sestdiena, 2012. gada 17. novembris

Rouge Bunny Rouge Highlighting LiquidRouge Bunny Rouge ir zīmols, kas jau sen piesaistīja manu uzmanību, jo daudzas par to raksta, rāda un slavē + skaistais noformējums + produktu nosaukumi, nevar neiemīlēties. 


Kādreiz esat redzējušas tik skaistu kastīti? Tādu pēc produkta atvēršanas neizmetīsi, pati par sevi mākslas darbs.

Tajā slēpjas izgaismojošs, manāgadījumā bronzējošs krēmveida līdzeklis tonī Seas of Shower, kas patiesībā ir šķidrs metāls, ar plašu pielietojumu. Tūbiņai ir ērts dozators, izspiedīs tik, cik nepieciešams.

Varat būt gan bronzas dievietes, gan panākt vieglu mirdzuma efektu, varat lietot kā uz ķermeņa, tā uz sejas. Līdzeklis ir ļoti pigmentēts un piesātināts, tādēļ vieglam efektam nepieciešams viens mazs piliens bagātīgi atkaukts ar ķermeņa krēmu, tonālo līdzekli, vai vienkārši labi iztušēts. 

Noturība: izcila, tik izcila, ka pēc vakardienas pasākuma, man bija tik liels slinkums mazgāties ar dušas želeju, un še tev, noskalojos vienkārši ar ūdeni, bet līdzeklis palika savā vietā un pamostoties bija turpat. Kas, domājams, būs milzīgs pluss vasarā, jo neglīti nenoplūdīs netīrām svītrām pēc pirmie karstiem saules stariem.

Kopumā atgādina šo Illamasqua hailaiteri, tikai citā tilpumā, tur pāris ml, bet šeit veseli 30, visam mūžam pietiks.9 komentāri:

 1. Iegādājies internetā vai Latvijā arī ir kaut kur pieejams?
  Izskatās satriecoši, must have visām ziemas ballēm

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Latvijā, diemžēl nav pieejams, tikai internetā!
   Jā, tieši kā ziemas ballēm, bet atliks arī vasarai!

   Dzēst
 2. interesants produkts, bet viņiem cenas gan produktu, gan piegādes manuprāt pārāk augstās..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pilnīgi piekrītu, dārgāks par dažu labu plaši atpazīstamo zīmolu.

   Dzēst
 3. Man šis ir viens no pavisam nedaudzajiem kosmētikas zīmoliem, kas nepiesaista pilnīgi un galīgi nemaz. Ne produkti, ne iepakojums.

  AtbildētDzēst
 4. izskatās ļoti intersants :) ja būtu viegli pieejams šeit, noteikti iegādātos... Kaut gan- iegādājos kkad Body shop šķidro bronzer eļļu... uhhh tās man ar pietiks vairākiem gadiem :)

  AtbildētDzēst
 5. Ilgi domāju, kas tas par atkauto krēmu :D

  AtbildētDzēst