sestdiena, 2012. gada 3. novembris

Pasmieties: suns būrī.Pirms kāda laika mēs noķērām strazdu, pat nenoķērām, bet izglābām no drošas nāves, sēdēja nabadziņš uz ielas ar izplūkātu astīti un nejaudāja palidot. Pagrabā atradās būris, kur agrāk dzīvoja mūsu putniņš....Tikt galā ar diviem suņiem, kas kāro putnēnu saplosīt, un putnu, kurš grib paslēpties starp sienu un plauktiem, kamēr es tīru būri, ir grūti, tāpēc režīms bija sekojošs. Kamēr tīru būri, putnu ieslēdzu vannasistabā vannā, tā esot droša, ka viņš nekur nevarēs pamukt, jo nevar palidot. Bet es taču nedomāju, ka pārsteigums nāks no citas puses. 

Deviņi no rīta, es izeju no vannasistabas ar putnu rokā, pie tam putniņš atkopās un kož, redzu, ka Goša ir iebāzis būrī galvu un viss, ārā netiek... Es to putnu atpakaļ vannā, pašai jātaisās uz darbu, sakostais pirksts sāp, Goša iestrēdzis psiho, ka ārā netiek, otrs suns riņķo būrim apkārt un skaļi rej, es nezinu ko darīt, rauju viņu aiz dibena, bet traucē ausis, laika ir arvien mazāk, Fēlikss rej arvien skaļāk, jo vairāk mēģini, jo mazāk sanāk, mani rauj histēriski smiekli...

P.S. Putniņu atdevām Dabas muzeja ornitologiem, ceru, ka viņam tagad klājas labāk, kaut gan viņš ātri vien saprata, ka maltā liellopu gaļa ir gardāka par ielas tārpiem.

12 comments:

 1. Vajadzēja iestūķēt suni būrī, lai sēž, ja jau gribēja tikt iekšā. :D

  E.

  AtbildētDzēst
 2. Bet viņš jau nelien, abos galos līdz pusei i ne šurpu, ne turpu! :D

  AtbildētDzēst
 3. Kā beigās izdevās atpestīt iestrēgušo? :D:D:D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu tad kad vairs nezināja ko, šis sapurinājās, ausis laikam sakārtojās savādāk un izlīda āra. :D

   Dzēst
 4. Labs stāsts, lika pasmieties :D :D Jūs malači, ka paņēmāt putniņu.

  AtbildētDzēst
 5. Kā tur bija tas krievu teiciens par ziņkārīgo Varvaru, kurai tirgū degunu norāva. Šajā gadījumā gan bija suns, kuram gandrīz galvu norāva :D Vispār nabaga suņuks...:)

  A.

  AtbildētDzēst
 6. Malacīši :]
  P.S. Man kaķis ir Fēlikss :))
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 7. Jūsu suņuks ir Goša?! Mūsmājās arī ir Goša, bet kaķis. :)

  AtbildētDzēst
 8. Dzīvnieku aistāvji izteiktu patiesu pateicību, ka nabaga strazdu neatstājāt laukā, pabarojāt un atdevāt labāk rokās. :) Tik žēl suņuku, nabadziņš droši vien nobijās, ka laukā netiks. :(

  AtbildētDzēst
 9. man kadreiz bija taksis, kas bija ta satrenejies, ka vareja visadi izgorities un salocities, jo vienmer majas stiepa 2m koka gabalus un regulari spruda durvis. Baigi labas bildes :)

  AtbildētDzēst