pirmdiena, 2012. gada 31. decembris

Inglot otu maks.Savu iepazīšanos ar Inglot es sāku nevis, kā lielākā daļa, ar ēnām un lūpu „ķubiciņiem”, bet ar otu maku. Īstenībā es braucu tikai „izostīt” gaisu, taču vienkārši nenoturējos, jo sen gribēju uzšūt otu maku, tikai, protams, tam nekad nebija laika, un tagad tik lielisks iemesls – Jaunā Gada tuvošanās – spēju tik sevi apdāvināt. 


Izvēlējos vislielāko maku no auduma materiāla, izvēle krita uz šo preci tikai tās izmēru dēļ, jo mans sapnis bija glabāt visas otas vienuviet. Līdz šim tās glabājās atsevišķā atvilktnē sadalītes pa kastītēm – piemēram, sejas otas, acu otas u.tml. Tagad sapnis ir piepildījies, jo atvērtā veidā maks ir ~90cm garš, tātad, tajā ietilpst gandrīz visas otas, izņemot tās ar resniem kātiem. 

Tukšs:

Ar manām otām:

Cenas: lielais auduma maks 25Ls, krietni mazāki ādas imitācijas maki ~27Ls, dabīgās ādas maks – 48Ls.

Izpildījums/kvalitāte: pagaidām nevaru pat piesieties - visas vīles nostiprināts, neviens diedziņš nekur nelien, šuvums ir taisns, aizdarīte skaisti nostrādāta. Cepuri nost.

Funkcionalitāte: makam ir magnēta aiztaisāmais, kas turas ļoti stingri, taču šaubas raisa mazgāšana. Pārdevēja teica, ka pat veļas mašīnā tam nekas nenotiks, bet to mēs redzēsim laika gaitā. Visvairāk man nepatika tas, ka piepildot maku ar otām, maku aiztaisīt ir pavisam grūti, jo pietrūkst magnētstriķīšu garuma.

Protams, ciet taisās, saspiežot maku ciešāk, bet man bail, vai tā es nedeformēšu kādu otu sarus, nezinu. Nākamais mīnuss, ko es minēju – nodalījumu platums – platākās otas nelien, arī ne tik platas nelien (piemēram, the Body Shop lielākās otas). Pēdējais – nav tomēr diez cik ērti katru reizi atritināt gandrīz 1m garo maku, ja ir nepieciešamība tikai pēc divām-trim otām, plastmasas kastīšu modelis bija ne tik elegants, bet daudz funkcionālāks.

Secinājums: ļoti, ļoti skaisti un eleganti izskatās, kad stāv manā atvilktnē, bet droši vien izdevīgāk būtu šūt pašai, taču savu "gribuli" esmu apmierinājusi un par to man ir prieks. 

Jautājums Jums: Cik saudzīgi izturaties pret savām otām un kur tās glabājiet?

13 comments:

 1. Man nav daudz otu, glabāju tās Estee Lauder garenā maciņā ar rāvējslēdzēju.

  AtbildētDzēst
 2. Manas otas stāv vienuviet uz plaukta - skaistā trauciņā! Principā otas maz nēsāju kaut kur līdzi. Ja nēsāju tad kastītē. Neesmu speciāli pirkusi otu maku, svarīgāka laikam tomēr bija josta otām. :)
  Ideja gan laba par pašgatavotu, tomēr tam vajag praksi un diezgan daudz laika. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Prakse ir, laiku varētu ieplānot, bet slinkums neļauj! :)

   Dzēst
 3. man ir kādi 2 maki, kurus izmantoju, ja gadās kkur doties un grimēt, bet ikdienā man visas otas, ko izmantoju stāv vairākos trauciņos - vienā traukā visbiežāk izmantotās, savukārt otrā - lielākas un retāk izmantotās. Otu maki ir forši, ja vajag visas otas savākt vienkopus, bet ikdienā nav pārāk funkcionāli. Laimīgu, skaistu un izaicinājumiem pilnu Jauno gadu! :)

  AtbildētDzēst
 4. manu "aļa-Sigma" maku tagad būs jāsagaida no ebaya :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. nenoturējos , paķēru to, kur 12 otas klāt )

   Dzēst
  2. Gribēju jau meklēt domubiedrenes tūbu pasūtīšanai, jo atradu vienu saitu, kur vairumā ņemot ala Sigmu komplekti maksāja ap 5 Ls. Man patīk tūbas, jo tikko atnāca Sedona lace komplekts, ļoti parocīgi.
   Tā man šādi maki ne visai, tieši likās neparocīgs dēļ tās atritināšanas. Manējais gan labi, ja pusmetru bija, bet vienalga.

   Dzēst
 5. ā, un tavs teksts, ka uztaisīt varētu , uzveda mani uz domu . Nāksies ēst Springles, lai tiktu pie jaunas tūbas :)

  AtbildētDzēst
 6. Par to dekupāžu? He, he, es arī būšu pelnījusi par ideju! :)

  AtbildētDzēst
 7. naktsmeit, es vēlos linku, kur tu pasūtīji tās 'sigma' otas ar visu tūbu! :D
  alise

  AtbildētDzēst