pirmdiena, 2012. gada 17. decembris

Catrice: It's All I Can Blue!

Nevarēju paiet garām šai skaistai, debešķīgi zilai lakai no Catrice. Es neko daudz nerakstīšu, esmu apburta ar krāsu! Laka ir tīrais krēms, dikti feina un žūst arī ātri!Nolēmu papildināt ar ziemīgu virskākārtu no Make Up Factory:

Ota ir tāda, kā man patīk, t.i. plata, bet uz beigām paliek biezāka, ir jāpiešaujas, taču viss ir kārtība, rādītājpirsts tā ne visai ar pirmo reizi sanācis, bet manikrīrs nav pielabots ar zobu bakstāmiem, tas ir labi!
Noturība gan varēja būt drusciņ labāka, bet es arī, nu kurš agri no rīta uztaisa manikīru un turpmākās divas dienas izdomā, ka pilnai laimei pietrūkst skapju ģenerāltīrīšanas?

Mani spilgti zili mīlīši:

Vai zilās lakas Jums ir cieņā? Kas šobrīd ir uz Jūsu nagiem?

15 comments:

 1. Izskatās super! Gan bez virskārtas, gan ar. Droši vien tā vien gribas ik pēc brīža skatīties uz saviem nagiem :) Man arī tādu vajag.

  A.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Uzminēji, es tieši tā arī daru - ik pa laikam skatos uz saviem nagiem! :)

   Dzēst
 2. Debešķīgi! :)
  Man ir tumši zila ar spīdumu no vecās Colorama kolekcijas. Vienu nekad nelakoju, bet bija jauks papildinājums colourblocking nadziņiem. :)

  Šobrīd uz nagiem vakariegūtā Essence Berry Me Home no jaunās kolekcijas. Esmu kritusi uz odziņām pēdējā laikā.
  Ja paspēšu, tad šovakar salikšu bildes. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Saliec gan, gribas redzēt un patīk redzēt, ko citas valkā!

   Dzēst
  2. Noslinkoju, bildes saliku tikai tagad: http://doitinriga.blogspot.com/2012/12/essence-home-sweet-home-nagu-laka-04.html

   Dzēst
 3. BURVĪGA! Man vispār ļoti patīk zilie toņi uz nagiem. Šobrīd mīļākā krāsiņa ir Essences Let's get lost, bet tā noturība, ehh :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tāpēc daudzas atdevu, lakas brīnišķīgas, bet arī uz manis diez ko neturas!

   Dzēst
 4. Krāsa vienkārši apburoša. Tevis veidotais manikīrs kā jau vienmēr izskatās kā no salona.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, ļoti patīkami dzirdēt! Uz salona manikīru neesmu bijusi vairākus gadus, uzticos tikai sev, pati redzu, ka ne ar ko neatšķiras un skatos, ka citi arī pamana!

   Dzēst
 5. Man laikam labāk patīk ar spīdumiņiem. Patīk paskatīties uz šādiem košiem, aukstiem toņiem, kad ir uzkrāsots kādai citai, bet pati no tiem izvairos.
  Man ir viena tumši, sātīgi zila laka. Paveca jau, bet vēl krāsojama. Uz maniem nagiem tagad ir super lēta nagu laka-0,29ls, bet tik interesanta!! Viņa labi klājas, ātri žūst un tai ir gēlveida konsistence. Rozīgi lillīgs tonis ar smalku šimmeri. Love it :)
  Par saloniem runājot, man īpaši nepatīk vairs iet uz manikīru salonos. Kad man tika taisīts manikīrs, meistare ar frizierēm apsprieda, ka meitene, kura bija pirms manis grauž nagus un ādiņas ap tiem. Kā zināms, ir cilvēki, kas to dara uz stresa pamata. Manuprāt, nav ētiski tādas lietas apspriest, vēl jo vairāk klientu klātbūtnē..
  G.

  AtbildētDzēst
 6. aaaa, es iešu un nopirkšu, bija līdzīga krāsa no mazajām lētajām lakām, bet nu ši..!!!!!!! gribu ļoti.
  šobrīd uz nagiem gelish franču manikīrs, kuru šodien gribu noņemt nost un kko nolakot, jo kādu 1,5 mēnesi man bija gelish.
  alise

  AtbildētDzēst
 7. Skaista, koša krāsa! Man arī šobrīd ir zila- Sally hansen complete salon manicure-thinking of blue, bet man tā so so, kaut kā atgādina pildspalvas tinti uz maniem nagiem. Vispār man tagad ir sarkano toņu laiks.

  AtbildētDzēst
 8. Man ļoti patīk Catrice nagu laka 400 Blue Cara Ciao. Laikam jau ļoti līdzīga, bet nedaudz tumšāka.
  x Sofija

  AtbildētDzēst