piektdiena, 2012. gada 14. decembris

Chanel Ziemassvētki: PĒC IETEIKUMIEM VĒL VIENS TĒLS!Turpinot par abiem, mana nākamā dāvana sev – četrotņu acu ēnas tonī Harmonie du Soir, 


kas tik ļoti, ļoti atgādina slaveno Topkapi no Bizantijas kolekcijas.
Biju nolēmusi nepirkt paleti, jo samulsināja sarkanīgais plūmju tonis, kas varētu padarīt acis slimīgas.

Taču, salasījusies atsauksmes par to, ka šī ir teju vienīgā Eiropā nopērkamā Chanel acu ēnu palete ar tādu ēnu tekstūru, kas ir pieejama ASV tirgum (nevis „ceptās”, bet parastās ēnas), nenoturējos, izdomāju, ja sārtais nebūs man, ir tur taču vēl trīs citi toņi. 

Tekstūra tik tiešām ir pasakaina, tās nav vairāk vai mazāk „putekļains” klasiskais četrinieks, ēnas ir kā zīds, izcili pigmentētas, uzklājamas ļoti precīzi, arī tas zelta tonis, kas man šķita tik ļoti slikts Intuition paletē, ir izcils, noturība uz bāzes – līdz nomazgā, bet patēriņš noteikti ir lielāks, kaut kā ātri pazuda reljefs... Jautājums, kāpēc gan Eiropas tirgum ir jāiztiek ar „cepto” variantu?

Un tagad pats galvenais - tēli. Pirmais ir ofisa variants, sārtais nav izmantots.

Pats šaubīgākais ir šis košais variants ar sārto toni uz augšējā plakstiņa, kas ir uz augšu iztušēts ar gaišo un gar apakšējo skropstu līniju zelts. Starp citu, šajā bildē uz acīm Catrice tuša, ļoooti laba, un par tik demokrātisku cenu, pat necerēju! Sārto toni liku ļoti intensīvi, jo iztušēts puscaurspīdīgi tas nav labs... 


Tagad sakiet godīgi, ēnas dod mājienu uz slimīgumu vai tomēr nē? Man pašai šis košais tēls tēls patīk, šķiet, arī labi izceļ zilās acis,  kā Jums no malas? Un vispār, kurš variants ir labāks un kāpēc?


P.S. Pēc ieteikumiem pievienoju vēl vienu tēlu, centos atainot mandeļveida formu. Uz augšējā plakstiņa sārtais, kas iztušēts ar rozā toni. Apakšējais plakstiņš - nedaudz bēšīga toņa. Zelts arī pazudis. Ko teiksiet?
17 comments:

 1. ja godīgi tad man sārtais tonis nepatīk :( bet tas otrs grims,kur nav sārtā toņa ir lielisks :)

  AtbildētDzēst
 2. man patīk sārtais, neredzu slimīgumu, bet tikai skaistas, ļoti spilgtas zilas acis ;)

  AtbildētDzēst
 3. Sveika! Man patika ofisa variants, bet otrais variants manai gaumei izskatās, ka nejūties labi. Varbūt labāk izskatītos, ja Tu krāsotu mandeļveida(tikai plakstiņu ārējos stūrīšus) un ja nebūtu apakšējie plakstiņi zeltā sakrāsoti arī būtu baudāmāk(šo es nodomāju arī pie Tava meiteņu vakara grimma atrādīšanas) Bet galvenais jau, lai Tev pašai patīk un, protams, tas ir arī gaumes jautājums..
  G.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aha, paldies par konstruktīvu ieteikumu, iešu vingrināties!

   Dzēst
 4. Sārtais bez zelta apakšā būtu ideāls!

  AtbildētDzēst
 5. Man patīk sārtais, neziskatās nekas slimīgs. Vienīgi es arī varbūt liktu tikai stūrītī un tad uz vidu viegli iztušētu. Man ir līdzīgs tonis no Dior, paletē liekas traki, bet uz acīm ļoti pat skaisti izskatās, līdzīgi šim :)

  AtbildētDzēst
 6. Man nepatīk sārtais uz visa plakstiņa un tādā spilgtumā. Pati lietoju tādus toņus, bet tikai ārējā acs stūrītī- mazliet, mazliet tieši pie skropstām . Un noteikti ne uz apakšējā plakstiņa. Piekrītu meitenei, kas rakstīja par mandeļveida actiņām.
  Bet paletīte skaists- ne lietošanai, bet apbrīnošanai.
  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 7. Sārtais pa visu plakstiņu man arī nepatīk. Piekrītu par mandeļveida krāsošanu - vajadzētu būt labāk! Bet vispār - ļoti skaista palete!
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 8. Pēdējais variants Tev ļoti labi izskatās! :)

  AtbildētDzēst
 9. Pēdējais ir superīgs! Skaisti! Vienlaikus gaumīgi, eleganti un mazliet neparasti.
  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 10. Tu esi ļoti uzcītīga un jaunizveidotais variants labi piestāv un izceļ skaisto acu krāsu :)
  G.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. G., paldies! Man, savukārt, ļoti patīk viedokļi un konstruktīva kritika no malas! Liek paskatīties uz sevi savādāk, pamēģināt ko jaunu, pavingrināties!

   Dzēst
 11. Ar ko ceptās ēnas sliktākas par neceptajām?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ceptām ir savādāk tekstūra, tās ir krietni vieglākas, gaisīgākas, līdz ar to mazāk pigmentētas, ja uzklāj sausas, ja uzklāj slapjā tehnikā, tad tās var būt ļoti intensīvas, bet uzklāt slapjā tehnikā ir baigas čakars priekš manis. Visas "ceptās" ēnas man kastītes rada putekļus, katru reizi pēc lietošanas jāslauka, bieži vien tādus pašus putekļus rada arī zem acīm uzklājot.

   Dzēst