ceturtdiena, 2012. gada 6. decembris

IPL jeb bailēm lielas acis + dāvana no dakteres + atlaides no Bioderma 25%Tā diena ir pienākusi, šodien biju uz procedūru. Protams, man taču nepietika ar to, ko ārste stāstīja, man vajadzēja uzrakt atsauksmes, kas procedūru raksturo kā TIK sāpīgu kā gludekļa, lokšķēru vai elektrodu pielikšana pie sejas pareizināts ar 30, jo jāapstrādā taču visa seja. 


Manas izbijušās acis netika nepamanītas. Ārste ar medmāsiņu ilgi smējās par šo aprakstu un teica, ka pajautās man, vai šādi sāpēja pēc procedūras. Atbildēju, lai viņas vien iedomājas, ko man maksāja pēc šādām atsauksmēm ierasties uz procedūru. Pasmējāmies, manu seju noslaucīja no kosmētikas paliekām, uzlika gēlu, tādu, ko lieto pie US un spīdzināšana varēja sākties. 

Kā bija patiesībā? Kārtējo reizi: priekš kam bija lasīt tādas dumjības? Jā, procedūra nebija patīkama, lāzerterapija nav gluži ķiršu kūkas ēšana uz dīvāna, bet lokšķēres pie sejas arī nebija. Jutu durstošus impulsus, redzēju gaismas zibšņus, āda procesa laikā tika atvēsināta, tāpēc nepatīkamas sajūtas bija samazinātas līdz minimumam. Vairāk sāpēja bojātās ādas laukumi, tā man ir piere un rajons ap nāsīm, tad sejas muskuļi nedaudz sarāvās, taču, atkal, viss bija absolūti paciešami. Procedūras beigās uzlika patīkamu krēmu un pamasēja seju.

Kā āda jūtas pēc? Tieši tā kā man teica Dr. Jaceviča: „It kā būtu pārsauļojusies”. Tā tas arī ir. Pašlaik pēc procedūras pagājušas 4 stundas, ādu nedaudz velk, bet nepatīkamu sajūtu nav, turpmākās dienās sola ādas lobīšanos īpaši bojātās ādas laukumos, gaidīšu. 

Secinājums: Pirms procedūras gatavojos runai ar ārsti, ka skaistuma dēļ šādu sāpju cenu neesmu gatava maksāt, taču pēc tās veikšanas, esmu pierakstījusies un nākamo, esmu apņēmības pilna kursu turpināt. Tā kā par rezultātiem noteikti ziņošu.

Par savu gribasspēku ierasties dabūju balvu – Avene termālo ūdeni, forši, kad ārsts dāvina dāvanu!

P.S. Un vēl viens patīkams pārsteigums – VC4 Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikā Bioderma kosmētikai ir 25% atlaide līdz decembra beigām, nenokavē! Nopirku lielo ūdeni un Sensibio Light krēmu, ko daktere ieteica paralēli DS+ krēmam. 18 comments:

 1. Biodermai atlaide ir arī Ģimenes aptiekā vai kā jau viņu tur tagad sauc. Pati tiklīdz ieraudzīju, tā iepirku krājumus. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aha, paldies! Es tieši gribēju pirms laika pirkt Light krēmu, bet nodomāju, nav atlaižu - nepirkšu, un še tev, mani ir izdzirdējuši. :)

   Dzēst
  2. Izskatās, ka Biodermai tagad atlaides ir visur, jo arī Euro Aptiekā ir 25% atlaide.

   ladure.e

   Dzēst
  3. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


   Dzēst
 2. Ik pēc laika Biodermai atlaide ir visur. Arī papildināšu savus Bioderma krājumus šomēness

  AtbildētDzēst
 3. Malacis, ka saņēmies! Gaidu ar nepacietību kādi būs rezultāti pēc kursa iziešanas. Cik procedūras Tev aptuveni būs jāiziet, lai sasniegtu vēlabo rezultātu, un kad būs atkārtota?

  Klau, ar ko atšķiras Biodermas zilais ūdentiņš no caurspīdīgā darbībā?

  Avene termālais ūdesns ir vienkārši dievīgs, tā nu ir viena lieta, kas manā plauktā vienmēr būs! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Marta! Nākamā procedūra uzreiz pēc jaunā gada - 3. janvārī. Domājams, ka ar 4-6 būs gana, bet tas atkal ir individuāli, skatīsies, cik labi būs atjaunojusies āda pēc pirmās procedūras.

   Tas nav zilais ūdens, tas tas pats Sebium H2O, vnk puslitra tilpumā tas izskatās zils, tāpat kā ūdens baseinā zils, bet krānā nē! :)

   Jā, jā, es vakar braucu no procedūras, sēdēju mašīnā, smidzinājos un kaifoju! :)

   Dzēst
  2. P.S. Par to procedūru daudzumu, nu, liekot roku uz sirds, es domāju lielu lomu nospēlē klienta maksātspēja - ir nauda, tev piedāvās vēl to un šito un tad vēl kko savādāku, galvenais pašai zināt, kad apstāties.

   Dzēst
 4. Nē, tas bija domāts tā, ka ir tas ūdens ar zilu/zaļu vāku un ar rozā, viens taukainai ādai, viens jūtīgai, es parasti ņemu to jūtīgai kaut arī man ir taukaina, jo ar to var noņemt arī acu make-up. Tā nu es domāju, vai zilaiz/zaļais arī dara to pašu, vai tas ir savādāks darbībā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ai, es totāla muļķe! :D
   Es šodien vēl ieraudzīju ūdeni degidratētai ādai ar zilu vāku, es nezinu ar ko dizi atšķiras, manuprāt, pavisam mazlietiņ, jo arī ar zaļo ūdeni, kas ir domāts taukainai ādai, ārste man pilnīgi droši atļāva lietot acu kosmētikas noņemšanai.

   Dzēst
  2. Jā, to es arī redzēju, būs laikam jāpaņem no katra pats mazākais iepakojums un jānotestē.

   Dzēst
  3. Kaut gan, gan jau tas ir visparastākais mārketings.

   Dzēst
  4. Notiekti ja kaut kas mainīts, tad minimāli, kādas sastāvdaļas vietām, bet uz tiem mg tīrās vielas tas neko neizsaka.

   Dzēst
 5. Hmm, mani esi ieintriģējusi ne pa jokam ar šo procedūru!Vēl skatīšos, un varbūt pēc jaunā gada ar saņemšos...
  Visvairāk tā cena kož! Ja tas rezultāts ir paliekošs uz, tā teikt, visiem laikiem, tad ok, bet ja ne?!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Diemžēl paliekošu rezultātu Tev var garantēt vai drīzāk negarantēt tikai Tavs organisms, ārsts dara visu iespējamo,bet tas,kā Tu dzīvosi pēc tam, vai tiešām nesauļosies un izmantosi SPF VIENMĒR, arī rudenī pigmenta plankumu gadījumā utt. ir atkarīgs no Tevis + organisma iekšējām spējām,to nu, diemžēl, lāzeris nokontrolēt nevar.

   Dzēst
 6. Tieši tā, ārī Euro Aptieka ir -25% Bioderma ar Medus karti.. Tā nu došos iepirkt 1x Bioderma produktus :)

  AtbildētDzēst
 7. Katram jau savs tas sāpju slieksnis :D paldies- nomierināji, jo tieši tagad meklēju atsauksmes!

  AtbildētDzēst