pirmdiena, 2012. gada 8. oktobris

Vichy Purete ThermalePutojošs krēmveida sejas mazgāšanas līdzeklis visiem ādas tipiem, tai skaitā arī jūtīgai ādai. Taču aprakstā ir teikts, ka īpaši formulēts jūtīgai ādai.  Attīra, atsvaidzina un mīkstina un nesausina ādu par ~11Ls. 


Jā, tiešām nesausina, taču salīdzinot ar līdzīga veida tīrīšanas līdzekļi no Vichy budžeta sērijas, šis ir pavisam viduvējs, tāds, par ko īsti nav ko bilst, un atsauksme ir tikai tādēļ, ka itin bieži cilvēki interesējas par to, kāda ir Vichy kosmētika. 
Krēmveida līdzeklis izskatās šādi, bez pārsteigumiem:
Parādīšu sastāvu, kas nesatur parabēnus:

Pateikšu tikai to, ka vairāk nepirkšu nevis tādēļ, ka viduvējs, bet tādēļ, ka, ja kaut mazākā ūdens šļakata, kas satur šo līdzekli nokļūs acīs – graušana ir nepanesama, bet kā gan noskalot eļļainu kārtiņu, kas paliek pāri no divfāžu acu kosmētikas noņemšanas līdzekļa?

6 komentāri:

 1. Bija, bija man tāds pats līdzeklis :) Par acu graušanu piekrītu par visiem 100%, bet citādā ziņā man šis produkts patika, jo ļoti labi nomazgāja pat Revlon Colorstay, ar ko parasti ir problēmas.

  Kādu līdzekli tu lieto acīm? Man no Clinique (violetā) nepaliek eļļas kārtiņa.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Lietoju šos:http://velvetmimosa.blogspot.com/2012/08/divfazu-acu-un-lupu-kosmetikas-nonemeji.html nav jau tāda eļļa kā pannā uz acīm, bet tik un tā ir vēlme noskalot un ar šo galīgi nevar!

   Dzēst
 2. Man arī šāds bija! Arī neko īpašu par viņu nevaru teikt, izņemot to, ka man baigi atgādināja mana tēva skūšanās krēmu :) (Florena vai kaut kas tamlīdzīgs) gan smaržas, gan izskata ziņā :)

  AtbildētDzēst
 3. Velvet! Veidoju blogu, bet ir daži jautājumi! Izpalīdzēsi?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es neesmu izteikti tehnisks cilvēks, bet ja būs manos spēkos - palīdzēšu. Raksti privāti: velvet.mimosa@gmail.com

   Dzēst