lai padarītu visu izteiksmīgāku, lietoju Maybelline laineri gar augšējo skropstu augšanas līniju. 

Manuprāt, kombinācija tīri labi izcēla zilo acu krāsu un harmonēja ar rūsgani dzelteno krekliņu. + tuša, kas izturēs visu – Kanebo Sensai 38°, uzacīm - Artdeco Eye Brow Filler. 

Zem acīm MAC Mineralize konsīleris – vēl neesmu Jums atrādījusi, bet rezultāts ir skaists (makro režīms acu bildē), vai ne?


Grima pamatam izmantoju paraudziņu no Rouge Bunny Rouge ar matējošo bāzi – ļoti interesantas konsistences produkts, plastisks, bet uz sejas neatstāj silikona kārtiņas sajūtu. Tonālo mitrinātāju arī no Rouge Bunny Rouge tonī Quercus, kārtējais interesantais produkts - biezas konsistences, taču uz sejas ādas burtiski pazūd, lieliski izlīdzinot ādas toni. Protams, ja man ir jaunie meteorīti, kā es varu tos neizmantot? (Drīzumā lasiet par tiem). Uz lūpām siltā toņa nude Dior AddictExtreme tonī Silhouette.

Reljefam – Collistar Bronzeris, ar MAC duofibru sanāk dabīgāks variants nekā ar citu otu.

Koptēls sanāca šāds:


Vai Jūs kaut kā īpaši domājiet par meikapu meiteņu ballītē? Vai tas nav svarīgi? Kāpēc?

8 komentāri:

 1. Man uz vecmeitu ballīti bija dūmakainās acis. Māsīca smuki nokrāsoja. Man liekas, ka ir baigi forši, ja īpašiem gadījumiem izvēlas īpašu make up.
  Uz JG man ir doma pielīmēt skropstas un uztaisīt baigo "sparkle" meikapu :)
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man dūmakainas acis bija uz Tallinas deju konkursu.
   Pareizi ir, tāpat kā īpašos gadījumos ir īpašas drēbes, tad arī meikapam ir jābūt īpašam, paldies par atgādinājumu, jāsāk domāt ko ķellēt uz JG! :)

   Dzēst
 2. Līdz ko padomā kāds svarīgāks/oficiāls pasākums tā jau laikus līdz pēdējais detaļai plānoju savu grimu. Grims, tāpat kā apģērbs ir jāpieskaņo pasākumam, bet jūtu, ka mūsdienās to bieži piemirst. :)
  Skaists iznākums!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai arī uztver pārāk-pārāk, piemēram, viesnīcā pie brokastu galda ar vakara grimu iziet, man pat vīrs pajautāja, vai tas ir no vakardienas, vai kā meitenei saglabājies! :D

   Dzēst
 3. Man ļoti patīk kā Tu krāsojies, bet frizūra gan man atgādina dakteri Eliju no E ielas.
  http://www.acountrypractice.com/Photos/Cast/pcook1.jpg
  Tu vari labāk, jo profila bilde ir izcila!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par komplimentu un paldies par nekomplimentu, Tu pacēli tēmu! :)

   Dzēst